Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
14 19
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A konto usunięte
+1 / 1

chyba w pierwszej kolejności odbiorą idiocie dożywotnio pozwolenie na broń

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psibrat
-2 / 2

dostęp do broni palnej a myśliwi i broń myśliwska to 2 różne rzeczy. Myśliwi to debile ze zrytą psychiką, takim ludziom nie powinno się dawać żadnej broni, a jednak ten dostęp mają. Natomiast dostęp do broni palnej powinien być legalny dla zrównoważonych psychicznie ludzi.
Roger Moore idealnie opisał myśliwych w tych słowach:
https://www.facebook.com/slaskprzeciwmysliwym/posts/2541232776128035/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-3 / 3

@psibrat Co do myśliwych pełna zgoda, niestety jednak za powszechnym dostępem do broni w większości są patusy, które tylko i wyłącznie marzą o tym by strzelać do wszystkiego i wszystkich, co im nie pasuje (ONR, MW, czy inne faszystkowskie gówna), podobnie jest z resztą w USA. Za powszechnym dostępem do broni są w większości sfrustrowani ludzie po woju, ściśnieniowani nastolatkowie lub środowiska skrajnie rasistowskie jak kkk.
Gdyby było tak jak w większości gadają, że testy itp., które nadzorowałyby faktycznie osoby do tego przystosowane, a nie jak w texasie np., to by i można było podyskutować. Większość jednak pieni się za dostępem do broni, bo się im należy i wuj, a to prosta droga do masowego wzrostu samosądów, wypadków i zabójstw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem