Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
433 441
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kiraftw
+1 / 7

Cóż Hitler też zrównał całą Warszawę z ziemią mimo, że już wszystkie armie miał w odwrocie. Gdzie dziś są Niemcy, a gdzie Polska?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
0 / 2

@kiraftw
Polska nadal w dup*e...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
0 / 0

@kiraftw
Polska jest w Polsce, a w szwabii jest m.in. Mongolia, Bangladesz, Kamerun, Indie i pół Afryki. Gościu o którym wspominasz wyrywa sobie w gronie wąsa z nerwów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+5 / 9

Coś w tym jest. Jeżeli te ataki są atakami na oślep, a na to wygląda. To Ruscy zmarnują rakiety dalekiego zasięgu, których nie mają nieograniczonych ilości, na obiekty, których bombardowanie nie wyrządza krzywdy ukraińskiej ofensywie. Wręcz ją wzmacnia. Bo żołnierze mają większą motywacje do parcia do przodu...
Nie to żebym się cieszył, że rakiety spadają na zwykłe zabudowania, ale idiotyzm zarządzania u Rosjan pobija kolejne granice absurdu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
0 / 0

@pawel1481
To ścierwo wali na oślep rakietami pamiętającymi czasy stalina. Kacapy się pocą obmyślając trajektorię, a toto i tak leci jak chce... Fiutinek wie, że jak odpali atom to może mu spaść prosto na łeb. Oby szybko...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
0 / 0

@SrogiKutafon
Te konkretne rakiety, których użyli w tych atakach, to nie stare rakiety, tylko stosunkowo nowoczesne (może nie najnowocześniejsze, ale jedne z nowszych w armii rosyjskiej). Jeśli wierzyć danym z neta, to ten atak kosztował ~miliard dolarów...
Starymi też strzelają, ale na krótsze dystanse. Te użyte wczoraj są produkowane po 2000 roku. Swoją drogą, stara wersja była produkowana też w Charkowie jeszcze w czasach ZSRR.
W sumie tak patrząc na parametry, to mogłyby być to te stare rakiety... Pytanie, czy te stare rakiety jeszcze się do czegoś nadają...

Z drugiej strony, to ten atak mógł byc pokazówką, że mogą wysłać 80 atomówek na Ukrainę nastepnym razem (bo w te rakiety można załadować atomówki). Ale jakby zamierzali to zrobić, to by nie marnowali rakiet, zdolnych do przenoszenia ładunków jądrowych... Więc standardowo straszenie tylko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
+1 / 5

Ile to jeszcze potrwa co, na ile reszta krajów będzie pozwalała temu szajbusowi i jego wojsku panoszyć się po Ukrainie jakby był u siebie i robił co mu się żywnie podoba, zamiast zniszczyć putina i całe jego wojsko to się z nim cackacie jak z małym bachorem, tak nie może być że on robi sobie co zechce i gdzie zechce a wy macie to gdzieś bo samo dostarczenie broni na Ukrainę niewiele zmieni taka jest prawda, bo to się będzie ciągnęło jeszcze latami, tego właśnie chcecie czy nie lepiej rozwalić ruskich raz a dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 2

@Gorilla998 Zgadzam się całkowicie. Ale lata propagandy swoje zrobiły, i Zachód musi mieć czas na zmianę myślenia. Już i tak zrobili wielkie postępy, wysyłają rakiety i wozy bojowe. Za chwile będą czołgi i samoloty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 2

@Gorilla998, jak to sobie wyobrażasz? Przecież ci psychopaci mają broń atomową. Myślisz, że z takimi zagnanymi pod ścianę debilami da się łatwo wygrać? Niestety, świat ma częściowo związane ręce. Sami pozwolili ruskim dojść do takiego wpływu na resztę świata. Może się czegoś naucza. Tylko, czy nie bedzie za późno?
O ile już nie jest za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
0 / 0

@adamis62 Nie no najlepiej pozwolić ruskim by sobie robili co tylko chcą tak, to nie jest żadne wyjście a wręcz przeciwnie przyznanie się że on może wszystko i z nikim się nie liczy a ty nie możesz nic bo jeszcze go urazisz, jak tak ma wyglądać dalej ten świat to ja wolę być już martwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+2 / 2

Ani naloty dywanowe na Warszawę w 1939, Londyn w 1940, czy alianckie na Niemcy w 1942-45, nie spowodowały, że bombardowany kraj się poddał - a wręcz przeciwnie - naloty wzmacniały wolę walki i chęć zemsty. Atakowanie ludności cywilnej to wyraz bezsilności napastnika, który nie może pokonać wojsk obrońcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

@joseluisdiez, na Warszawę i Londyn nie było tzw. nalotów dywanowych. Na Niemcy jak najbardziej. I miały ogromne znaczenie psychologiczne i militarne w przyspieszeniu końca wojny. Wystarczy poczytać wspomnienia niemieckich cywilów z tamtych czasów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudamudamuda
0 / 0

"wojna obronna" xD coś sie chazarskiemu żydowi zainstalowanemu na stanowisku prezydenta Ukrainy przez WEF chyba pomyliło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 października 2022 o 3:14