Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
160 183
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-3 / 15

Ale ich boli, że dzieci będą uczone tolerancji poprzez pokazanie, że odmienność to coś normalnego. Rozumiem oburzenie, gdyby czarnych i LGBT wciskać tam, gdzie nie ma to najmniejszego sensu (np. czarni wikingowie lub brytyjscy lordowie), ale to tylko kreskówka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+2 / 10

@Cammax
Ale pojechałeś po netflix - ie xDDD

A tak na poważnie to dzieci utożsamiają się z oglądanymi postaciami co może wywołać zaburzenia w rozwoju i identyfikacją seksualną a co za tym idzie w przyszłości w USA lawinę procesów o spowodowanie " złego życia " i wielomilionowe odszkodowania...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+3 / 5

@LordWisimitor W USA się pozywają o wszystko, bo wygranie takiego procesu to jak los na loterii, a system na to po prostu pozwala. Tak w ogóle to co oni tam umieścili? Ktoś coś wie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+6 / 8

@agronomista
elma z serialu "Scooby-Doo" będzie lesbijką

"Velma ze Scooby-Doo to oficjalnie lesbijka" – czytamy na jednym z portali filmowych. Scooby-Doo to kolejna po Myszce Miki czy Śwince Peppie klasyczna produkcja dziecięca, do której wtłoczono ideologię LGBT. Motyw homoseksualny pojawi się w produkcji "Scooby-Doo! Cukierek albo psikus".

Dodatkowo scenarzyści wprowadzili do kreskówki motywy okultystyczne. Velma dokonała "coming outu", czyli wyjawiła swoje skłonności homoseksualne, kiedy "zakochała się" w projektantce mody o pseudonimie "Coco Diablo". Producent udostępnił na ten moment dwa fragmenty, w których jasno widać, jak Velma wprost wyznaje swoje uczucie do kobiety.

https://www.glamour.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0006/56/scooby-doo-cukierek-albo-psikus.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
0 / 0

@Cammax LGBT to katolicyzm dla młodych Amerykanów. Naprawdę stać nas na więcej. Nie mówię o gejach i lesbijkach. Mówię o otoczce świętej misji. Krucjaty niemal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+7 / 19

Ok oszołomów katoli nie popieram. Ale promowanie homoseksualizmu w bajkach dla dzieci to już przesada. Jestem za równością dla wszystkich, popieram małżeństwa homoseksualne, każdy ma prawo kochać drugą osobę tak jak sam chce i czerpać z tego radość. Niech sobie robią marsze i walczą o swoje prawa, ale robienie na siłę postaci homoseksualnych w kreskówkach jest bez sensu. Przesada w każdą stronę jest bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2022 o 23:39

avatar lolo7
-3 / 15

@profix3
Co sprawia, że postać jest ,,na siłę'' homoseksualna? W sensie w jaki sposób przedstawili ją w tej bajce, że uważasz ją za zrobioną ,,na siłę'' a nie naturalnie homoseksualną tak jak homoseksualizm występuje naturalnie wśród ludzi i zwierząt? I jak musieliby rozpisać taką postać żeby nie była zrobiona w tej bajce ,,na siłę''? A co jeśli jest ruda? Jedna z bohaterek jest ruda. Rude włosy posiada 1,5 % ludzi na świcie. Czy to oznacza, że jest ruda na siłę i promuje się w serialu rudość na siłę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+5 / 7

@LordWisimitor Pytanie co tam naprawdę przedstawili, bo zazwyczaj w bajkach nie ma jawnej seksualności tak jak pisałeś? Czasem jedynie jakieś pojedyncze aluzje które zrozumieją jedynie dorośli, a dzieci dopiero jak podrosną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+2 / 10

@agronomista
Cóż tego się dopiero dowiemy ale nieważne co to jest ta droga powinna być zatrzaśnięta...

Dla pedofili to metoda drobnych kroczków.
To my dorośli powinniśmy reagować a nie czekać.
A i sorry za usunięcie komentarza. Nie pomyślałem a ostatnio i tak mnie wciskali jak nie na półkę to do szufladki.xDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K k1275
0 / 4

@profix3 A promowanie heteroseksualizmu w bajkach to niby jest w porządku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
-1 / 5

@profix3 jak można promować orientacje seksualną?
Chłopie jak jesteś chory, cierpisz na homofobie to może idź z tym do lekarza a nie rób scen w internecie. Zabierz też LordaWisimitora... serio w tej "bajce" to są gorsze rzeczy, które widzą dorośli:
- hmm czy Scooby jest prawdziwy, czy oni są po prostu naćpani?
- czy Scooby naprawdę mówi, czy oni są naćpani?
- kiedy Daphne i Fred w końcu to zrobią, no ile można czekać...

A wy sie podniecacie tym że Velma, która od lat była tu i tak hintowana jest lesbijką... serio to sugeruje tylko tyle że to wy jesteście zaburzeni i potrzebna wam pomoc medyczna i to szybko :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piekielnymops
+2 / 2

Dla mnie tego typu "poprawność polityczna" jest źle wprowadzana, robi się to na siłę i w bardzo niemądry sposób. W tym przypadku nagła zmiana orientacji jednej z głównych bohaterek jest nie mądre, seria trwa bardzo długo i moim zdaniem rozsądniejsze było by wprowadzić nową postać która dołączy do ekipy. Podobnie jak w serialu z uniwersum Tolkiena gdzie mamy podział na rasy elfy, orki, ludzie krasnoludy(piszę ogólnie bez podziałów, leśne elfy czy wysokie elfy) W serialu zrobili totalny miszmasz nawet różnice w kolorze skóry są w małych odosobnionych społecznościach, gdzie to nie ma sensu. Rozumiem w miastach gdzie migracja ludności jest duża to różnorodność jest jak najbardziej na miejscu ale mała społeczność gdzieś na odludziu gdzie nie przechodzi żadna droga czy szlak handlowy różnorodność gatunkowa jest po prostu mało wiarygodna i źle się to odbiera. To jak w rasie Mrocznych elfów miały by się pojawić niscy, plus size blondyni. Produkcja traci na realizmie i źle się to ogląda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

@Piekielnymops Ten serial to ogólnie dno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem