Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
517 521
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
+5 / 17

Wszystko pięknie, tylko po co zrobili tyle dzieci skazanych na ślepotę? Jak mają kasę na podróż do około Ziemii, to można było ją wydać na in vitro w trakcie którego wybranoby tylko zdrowe zarodki. Albo można było się powstrzymać po pierwszym dziecku.
Osobiście uważam, że nie trzeba czekać, aż dziecko prawie oślepnie, aby pokazać mu piękno świata i nie jestem przekonany do tego, że najlepszą metodą jest podróż dookoła świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tniusia1
+7 / 11

@5g3g bo może nie mieli pojęcia o chorobie? Dowiedzieli się jak już wszystkie dzieci były na świecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+4 / 6

Akurat nie wszystkie choroby genetyczne są łatwe do wykrycia i nie na każdą robi się badania prenatalne zwłaszcza przy braku informacji o występowania choroby w rodzinie. Więc możliwa jest opcja że mieli już np. trójkę dzieci i czwarte w drodze lub nawet czwórkę dzieci zanim choroba ujawniła się u któregokolwiek dziecka. Nie każda choroba genetyczna ma tak oczywiste i widoczne objawy jak np.: zespół Downa czy wodogłowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZIBI89
0 / 4

@Tniusia1 jeżeli to choroba genetyczna to prawdopodobne, że mieli już taki przypadek w rodzinie. Więc mogli sobie tez porobić badania czy nie są nosicielami wadliwych genów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 października 2022 o 15:45

T Tniusia1
+2 / 4

@ZIBI89 mogli wiedzieć a mogli nie. Mogli być obydwoje nosicielami genów które połączone ze sobą dały taki efekt a sami o tym mogli nie wiedzieć bo im nic nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 0

@5g3g przy in vitro rzeczywiście jest możliwość wybrania najlepszego ale najlepszy też może mieć wady. PS. nie znam tej historii bardzo często są wyssane z palca albo mocno podkoloryzowane i pełne peryfraz i konfabulacji. PS. 2 jak mają jeszcze wzrok na monitorze przed kopem można sporo zobaczyć - żart.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+1 / 1

@Nidwer historia jest prawdziwa. A podróż dookoła świata to marzenie rodziców. Dla małych dzieci wszystko wokół nich jest nowe, tajrmnicze. To dorośli uważają, że podróz dookoła świata uczyni ich życie ciekawszym. Dla małych dzieci takie podróże są męczące, nudne( interesują ich inne rzeczy niż dorosłych) i niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
-4 / 6

UAZ'em dookola swiata?
Dzieci beda mialy co wspominac kuzwa, niema co.
Starzy sa chorzy, to ciul - zrobili sobie kilka nowych chorych
Zeby mial im kto szklanke wody na starosc podac :D
Jesli ja zobacza..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
+2 / 2

@Logheen to są super rodzice. Do tego nie są na nic chorzy, a o tym że w ogóle jest problem to się dowiedzieli jak najstarsze z dzieci zaczęło mieć problemy z widzeniem.
A co do... poszukaj sobie Pete Gustina - gość jest lektorem, surfuje, jeździ na desce, chodzi po lasach. Jest niewidomy - też z powodu jakiejś choroby genetycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
0 / 0

@WhiteD
Skoro choroba genetyczna to skad sie wziela u dzieci?
Zacznij myslec
A jedna jaskolka wiosny nie czyni (serfuje, chodzi po lasach )
Nic nie napiszesz na temt tego ich super kampera made in ruski szajs?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 0

Dlaczego mnie zaskakuje, że tyle osób w komentarzach zdążyło ocenić tych rodziców, zupełnie bez podstaw? Jeszcze się nie przyzwyczaiłam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem