Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
208 210
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A arimedes
+1 / 1

Jego postac byla jednym z bohaterow serialu Mindhunter - przynajmniej jezeli chodzi o aspekt wizualny aktor byl niemal identyczny! Polecam 1 sezon:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szczepis
0 / 0

wszyscy aktorzy frajacy tam seryjnych mordercow wygladali super podobnie do oryginalow!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+3 / 3

Typ po prostu znał tylko 1 zasadę jak nie dać się łapać: najciemniej jest pod latarnią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

@jakisgoscanonim Poza tym jest człowiekiem bardzo inteligentnym. Miał koszmarną matkę, która traktowała go okropnie i tym samym zrąbała mu psychikę. Kiedy zabijał obce kobiety, wyobrażał sobie, że to jego matka. Na koniec zabił właśnie ją i wtedy sam oddał się w ręce policji. Że ją zabił, to akurat dobrze zrobił. Szkoda innych kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

@maggdalena18 o rety, zabrzmiało jakby to było mnie, no prawie o mnie ;-; . Oczywiście ja nigdy nikogo nie zabijałem, choć wielokrotnie miałem myśli o zabiciu matki, ale to bardziej w formie marzenia w stylu jakby fajnie by było gdyby ją zabić i coś w tym stylu, ale musiałem wytrzymać, aż się wyprowadzę ;/. Ostatecznie jednak nie jestem psychopatą, normalnie komunikuję się z ludżmi(może nie do końca, bo mam problemy komunikacyjne przez głęboki niedosłuch, ale relacje mam raczej normalne) i nie czuję potrzeby zabijania ludzi.

Ps. Szczerze to nawet sam nieraz miałem depresję i ogólnie strasznie zmąconą głowę, nie czułem się dobrze psychicznie i ogólnie często miewałem niechęć do wszystkiego(moje życie wówczas przypominało raczej jak w więzieniu, stała inwigilacja, kontrola, brak swobody, ogólnie bieda, to nie była zwykła patologia, nie bili mnie, ale i tak wywierali straszny wpływ na mnie. Nawet raz nieświadomie niemal mnie zabili, ale póżne odkrycie guza przysadki guza i natychmiastowa operacja, no musiała być natychmiastowa, bo mało czasu zostało, ocaliły mi życie) jak mieszkałem u starych, więc jakby też mnie rozwalili psychicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2023 o 1:03