Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
69 95
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar qkenkenu
-4 / 4

sie smiejcie, lub nie, ale TAK głupiego narodu jak rosja (ta część u władzy) no ze świeczką szukać..

dostali te naprawioną turbinę z kanady, niemcy przekazały, gaz i tak ruskie ślą do niemiec (kt ma z francją najwieksze moce karania wszystkich w unii) - ślą ten gaz jakby mieli prostatę a nie gazociągi...

https://twitter.com/visegrad24/status/1574875518612152350?s=20&t=hqmT4OyqDkCgZrDQEa_5Dw

zaczyna się taka sama ochrona rurociągów jak na bliskim wschodzie, Afryce.. Ludzie, obudzicie się dopiero jak wam zabiorą portfele w bankach i domy.. ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar qkenkenu
-3 / 3

02:16

"Rosja straciła inicjatywę operacyjną na Ukrainie. W tym samym czasie zaczął działać Baltic Pipe. Eksplozje miały miejsce bardzo blisko duńskich wód terytorialnych, ale nie na wodach terytorialnych, bo to oznaczałoby terytorium NATO (...) To znaczyłoby, że ktoś chce zastraszyć państwa Morza Bałtyckiego. A poza Rosją wszystkie te państwa są członkami NATO lub aspirują do członkostwa" - powiedział Rau. "Jeśli weźmiemy to wszystko razem, to nie możemy odrzucić idei, że to może być element rosyjskiej wojny hybrydowej przeciwko NATO" - dodał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bidford
+4 / 4

No to nie uwierzysz, bo kaczyści nie są w ogóle zainteresowani ani tym wrakiem, ani tym bardziej sprowadzeniem go do Polski. Mają go po prostu gdzieś. Wrak zrobił swoje, wrak może odejść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem