Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
89 104
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
+4 / 16

Polska o nic nie walczy, bo jeszcze nie wystosowała oficjalnej noty i nie nadała żądaniom żadnego biegu.

Nie znaczy to, że nie powinna. Powinna wystąpić zarówno do Niemiec jak i do ZSRR (czy też jej sukcesorów). Tylko takie sprawy załatwia się na poziomie dyplomatycznym, a nie na poziomie programów publicystycznych w TVP Info.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZIWK
-3 / 9

Reparacje od Niemiec nam się nie należą. Za to należą się od ROSJI! Ale tym cicho, bo nasz łże-rząd nie chce drażnić zwierzchności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
+3 / 9

Powstanie warszawskie wybuchlo, bo polscy politycy W LONDYNIE kazali NIEUZBROJONYM CYWILOM WARSZAWSKIM walczyc z regularnymi pulkami niemieckim, bedacymi juz w miescie na kazdej ulicy. Oklamali ich, ze sa dogadani z armia czerwona, ktora ich natychmiast wspomoze, a tak naprawde politycy chcieli by to miasto bylo tak zniszczone, a warszawiacy zabici, by alianci nie oddawali tego kraju pod sowiecka strefe wplywu.
Niestety lud byl ciemny, i dal sie zabic na zyczenie "polskiej elity". Przestroga na obecnej czasy, gdyby Kaczor z Londynu wezwal Polkow w kamasze na front.
Zaden "polski" dowodca z Londynu jakos do Warszawy sie nie wybral.
To dobitny przyklad co oczekiwac, wzamian za glupite i walke na rozkaz politykow, zwlaszcza tych, ktorzy juz zwiali do zagranicznych bunkrow, z narodowym majatkiem.
I tak "bez powodu" Rzesza tez Polsce wojny nie wypowiedziala. Przeczytaj sobie analizy historycznie, albo zapytaj sie nauczycieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-1 / 1

@Greglem No i chcieli też zająć Niemców, żeby Angole mieli łatwiej na frocie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D demolka27
-2 / 2

@Greglem
Coś ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Dowództwo w Londynie wysłało do Warszawy oficera który miał powstrzymać Powstanie Warszawskie, jednak ten nie wykonał rozkazu. Mało tego wysyłał fałszywe raporty. Dopiero gdy wybuchło powstanie dowództwo w Londynie dowiedziało się o tym. Później ten oficer lizał d sowietom bo marzyła mu się władza. Ale ze zdrajcami postępuje się wszędzie tak samo. Ślad po nim zaginął

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grekzak
+3 / 9

My bezprawnie napadliśmy na Czechów w 1938r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@grekzak To znaczy ty i kto jeszcze z tobą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-3 / 5

Gdyby nie mieli powodu to by nie napadali. Raczej to my nie daliśmy im powodu do napaści, choć kilka razy nieźle wk***liśmy ich ambicje polityczne. No i swoją słabością militarną i ekonomiczną daliśmy Niemcom okazję. Wojska niemieckie wprawiły się w boju i mogły pół roku później lepiej radzić sobie z armiami zachodnimi, których większość nie miała doświadczenia bojowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar trusty
-1 / 7

Żadne reparacje od Niemiec nam się nie należą, bo Polska zrzekła się ich w latach, bodajże 50-tych (nie chce mi się teraz sprawdzać), a gadka kurdupla i jego dupowłazów o sześciu, czy siedmiu bilionach złotych z reparacji, to tylko wózek, na którym jadą do wyborów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 4

Żadnych pieniędzy z tych awantur nie będzie. ANI JEDNEGO CENTA. Będzie za to pogorszenie stosunków z Niemcami co w sytacji gdy za plecami mamy nieobliczalną Rosję jest zaiste posunięciem godnym Nap[oleona. Jedynym celem tego wszystkiego jest pokazanie elektoratowi PiSu, że Jarosław walczy. I tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem