Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
193 204
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+9 / 15

Zacznijmy od tego że jeśli jeden kraj ONZ podnosi zbrojną rękę na drugi, to z automatu powinna być z ONZ wyje****a na zbity pysk. Kropka. W tym przypadku kacapia powinna zostać co najmniej zawieszona w prawach kraju ONZ. Powinna siedzieć w kącie i patrzeć co robią inni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deithwen_PL
+1 / 1

@rafik54321 W ten sposób USA, UK, Australię i nas wyje***iby z ONZ najpóźniej w 2003 roku. Tak tylko mówię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 4

@Deithwen_PL Być może, ale co to za sojusz, który nie jest w stanie wyegzekwować pewnych zasad.

"ONZ stawia sobie za cel zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego, rozwój współpracy między narodami oraz popieranie przestrzegania praw człowieka[4]."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Narodów_Zjednoczonych
Jak ONZ w takim wydaniu zapobiegło mordowaniu ludności cywilnej na Ukrainie? Nijak.

ONZ to zbędny czyrak, który absolutnie nic nie zmienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+7 / 9

@tawarisz12 Rosjanie nie atakują Sikorskiego, jak widać na załączonym obrazku używają jego tweet jako argumentu dla ich wersji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+9 / 11

@tawarisz12 największy atak na Sikorskiego przeprowadził Radosław.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
6 67Kuchar
-1 / 1

Mój starszy też czasem dodaje przypadkiem różne dziwne rzeczy w relacji na Facebook....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edicool1975
+7 / 9

Szkoda, że TVN nie pokazał swoim widzom jak Rosja w ONZ posługuje się teraz wpisem Sikorskiego. Sikorski bardzo ale to bardzo przysłużył się Rosji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+3 / 3

@Edicool1975 TVN to taka sama propagandowa tuba jaj TVP nie pokazują tego co im jest niewygodne. Moim zdaniem Sikorski jest już spalony w polityce międzynarodowej na zawsze. Nie wyobrażam sobie jego kariery w strukturach UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 października 2022 o 15:58

G Gorilla76
+5 / 7

I dlatego PiS ma władzę. Postacie spod flagi PO i KO czy jak ich tam zwał, to porównywalne durnie z Sasinami i Lichockimi. I podobnie zawzięte w swej głupocie. Niestety ci rozsądni Polacy, którzy mają wiedzę i umiejętności trzymają się z daleka od polityki. Tylko jak długo jeszcze? Przecież to wybór jak między kiłą a rzeżączką, choć w tym drugim wypadku to już chyba terminalna wersja raka :-(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+4 / 4

@pawel1481 Pomyśl przez chwilę jak bardzo nieodpowiedzialny jest to tweet, nie tylko mógł skłócić sojuszników tzn głównie Niemcy i USA jak i daje temat kremlowskiej propagandzie. Sikorski był szefem dyplomacji , już kiedyś wspominał coś o "robieniu laski USA. Sikorski nie ma pojęcia o geopolityce jest dużym dzieckiem bo nie podejrzewam go o współpracę z Kremlem. W tym związku z Applebaum to ona ma więcej jaj niż on. A już na pewno więcej rozsądku i inteligencji. CIA jeszcze na początku lata ostrzegało rząd niemiecki o możliwości ataku na NS.. Kiedy Departament Stanu wydał oświadczenie Sikorski podkuliił ogon usunął tweet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 października 2022 o 14:32

P pawel1481
-1 / 1

@Kocioo
Skłócenie dwóch wielkich państw jednym Tweetem osoby prywatnej z innego państwa ? Ty poważny jesteś ? I to kto to napisał ? Polityk opozycji (obecnie). To tak jakby Polskę i Ukrainę obecnie skłócili posłowie (czynni), Konfederacji. Poza tym, ten tweet był niejasny. Bo pisało tam o tym, że to USA tego dokonało, tylko jeśli chciałeś, by to pisało. Równie dobrze, mogło to być podziękowanie za ostrzeżenie przed możliwymi atakami terrorystycznymi. A dla nas lepiej, że Kreml używa tego, zamiast otwarcia naszego gazociągu w propagandzie.

A co do robienia laski. To się z nim zgadzam. Obecnie to jest nawet głębokie gardło. Na zawołanie USA wysłaliśmy połowę naszego sprzętu obronnego na Ukrainę, a teraz zapłacimy amerykanom za zakup niewiele lepszych czołgów od nich...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2022 o 10:56

avatar Kocioo
0 / 0

@pawel1481 Ten człowiek był szefem dyplomacji, jego słowa cytowały media całym świecie, nawet departament stanu odniósł się do tego, teraz przedstawiciel Kremla wyciąga je na forum ONZ przed przedstawicielami z całego świata. My tutaj możemy sobie podyskutować a nie człowiek, który był szefem dyplomacji . On jednoznacznie powiedział o co mu chodziło w późniejszych komentarzach a na potwierdzenie przytaczał cytat Bidena z początku tego roku. Sam zrobiłem demotywator o tym że powinien powiedzieć że dziękował za ostrzeżenie ale on brnął w to dalej. Tak takie słowa pozostaną w pamięci sojuszników obywateli tych krajów. W końcu Rosja nie wykorzystuje tego bez przyczyny na forum ONZ . Zobaczcie jakim sojusznikiem jest USA nie ufajcie im.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2022 o 11:11

R reevox
+1 / 3

Sikorski to pożyteczny idiota dla rusków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-1 / 1

rada bezpieczeństwa ONZ jest tak samo potrzebna i sprawna jak Komisja do walki z pedofilami w Polsce. Poza tym lepiej zwalić to na USA - to się nazywa polityka cioty z PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar griff
0 / 0

Ostatni raz wojska ONZ wystąpiły jako siły zbrojne podczas wojny koreańskiej. Od tamtej pory tak jak i całe ONZ wyglądają na jedną wielką pomyłkę. Ale... nie tak wielką jak Radzio Sikorski, który robiąc z siebie międzynarodowego głupa wyszedł na miłośnika polerowania gały Wołodii. I to z połykiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem