Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Amon666
+2 / 2

Co do ibrysów śnieżnych i pokonania maratonu to w świecie zwierząt nie jest to nic szczególnego bo np. wilki potrafią biec że średnią prędkością 20 km/h przez wiele godzin więc bez problemu pokonują i dwa maratony dziennie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+4 / 4

Czyżby naprawdę tylko fast foody przyczyniały się tylko do tycia polskich dzieci, mieszkam blisko marketu i szkoły ponadgimnazjalnej. Otóż na taśmach kasy lądują batoniki, wafle w czekoladzie i cola, oraz energetyki. Fast food ma nieraz więcej zieleniny i sałatek niż te posiłki przygotowane w domu przez większość ludzi w Polsce. Trzeba mieć więcej czasu i chęci, by zdrowo przygotować posiłki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M miiraz
+3 / 3

@Krisiek44 ja bym dodał cukier pakowany wszędzie do żywności, nawet do mięsa, bo łatwo chłonie wodę i można dać więcej soli która też chłonie wodę. a cukier dodatkowo uzależnia więc producentowi jest to na rękę. w ogromnym sklepie widziałem jedną kiełbasę, która nie miała dodatku cukru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
0 / 0

@Krisiek44 Tam nie było chyba mowy o fastfoodach ale, że ogólnie o tyciu dzieci. Chociaż szybko dostąpmy batonik to też żywność przetworzona i całkiem dobrze się wpasowuje w definicje fast food. Co więcej, sama zielenina oblana sosami może być bombą kaloryczną. Posiłek przygotowany w domu, nawet bez warzyw ma zazwyczaj po prostu mniej kalorii. Dodatkowo tradycyjnie jadało się 3-4 posiłki dziennie, a teraz je się jeszcze dodatkowo między nimi jakieś dodatkowe przekąski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem