Ty nie za bardzo znasz się na piłce nożnej prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szakaaal87
0 / 0

@ciomak12 biega 22 typa za dyntką i próbują wbić ja do białego prostokąta. Chyba trochę mało się działo przez 1,5h skoro można to skrócić do 2min,co? mecze zagranicznych drużyn skraca się do 12-15min. Czemu? bo tam coś biegają i coś się dzieje!

C ciomak12
0 / 0

@szakaaal87 Czyli jednak gówno wiesz o piłce nożnej a jeszcze mniej o tym CZYM JEST SKRÓT. Bo dla Twojej informacji to jedynie 20 biega a pozostałych 2 stara się by ta "dyntka" nie wpadła do prostokąta...

Co do Twojej nieznajomości tego CZYM JEST SKRÓT.
Np kanał bundesligi na youtube też robi skróty meczów i tam praktycznie wszystkie skróty mają 2 minuty 4sekundy. Czy to znaczy że każdy mecz jest do dupy? NIE. TO ZNACZY ŻE TO JEST SKRÓT.

Natomiast Twoje lenistwo sięga tyle że nawet nie sprawdzisz czym jest skrót w rozumieniu kanału na którym jesteś. Otóż kanał Łączy nas piłka wcześniej publikował "OBSZERNY SKRÓT" który generalnie trwał tam 8-12 minut. Teraz publikują po prostu "SKRÓT" i trwa jak widać 2 min. z kawałkiem.

No, ale jesteś przykładem pokolenia memów. Z koncentracją na poziomie złotej rybki. Czyli obrazek i parę zdań. Kilka maks kilkanaście sekund uwagi. Pewnie nawet nie oglądnąłeś tych skrótów. Po co. Przecież wiadomo, że dynka i kopią a że krótki skrót znaczy kiepski. Po co oglądać... Ja wim lepiej

P ps11111ps
+2 / 2

Głupie porównanie. Czy jak idziesz do sklepu kupić litr mleka to nie ograniczasz się do sprawdzenia kto jest producentem i jaki jest termin przydatnosci tylko badasz jego pochodzenie nie uznając żadnych skrótów? Jak daleko zaglebiasz się z analizą? Dochodzisz do momentu gdy tata byczek z mamą krówka robią małego cielaczka, który gdy dorośnie to odda mleko które planujesz wypić?

avatar Cammax
0 / 2

W skrótach meczów masz najciekawsze momenty. Nikogo raczej nie zainteresuje walka o piłkę gdzieś w połowie boiska, murowanie bramki, byle nie dopuścić do strzału. Ludzi interesują bramki lub fragmenty, gdzie szansa na zdobycie tej bramki była spora, ale albo bramkarz obronił, albo ktoś nie trafił. Lub ewentualnie jakieś kłótnie na boisku, jeśli takie były.
W pracy nie ma skrótów. Nie przerobisz tego, co powinno się zrobić w ciągu ośmiu godzin w kilkanaście minut. Tak samo jak raczej nie dorobisz się idąc "na skróty". Jednak cała droga do sukcesu raczej też nikogo nie zainteresuje. Przykładowo: nikogo nie zainteresuje to, ile czasu poświęciło się kursom, nauce, pracy, ile razy odmawiało się sobie przyjemności. Każdego za to zainteresuje to, że np. teraz jesteś prezesem firmy i zarabiasz po kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc.
Ale cała droga do sukcesu większości nie zainteresuje, tak samo jak mniej ciekawe fragmenty nie zainteresują ludzi, kt9rzy meczu nie oglądali, a chcą tylko znać wynik i wiedzieć kto i jak strzelił.

X Xajonek
+1 / 1

O to chodzi w skrótach

-1 / 1

@Xajonek to czemu skróty zagranicznych zespołów po 15 min trwają? podpowiem! bo tam coś się dzieje i ciężko okroić mecz do skrótu. a u naszych to jak ktoś kogoś kopnie albo jest rożny to można dać do skrótu meczu

C ciomak12
+1 / 1

@szakaaal87 Kanał bundesligi na youtube regularnie daje skróty trwające 2 minuty. Ale o czym my rozmawiamy? Że ktoś się żali że jakiś kanał wstawia KRÓTKIE SKRÓTY MECZU? A inne kanały długie skróty meczów? To jest poziom dyskusji?

No to w takim razie nasza reprezentacja wcześniej grała IDEALNIE. Bo ten kanał wcześniej wstawiał OBSZERNE SKRÓTY trwające 8-12 minut.

J Jur4578
+1 / 1

Nie zdziwiłbym się, gdyby w Twojego dnia pracy trudno by było wyłowić 2 minuty przydatne dla społeczeństwa.