Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
887 956
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Hamster88
+3 / 21

Widząc proporcje mocne do słabe, chyba ludzie zaczynają dostrzegać to, co PiS zrobił w Polsce i jaką mamy teraz patologię urzędową. Mocno się zbliżyliśmy do Rosji, Białorusi. PiS się marzy Korea Północna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 0

@Hamster88

A może były jakieś ruchy tektoniczne... I już 7 lat temu zepchnęło nas na wschód? Zobaczcie czy przypadkiem drogowskazy nie maja napisów cyrylicą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nillo
-1 / 29

Autorze to co jest na obrazku jest odzwierciedleniem neo lewicowych poglądów. Nie jestem za PiS ale nie co jest złego w byciu Państwem narodowym ( nacjonalizm wg. autora), dlaczego prawo narodowe6ma być podrzędne krajowemu? Czy sądownictwo w Polsce było i jest niezależne? Idea równości małżeńskiej? Że niby co? Brak zgody na małżeństwa jednopłciowe? Obrazek czysto ideologiczny. Reszty nie chce mi się komentować. Równie dobrze można porównać PiS do Węgier, Chin, państw Arabskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 14

Tyle, że w Polsce za **** *** nic ci nie grozi, a w Rosji za "jeb**ć putina" wylądujesz w łagrze. Taki niuans.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilbao99
+7 / 11

@Ashardon nie **** *** tylko ***** ***. I właściwie, to czemu używamy gwiazdek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
+1 / 5

@Ashardon ludzie za stanie z pustymi kartkami na placach w rosji byli zawijani w kajdanki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 1

j3bać PiS co się będziemy czarować nie jest przestępstwem. To że prezydenta można nazwać debilem sąd potwierdził wyrokiem. problem z PiS polega nie w tym że obywatel jest bezkarny tylko że pisowska władza jest bezkarna, śmieją się z tych gwiazdek bo wiedzą że ciemny lud wszystko kupi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
-1 / 1

@Ashardon Co ty pieprzysz, nie pamiętasz już ile osób było pałowanych za te gwiazdki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
0 / 0

@Ashardon
A Tobie jeszcze tylko tego w Polsce brakuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+3 / 19

Na prawdę rozśmiesza mnie jak ktoś wierzy w Unijne slogany o przymierzu, tolerancji, współpracy i rodzinie. Nie ma czegoś takiego. Jestem przeciwnikiem PiSu, ale polexit bym poparł, bo Unia Europejska zrobiła z Europy skansen gospodarczy swoimi programami, zielonymi ładami, walka o zaimki osobowe i innymi bzdetami. Jesteśmy już gospodarczo i technologicznie wyprzedzeni przez wszystkie kontynenty, niedługo będziemy nawet przez biegun północny i południowy. A Chińczycy, czy Koreańczycy, którzy mają w CH... zielone łady, lewicowe programy, przywództwo kobiet roznieśli nas gospodarczo. Jeśli chodzi o Unię to ciągle czytam, że wyraża z czegoś niezadowolenie. Jedyne co ma, co robi dobrze to inżynieria społeczna, która umiejętnie zaimplementowała ludziom przekonanie, że Unia to ostoja cywilizacji, tolerancji i rozwoju, a wyjście z Unii to powrót do średniowiecza. Coraz więcej krajów wypina się na ten twór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zwierze_z_
-3 / 5

@Ynfluencer Roznieśli nas gospodarczo ale strasznym kosztem. W Azji jak nie dokona się łagodne przejście z twardej gospodarki rynkowej, gdzie pracownik "robi" 7 dni w tygodniu, na system, który dba o obywatela, to za ok 15 lat będzie tam rzeźnia. Nie optuje za socjalizmem i sterowaniem rynkiem, ale każda osoba uczestnicząca w życiu gospodarczym musi mieć podstawowe prawa socjalne w tym prawo do urlopu. Europa poszła z socjalem, kreowaniem jednego prawa i polityką migracyjną o wiele za daleko. Dlatego mamy jak mamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaowuael
+1 / 13

Kult jednostki, wspieranie mafii, dyktatura, nieszczenie wrogów politycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
-3 / 5

W takim czymś nie spodziewałem się przyznania, że lgbt to nie są ludzie, tylko jakieś środowisko. Ile trzeba mieć w sobie jadu i nienawiści, żeby tak odczłowieczyć ludzi.

Urodziny u Mazurka? Tam rząd z opozycją dobrze się bawili, nie widziałem podobnych scen w ruskim ku#wistanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2022 o 18:37

M marcinn_
-1 / 1

Nieźle się ktoś obudził. Od początku ich rządów widać, że to jest rosyjska agentura.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maverick98
-1 / 1

WEF to wasz przyjaciel. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

Zakaz adopcji przez pary jednopłciowe. Jestem przeciw adopcji. Jest inne rozwiazanie..Zaiste wówczas nikt nie bedzie przeciw. Takie pary powinny splodzić sobie dziecko. I to bedzie w sam raz na dzisiejsze czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hellboy156
0 / 0

1. Prawo krajowe ZAWSZE jest ponad międzynarodowym. Coś kogoś mocno poskładało jak myśli inaczej.

2. Nacjonalizm cechuje wszystkie narody, które są bogate. Nie wierzysz? Pojedź do Szwecji, Japonii czy Stanów to się przekonasz. Nacjonalizm nie jest nienawiścią, a stawianiem spraw naszych nad sprawy innych.Normalna zdrowa postawa.

3.LGBT to taka sama moda jak hipisi. Są odszczepieńcami i nikt im nie zabrania tak żyć. Niemniej nie są to jednostki zdrowe i nigdy nie będzie to rodzina. Won od dzieci.

4. Reszta? Chcecie wolności a daliście sobie pozamykać firmy. Chcecie decydować a dajecie bandzie wieśniaków się zastraszać. Pierdzielcie dalej o toksycznej męskości, LGBT, BLM czy innych dyrdymałach. To całe szambo do spółki z kościołem trzeba stad usunąć i dać żyć normalnym ludziom. Zlikwidować cały socjał dla nieudaczników i dać się rozwijać przedsiębiorcom.

Niestety Drodzy Państwo, prawda zawsze tkwi pośrodku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem