Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
244 264
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
-4 / 4

Wiadomo, że PiS trzeba odsunąć od władzy, tylko czy "opozycja" zatrzyma to rozdawnictwo?
Jak na razie to tylko się z PiSem licytuje kto da więcej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+2 / 4

@kondon ja pie***ę kolejny, opozycja nie może powiedzieć że zabiera socjal, pis cały czas ma ponad 30 % ,nie może nawet głosować przeciw socjalowi- zapamiętaj sobie raz a dobrze, za PO nie było takiego socjalu, odsuń pis od władzy ,w kolejnych wyborach będziesz szukał programu , to nie ten dzień

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2022 o 10:14

avatar kondon
-3 / 3

@nielubiepisu W kolejnych wyborach będziesz opowiadał bajki, że nie można dopuścić PiSu do władzy i dlatego trzeba utrzymać rozdawnictwo. O ile będzie co w ogóle rozdawać...
Dziękuję, nie skorzystam. Niech opozycja stworzy w końcu program, który nie polega na licytowaniu się z PiSem na rozdawnictwo i krzyczeniu, jaki to on jest zły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon kompletnie nie rozumiesz polskiej sceny politycznej i polskiego społeczeństwa. już dzisiaj pis rozmyśla jak pozmieniać prawo by wygrać wybory , ty szukasz dla siebie kasy ? chcesz programu ? za wszelką cenę odsuń pis od władzy, w kolejnych wyborach będziesz szukał programu, a na co ci pozwolą polacy , to dopiero zobaczysz . dzisiaj 3 kadencja pis-u to zamiecenie pod dywan wszelkich machlojek pis-u , spalenie papierków i zero programów w kolejnych wyborach .takie jest polskie społeczeństwi i jak widzisz sam nie jesteś lepszy - pis ci nie przeszkadza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-2 / 2

@nielubiepisu Nie szukam dla siebie kasy. Mi zarówno PiS, jak i PO nic nie da, za to obie te partie nakładają na mnie mnóstwo podatków i ograniczeń.
Z resztą mnie tym nie kupią, wstrętni socjaliści!

Na PiS na pewno nie zagłosuje, więc skąd te Twoje dziwne wnioski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon nie wystrcy nie zagłosować na pis i własnie tego nie rozumiecie , niby umiecie pisać n forach a jednka sa kłopty z wyciaganiem wnisoków z historii . żeby opozycja mogła coś pokazać, potrzebna jest większość która odrzuci weta prezydenta, długopisa którego wybrano bo siedziano w domu. chcesz zmian ? musisz iśc zagłosować na opozycję która rralnie ma szanse wygrać i coś zmienic . opozycja to nie tacy sami socjaliści jak pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-3 / 3

@nielubiepisu "Wszystkie programy socjalne wprowadzone przez PiS zostaną utrzymane" Powiedziały to m.in. następujące osoby: Joanna Mucha (Polska 2050), Bartosz Arłukowicz (PO), Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna), Rafał Trzaskowski (PO), Szymon Hołownia (Polska 2050), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Grzegorz Schetyna (PO).
Dla mnie to żadna zmiana i to są tacy sami socjaliści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon naprawdę staniesz przed ciemnym ludem i powiesz że "zabieram wam socjal, głosujcie na mnie " ? dasz pisowi możliwosc płakania- " my wam dajem a ta wstrętna opozycja wam chce zabrać " ? i jeszcze liczysz że wygrasz wybory w polskim społeczeństwie ? ty narzekasz i chcesz odsunąć pis od władzy czy grasz dla pis-u ? jakaś szczątkowa inteligencja powinna ci podpowiadać ze dzisiaj odsuwa się pis od władzy ,nie szuka programu . zabrakło ? na 100 % , to pewnik nic się nie zmieni,jeżeli pis zostanie u władzy , daj szansę wygrania opozycji, pewnikiem jest że coś ulegnie zmianie .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-2 / 2

@nielubiepisu Moja inteligencje mi podpowiada, że zamiana jednych socjalistów na drugich zbyt wiele nie zmieni.
Zmiana świń przy korycie nic mi nie da.

W kółko i po raz kolejny piszesz mi to samo. Co w ten sposób chcesz osiągnąć? Chcesz mnie przekonać, używając tych samych argumentów, które nie przekonały mnie ostatnim razem?
Wymyśl coś nowego, bo to już nudne jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon opozycja to nie socjaliści to polityka , opisuję ci to, ty jednak wolisz żyć ze swoimi bzdurami i nawet 3 kadencja pis-u cie nie przekonuje .. jeżeli fakty, logika i rozum do ciebie nie przemawia- nie ma szans by ktoś wyrwał cię z twoich bzdur. jesteś zafiksowany na bzdurach i nie potrafisz użyć rozumu,zapewne według zasady " oni dajo nie jest źle " rządy pis-u nie są złe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-1 / 1

@nielubiepisu Dla Ciebie może i to są jakieś fakty, dla mnie to po prostu bzdury. Nie oczekuj, że każdy ma taki sam system wartości i hierarchię priorytetów, jak Ty.

Nikt mi nic nie daje i cały czas krytykuję rozdawnictwo oraz socjalizm ogólnie, nawet tutaj. Nie mam pojęcia w jaki sposób doszedłeś do tego, że mogę popierać coś takiego jak " oni dajo nie jest źle ", skoro nawet tutaj - pisząc do Ciebie krytykowałem to i pisałem, że na PiS nie zagłosuję.
Myśl co robisz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon odpowiedzią na twoje ' nic nie robienie" będzie 3 kadencja pis-u , czyli socjalizm i rozdawnictwo pełna gębą ,i nie docierają do ciebie fakty że za PO wcześniej nie było takiego socjalu ,nie dociera do ciebie że to polityka, że nie mozna powiedziec ze zabiera się socjal na rok przed wyborami bo nie wygra się wyborów . Ty nic nie zrobisz ,zostawisz socjal na 3 kadencję . podkreślmy- masz rozwiązanie - a jednak wolisz zostawić pis na 3 kadencję jak to nazwiemy ? głupota ? debilizm ? kretynizm ? inaczej jakoś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-1 / 1

@nielubiepisu Jakie ' nic nie robienie"?
Na wybory planuję iść i nie ma szans, żebym głosował na PiS.
Cały czas też krytykuję PiS.
Co Ty w ogóle chcesz mi zarzucić? Że nie chcę głosować na Twoje "wspaniałe" PO?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon no cóż, polska scena polityczna wyglada jak wyglada i nie ma się co gniewać na rzeczywistość , by odsunąc pis od władzy należy zagłosować na kogoś kto może to zrobić ,co więcej zostanie u władzy pisowski aparatczyk prezydent,więc trzeba im dać tyle głosów by mieli możliwość obalania veta pisowskiego prezydenta. - więc logika mówi że należy nie marnowac głosu na kogoć kto nic nie zrobi ,tylko zagłosować na partie które już mówią że będa współpracowac - KO, Hołownia, Lewica i mamy wszyscy to wygrane .z twoich argumentów wnioskuję ze zmarnujesz głos i zagłosujesz na takie samo zło co pis czyli konfederację ,nic to nie da, pisowski prezydent będzie wetował zmiany wprowadzane przez opozycję a jeżeli jest was więcej możesz dać w ten sposób 3 kadencję mafii pisowskiej - mylę się ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@nielubiepisu Nie wiem jak zagłosuję, do wyborów trochę czasu zostało.
Z mojej perspektywy głosowanie na ten układ okrągłostołowy jest marnowaniem głosu.

Znowu piszesz to samo. Ani Ty mnie, ani ja Ciebie do niczego nie przekonam, więc miłego weekendu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 2

@kondon nie rozumiesz. ja głośno myśle, ,używam logiki i wyciągam wnioski. będzie jak ja mówię ty niczego nie przedstawiłeś, żadnych argumentów zafiksowałeś się na swoich marzeniach ,które nijak mają się do rzeczywistości. nie mozna prowadzic dyskusji o marzeniach i rzeczywistości - to się rozmija. ale nierealne marzenia mogą doprowadzić cię do wielkiego błędu. a jak jest was wielu , nawet garstka wygrana opozycji niewiele da z powodu vetowania dudy , i brak zmian w polsce to nie będzie wina opozycji tylko wasza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem