Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
83 110
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar DonSalieri
+7 / 15

Bo facet żeby "zaliczyć" musi robić coś więcej, niż zdjąć gacie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
+1 / 3

@acotam43 Właśnie przyszła mizoandryczka :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2022 o 20:23

A acotam43
-2 / 2

@kamilxx2 rodzice zdjęli blokadę rodzicielską? A wiedzą co tu za bzdurki wypisujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
+2 / 4

@acotam43 Na pewno nie większe od ciebie, powiedz mi jak to być osobą która lubi ładne słówka, jak kultura wypowiedzi ale wystarczy stać bo przeciwnej stronie aby zarzucać mu że jest wielbicielem konfederacji lub że nienawidzi kobiet, Hipokryzja aż bije od ciebie, Tak istnieją seksiści ale i też istnieją mizoandryczki takie jak ty. Które wszędzie widzą patriarchat ale tylko kiedy im pasuje do narracji. Najpierw wciągają pierwszą kartę która mówi że jesteśmy równe mężczyznom, takie same a potem wyciągają kartę pułapkę, jak mogłeś ona jest kobietą, jak śmiesz, jak śmiałeś, więc tak mężczyźni są dyskryminowani i cały czas się o tym mówi ale wystarczy mieć klapki na oczy i mieć syndrom wiecznej ofiary aby tego nie zauważać.


Postscriptum

Bardzo mnie zabolały twoje słowa o blokadzie rodzicielskiej, wiec powiedz mi kto pozwolił że twój łańcuch sięga do laptopa:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 2:37

A acotam43
-3 / 3

@kamilxx2
Ależ się musiałeś napracować, 4 modyfikacje przy jednej odpowiedzi, co tam się działo pod tą kopułką:))
A tak a propo patriarchatu - mój ogólny wpis o wysypie mizoginow magicznie znikł jako ten poniżej poziomu a twój skierowany bezpośrednio do mnie, który zdążyłeś nawet zmodyfikować (z seksistki na mizoandryczke haha) dalej tu sobie spokojnie siedzi. Ot taka mała dugresja :))))
Nie, nie wystarczy stać po.przeciwnej stronie bo dla normalnych ludzi te strony pomprostu nie istnieją.
Są za to nawiedzone jednostki, które uważają, że jak kobieta ma inne zdanie niż facet to tylko dlatego, ze tych facetów nienawidzi i to musi być feminazistka, seksistka, mizoandryczka, no innej opcji nie ma.
Bo przecież nie da się rozmawiać z kimś o odmiennych poglądach i nie daj panie boziu mieć do niego szacunek, no nie da się. I jest różnica w robieniu sobie śmieszków z konkretnej grupy np. konfederatow, mizoginow, szowinistow a kierowaniem obelg ad personam bo smieszkowanie z danej grupy piętnuje zjawisko, nie osobę. Na tym bazują np. stand- upy gdzie komik nabija się z danego zjawiska. Taka lekcja na przyszłość czym jest sarkazm.
Hipokryzja mój chłopcze to być wychowanym w społecznie i obyczajowo dominującej kaście, czerpać garściami z przywilejów wypracowanych na plecach innych przez całe dziesięciolecia, ba przez całe wieki i uważać, że tych przywilejów się wcale nie posiada. A kiedy ktoś domaga się w końcu równosci to krzyczeć na całe gardło, że to jednak są przywileje i oczywiście im się nie należą bo na nie nie zapracowali. No to jest mistrzostwo:)))
Gdyby dziejowo przypisać płeć męską do jakiegoś państwa to wypisz wymaluj Anglia - wyzyskiwała kolonie do granic możliwości, doprowadziła do upadku całych narodów, wzbogaciła się na ludzkiej krzywdzie a jak uchodzcy falami zaczęli do Anglii naplywac to się obrazili i zrobili brexit bo przecież oni ich za darmo utrzymywać nie będą:)))
I to by było na tyle, starałam się przedstawić swój punkt widzenia najprościej jak potrafię a jak dorośniesz i uda Ci się zostać mężczyzną to zrozumiesz, jak ci się nie uda to pewnie dalej będziesz wyzywał nie znane ci osoby w internetach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
+1 / 3

@acotam43

"I to by było na tyle, starałam się przedstawić swój punkt widzenia najprościej jak potrafię a jak dorośniesz i uda Ci się zostać mężczyzną to zrozumiesz"

Pamiętaj chłopczyku, mężczyzno, facecie, kobieta ma gówno do gadania czy jesteś prawdziwym mężczyzną czy nie, są to samicze taktyki ośmieszania, nigdy tego nie słuchaj a jeśli kiedykolwiek upadłeś powstań i napluj jej w twarz.


2.", jak ci się nie uda to pewnie dalej będziesz wyzywał nie znane ci osoby w internetach."

Słoneczko przecież to ty cały czas obrażasz nieznane ci osoby, czy przypadkiem nie pomyliły ci się osoby i nie masz na myśli siebie?.

3,"Nie, nie wystarczy stać po.przeciwnej stronie bo dla normalnych ludzi te strony pomprostu nie istnieją"

jak nie istnieją, co ty gadasz, ja uważam ze kobieta musi podnieść konsekwencje swoich czynów, ty że nie bo jest matka, są to różne opinie i stoimy po dwóch różnych stronach,


4.Są za to nawiedzone jednostki, które uważają, że jak kobieta ma inne zdanie niż facet to tylko dlatego, ze tych facetów nienawidzi i to musi być feminazistka, seksistka, mizoandryczka, no innej opcji nie ma."

Przecież robisz dokładnie to samo wystarczy że facet ma inne zdanie a jest incelem, i tak się dzieje we współczesnych mediach , cały czas gnojenie mężczyzn, więc nie dziw się że ktoś cię ugryź w odwecie, przykład incelu nie oglądaj tego filmu a potem dlaczego film poniósł klapę i dlaczego jest to wina białych mężczyzn.

Hipokryzja to cały czasz grać ofiarę, domagać się więcej i więcej a mówić o sprawiedliwości i równym traktowaniu, wystarczy powiedzieć że są formy dyskryminacji mężczyzn a przychodzi karyna która obrzuca gównem i ośmiesza a była pierwszą orędowniczka sprawiedliwości, wystarczy wytknąć kłamstwa kobiet na temat nie równej płacy czy przestępstwach w jakich górują , czy do czego są zdolne w nienawiści, wybaczyć największe gówno największemu zbrodniarzowi bo jest ładny a nawet własna córkę mu sprzedać, a zaczyna pluć jadem, najlepszą ich bronią, bo równość to zawsze wierzyć kobiecie bo na fałszywym oskarżeniu o gwałtu facet może skorzystać, słowa kobiety, nigdy nie podnosić ręki na kobietę nawet w obronie własnej są to wasze przywileje i macie ich o wiele więcej i mamy prawo powiedzieć dość.

Wszędzie kobieta widzi patriarchat i przywileje białych mężczyzn ale swoich przywilejów nie widzi i swojego matriarchatu, Stare prukwo które lepiej nawet kijem nie dotykać ale pierwsza będzie stawać się na piedestale ale tak naprawdę jest spaczona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 7:29

avatar kamilxx2
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@acotam43 "bo smieszkowanie z danej grupy piętnuje zjawisko, nie osobę." - yyy nie. Nabijanie się z danej grupy ludzi, to nabijanie się, o dziwo, z danej grupy ludzi.
Jeśli śmieszkujesz na temat zachowania, to śmieszkujesz na temat zachowania.
Raz wyjeżdżając spod hipermarketu miałem okazję zobaczyć niecodzienną sytuację. Na dachu samochodu przede mną, leżał chleb XD. I tak sobie ktoś tym autem jechał. O dziwo chlebek nie spadł, dojechaliśmy do skrzyżowania, ja akurat byłem motocyklem, podjeżdżam do drzwi kierowcy i puk-puk w szybkę. Auto prowadziła babka, zaskoczona totalnie opuszcza szybę, ja łapie za chleb, podaję jej z tekstem "dostawa do domu" XD. Spaliła buraka i podziękowała. TO jest żartowanie z sytuacji, z zachowania.

Zrozum agresorko, że tak po prawdzie, to kobiety mają prawa nie z własnej walki, a z uprzejmości mężczyzn. Bo ostatecznie zawsze facet jest w stanie wyciągnąć argument siły. Jak potoczyłyby się dziś losy irańskich kobiet, gdyby tamtejszy rząd zaczął do protestujących kobiet strzelać oraz wprowadził prawo, że mąż ma prawo lać żonę "za widzimisię"? Najpewniej cała rewolucja by padła w 3 dni.
Bynajmniej nie oznacza to że Iranki robią coś złego, wręcz przeciwnie. Kobiety mają i powinny mieć prawa (zależnie od kraju).

Twierdzisz że ktoś cię obraża?
No to lecimy z tym jak ty obrażałaś.
"Wysyp mizoginow za 1, 2, 3... :)))"
"rodzice zdjęli blokadę rodzicielską? A wiedzą co tu za bzdurki wypisujesz?"
"Ależ się musiałeś napracować, 4 modyfikacje przy jednej odpowiedzi, co tam się działo pod tą kopułką:))"
"Hipokryzja mój chłopcze to być wychowanym w społecznie i obyczajowo dominującej kaście, "
"Gdyby dziejowo przypisać płeć męską do jakiegoś państwa to wypisz wymaluj Anglia - wyzyskiwała kolonie do granic możliwości, doprowadziła do upadku całych narodów, wzbogaciła się na ludzkiej krzywdzie a jak uchodzcy falami zaczęli do Anglii naplywac to się obrazili i zrobili brexit bo przecież oni ich za darmo utrzymywać nie będą:)))"
Tu mogę sam ci dogryźć w twoim stylu (co nie oznacza że tak uważam) - gdyby przypisać kobiety dziejowo, to wypisz wymaluj Rosja.
Najpierw krzyczy że ktoś im zagraża, więc atakują bez ostrzeżenia oskarżając wszystkich o wszystko, a jak ktoś się obroni i spuści im wpie***l to strugają ofiary XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@kamilxx2
Największą dyskryminację, mobbing, znęcanie się psychiczne I fizyczne nad facetami uprawiają INNI FACECI.
Kobieta została pobita - faceci też są bici! - Tak, przez innych mężczyzn
Kobieta została zgwalcona - facet też może być zgwałcenie! - Tak, przez innego mężczyznę
Kobieta jest ofiarą mobbingu - facet też może być ofiarą mobbingu! Tak, przez innego faceta.
Jako kasta samców utworzyliście sobie hierarchię, w której sami się zjadacie żywcem ale łatwiej jest postawić kobietę w roli wroga bo w waszych zjedzonych strachem główkach nadal jest to słabszy przeciwnik.
Chłopczyku drogi bierz meliske i coś na pamięć bo po pierwsze nigdy w życiu, w żadnej konwersacji nie użyłam słowa "incel" a po drugie nigdy w życiu,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@acotam43
w żadnej konwersacji nie obraziłam nikogo PIERWSZA.
Dalej to już tylko bełkot dzieciaka, któremu się wydaje, że coś wie, bo czegoś się gdzieś naczytal albo tak mu powiedzieli koledzy, że będzie fajniej, czytać się tego nie da.
Słuchaj mamy - jak dorośniesz, to zrozumiesz, no chyba, że to przez tą starą prukwe tak ci się w główce pomieszało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@rafik54321
Widzę, że przybyłeś z odsieczą jak zawsze nieproszony :))
I jak zwykle historyjka rodzajowa:)
Ale przejdźmy do meritum: no dziękuję Ci bardzo za te uprzejmości, się uśmiałam z samego rana :)))
Mężczyzna zawsze może użyć argumentu siły - tak, przemoc, każdy rodzaj przemocy ma konkretną płeć, męską, zjadacie własny ogon mój drogi.
Na szczęście powoli odchodzimy od tego schematu silnego mężczyzny, pana i władcy, któremu się wydaje, że nadal decyduje o czymkolwiek:)))
Jeżeli na hasło "uwaga mizogini za 1,2,3 pojawiasz się ty z kolegą, dwóch chłopców których ego zostało urazone to o czym to świadczy? Ale za Rosję +100 do zwycięstwa, majstersztyk :)))
Na poprawę humoru i zrozumienie czym jest sarkazm polecam Netflix i standupy :)
No i agresorke zostawiam na koniec - kiedy komentowaliśmy wpisy na temat covid19 uznałeś mnie za sojusznika bo mam dokładnie takie samo zdanie jak ty ale kiedy moje poglądy w jakimś temacie są inne to już jestem agresorem? Poważnie?
I na koniec - czytaj że zrozumieniem, nigdy nie obraziłam nikogo PIERWSZA i mam prawo się bronić, jak każdy, na szczęście nie ty o tym decydujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 3

@acotam43 jak zawsze uderzasz do męskiej płci punktualnie i głównie tam się odzywasz - naturalnie nieproszona ;) .

"Mężczyzna zawsze może użyć argumentu siły - tak, przemoc, każdy rodzaj przemocy ma konkretną płeć, męską, zjadacie własny ogon mój drogi." - nooo i poleciałaś po bandzie. Tak, bo damskich więzień nie ma, a w dokumencie "kobiety które niosły śmierć" to przecież transeksualiści występowali XD.
https://www.youtube.com/watch?v=_lWKNaa5irc
Tu masz odcinek w którym nie dość że kobiety mordowały, to jeszcze w wieku niepełnoletnim!
Bynajmniej. Przemoc nie zna płci. Każdy może być katem. Kobieta, matka, żona czy córka - również.
Kobiety zdecydowanie dominują w kwestii płci psychicznej - obelg czy szantaży.

"Jeżeli na hasło "uwaga mizogini za 1,2,3 pojawiasz się ty z kolegą, dwóch chłopców których ego zostało urazone to o czym to świadczy?" - o niczym. Feminiaziski chcą tępić szowinistów - czemu normalni ludzie mają tolerować feminazistki? XD. I bynajmniej niczyjego ego nie uraziłaś. Sama siebie wręcz obrażasz swoim zachowaniem.

Sarkazm jest zabawny - twoje wypowiedzi nie są zabawne. Są tak samo zabawne, jak ktoś kto się sfajdał w majty i się śmieje że mu ciepło w tyłek. To nie humor - to żenada.

"No i agresorke zostawiam na koniec - kiedy komentowaliśmy wpisy na temat covid19 uznałeś mnie za sojusznika bo mam dokładnie takie samo zdanie jak ty ale kiedy moje poglądy w jakimś temacie są inne to już jestem agresorem? Poważnie?" - oczywiście. To że być może (a tego nie pamiętam) się zgadzaliśmy w jednej kwestii, nie oznacza że nie jesteś zdolna być agresorem w innej. To jak z sebixem. Fakt że obronił karynę ze swojego osiedla, nie oznacza że przestał być kibolem na meczu Legii oraz że przestał się tłuc z innymi kibolami XD.

"I na koniec - czytaj że zrozumieniem, nigdy nie obraziłam nikogo PIERWSZA i mam prawo się bronić, jak każdy, na szczęście nie ty o tym decydujesz." - nie wcale. Absolutnie nie. No przecież nie rozpoczęłaś tego wątku, w tym democie. No absolutnie XD... Wiesz co, wkleję ci tu, bo chyba masz jakiś problem z funkcjonowaniem serwisu.

Twój pierwszy wpis
"Wysyp mizoginow za 1, 2, 3... :))" - samo to już jest atakowaniem płci męskiej, nim wgl zabrała głos.
Odpowiedź innego użytkownika
"Właśnie przyszła mizoandryczka :)))" - stwierdzenie faktu, a nawet jeśli uznać to za obrazę, to z całą pewnością nie większą niż twój wpis powyżej.
Znów twój wpis
"rodzice zdjęli blokadę rodzicielską? A wiedzą co tu za bzdurki wypisujesz?" - tu już obrażasz bezpośrednio, bezpośrednią osobę. Więc jak najbardziej pierwsza obrażasz, tylko nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.

Zauważyłem taką zależność, że ludzi ograniczonych bardzo bawi inteligentna odpowiedź, jakby była to największa bzdura. Pewnie dlatego że jej nie rozumieją, więc to (wg nich naturalnie) musi być bzdura XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@acotam43 Aż nie mogę się powstrzymać jak się czyta takie bzdury...
Proszę bardzo. Zgwałcony PRZEZ KOBIETĘ mężczyzna
https://dadhero.pl/285403,mezczyzni-gwalceni-przez-kobiety-mowia-o-swoich-przezyciach
Temat bicia, a nawet morderstw podałem ci w materiale wideo.
Mobbing - proszę bardzo
https://facet.wp.pl/mezczyzni-tez-staja-sie-ofiarami-mobbingu-6002217095705217a
Trzeba spojrzeć szerzej. Męskiej depresji się nie akceptuje i to właśnie takie kobiety jak WY nie chcą przyznać że problem istnieje bo inaczej musiałybyście odrzucić wygodny pogląd bycia wiecznie ofiarą!

Dobre - samemu sobie odpowiadasz XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@rafik54321
Nieproszona? Pudło, to ty wezwałeś mnie do tablicy:)
Przemoc ma płeć, tak męską - pojedyncze przypadki potwierdzają regułę bez względuna to, jak bardzo ci to nie na rękę. Stąd też najnowsze ruchy walki przeciwko przemocy ze względu na płeć.
"kobiety mają przywileje nie z własnej walki a z uprzejmości mężczyzn" - tym jednym zdaniem pokazales , ze pomimo elokwencji nic cię nie odróżnia od sebixa broniacego swojej karyny, ten sam poziom mentalny. Jeżeli ja pojechalam po bandzie to nawet nie wiem jak to nazwać? Mizoginizm? Szowinizm? Arogancja? To zdecydowanie za mało, może jakieś zaburzenie umysłowe, nie wiem. Biorąc pod uwagę badania, które głoszą, że męski mózg rozwija się do 28go roku życia mogę mieć jedynie nadzieję, że jeszcze z tego wyrosniesz, podobnie jak @kamilxx2, który chce pluc kobietom w twarz, jakie to męskie i dojrzałe.
Uwielbiasz toczyć batalię słowne i na hasło mizogini zareagowałeś dokładnie tak jak zawsze a stawiając mnie w pozycji agresora i wroga a nie rozmówcy stojącego po drugiej stronie bieguna to raczej sam sobie wystawiasz żałosną opinię.
Bez względu na elokwencje arogant pozostanie arogantem, szowinista szowinista a mizogin mizoginem. Natomiast chamstwo dyskwalifikuje cię z dalszej dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@acotam43 Bynajmniej. Oj się gubisz. Kto zaczął wątek tutaj? Ty. Ty napisałaś swoje zdanie publicznie. Więc to ty byłaś pierwsza, nie ja.

"Przemoc ma płeć, tak męską - pojedyncze przypadki potwierdzają regułę bez względuna to, jak bardzo ci to nie na rękę." - pojedyncze przypadki? Kobieto, przytoczony dokument ma aż 14 sezonów po 20 odcinków każdy, a w każdym odcinku po min 3 kobiety XD. A pamiętaj że to dalej kropla w morzu przypadków nieopisanych.
Poza tym co to za argument "wyjątek potwierdzający regułę"? XD. To jest żart nie argument.

Bynajmniej. Jest o wiele obrzydliwsza przemoc niż przemoc wobec kobiet. Wiesz wobec kogo? DZIECI! Bo kobieta ma argumenty prawne aby bronić swoich praw. Dziecko jest zdane wyłącznie na łaskę osób dorosłych oraz służb.

" To zdecydowanie za mało, może jakieś zaburzenie umysłowe, nie wiem. " - no ale przecież nie obrażasz XD... Pyk kolejny punkt.
To że mężczyźni zrozumieli że BYLI niesprawiedliwi i dopuścili kobiety do prawa głosu, jest znakiem oświecenia oraz rozwoju. Błędy popełnia każdy, ale tylko nieliczni się na nich uczą. Jak widać, męska część społeczeństwa to potrafi. Nie zmienia to faktu, że gdyby chcieli, mają argument siłowy by kobietom prawa odebrać. Mogą, ale tego NIE robią, bo nie są wandalami. Za to pewna część kobiet, którą jak widzę reprezentujesz ty, bardzo chętnie pozbawiłaby praw mężczyzn.

"Biorąc pod uwagę badania, które głoszą, że męski mózg rozwija się do 28go roku życia mogę mieć jedynie nadzieję," - dawaj dowód naukowy. Zważywszy że pewne badania twierdzą iż kobieta dopiero koło 40tki wie czego chce, to mogę mieć nadzieję że jeszcze dojrzejesz ;) .

"Uwielbiasz toczyć batalię słowne i na hasło mizogini zareagowałeś dokładnie tak jak zawsze a stawiając mnie w pozycji agresora i wroga a nie rozmówcy stojącego po drugiej stronie bieguna to raczej sam sobie wystawiasz żałosną opinię." - bynajmniej. Wmawiasz mi czyny które robisz właśnie TY. Nie ja. Chcesz toczyć cywilizowaną rozmowę? Przestań obrażać i przyjmij do wiadomości argumenty które są niepodważalne.
Twierdzisz że mężczyźni zawsze są katami. Udowodniłem ci że się mylisz. Wyparłaś ten argument zmniejszając jego rangę do pomijalnego aspektu. Podczas gdy więzień dla kobiet jest całkiem sporo. Nie przyznasz że się pomyliłaś. Nie napisałaś że "zwykle mężczyzna jest katem". Wsadziłaś WSZYSTKICH facetów do jednego wora. Nawet chłopa idealnego, degradujesz do poziomu jaskiniowca i dziwisz się że 90% facetów, którzy SĄ normalni i cywilizowani się oburza?
Kiedy ja stosuję twoją logikę wobec kobiet, pomimo że się z nią nie zgadzam, co również taktycznie pomijasz (gdyż pasuje to do twojego światopoglądu), to masz wielki problem jakim to ja jestem mizoginem, szowinistą bla bla bla.
"Natomiast chamstwo dyskwalifikuje cię z dalszej dyskusji." - yhm, i to ja jestem chamski? XD. Dobre...
Powiem ci jedno. Zanim wpiszesz dowolne zdanie w internecie, na chwilę, w każdym miejscu gdzie wpisujesz "kobieta", wpisz "mężczyzna" oraz odwrotnie. Przeczytaj swój wywód i jeśli stwierdzisz że nadal się z nim zgadzasz, to DOPIERO wstaw to do internetu.

Zauważ mój komentarz poniżej, z osobnego wątku.
"Bynajmniej. Dla mnie to ten sam typ skrzywionego człowieka. Ona "prostytutka", on "męska prostytutka".". Potraktowałem tam OBIE płcie tak samo. Aktor porno to męska dzi****a, aktorka porno to po prostu dzi****a. Jeśli wg ciebie, ona to po prostu "seksworkerka" a on to "ku****rz", no to kto tu jest hipokrytą? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
0 / 2

@acotam43

Słoneczko ja nie każe pluć kobietom na twarz bo tak, umiesz czytać ze zrozumieniem?, wiesz co znaczy jeśli upadłeś powstań?, uważam ze osoba gnębiona ma prawo się bronić , i jeśli udało mu się powstać jak fenix z popiołów mam wywalone na to kim był agresor co osiągnął agresor o ile nie przekroczy granicy obrony koniecznej, rozumiesz czy nie za bardzo?, Jeśli dziewczynka która nie dorosła to bycia kobietą uważa że ma prawo decydować czy ktoś jest prawdziwym facetem, to on ma prawo się obronić i w taki sam sposób i nie miałem na myśli prawdziwej śliny, no chyba że opluła cię , wtedy jak najbardziej.


kruszynko pisałaś to mnie że nie lubię jak kobieta ma prawo głosu i jak korzysta że swoich praw oraz nazwałaś mnie zwolennikiem konfederacji przykry mi ale są to synonimy INCELA


kwiatuszku ale to ty atakujesz pierwsza, obrażasz pierwsza, umiesz czytać swoje wypowiedzi?. Byłaś agresorem kilka razy.

Bez względu na elokwencje arogant pozostanie arogantem, szowinista szowinista a mizogin mizoginem. Natomiast chamstwo dyskwalifikuje cię z dalszej dyskusji. wypisz wymaluj Ty.

Mężczyźni są potworami i Kobiety są potworami w ludzkiej skórze, ponieważ społeczeństwo jest zgniłe od środka. Może kiedyś dorośniesz i przejrzysz na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 20:12

A acotam43
-1 / 1

@kamilxx2
Uderz w stół a nożyce się odezwa, zwłaszcza na hasło mizogin. Obelga ad personam bezmiala by : kamilkuxx2 jesteś szowinista i mizgonistycznym incelem z kolosalnym ego i przerostem treści nad formą. Mój wpis brzmiał- mizogini za 1,2,3...czujesz się mizoginem więc poczułeś sue w obowiązku zareagować i dorabiaj sobie do tego teorii :)))
Nie mam wpływu na to, jak odbierasz informacje, skoro są to dla ciebie synonimy Intela niech ci tak będzie, nie będę się kopać z koniem:))
Nie, nie atakuję pierwsza, i nie obrażam pierwsza i jak słusznie zauważyłeś mam prawo do obrony werbalnej:))
Widzę, że zaimponował ci styl rafika ale uwierz mi, nie jest to materiał na meski pierwiastek w twoim życiu. To bardzo zakompleksionych człowiek, który brak przyjaciół nadrabia arogancja w stosunku do kobiet a jednocześnie ma ogromne problemy w kontaktach międzyludzkich w realnym życiu- ktoś kto nie ma przyjaciół a jedynie wrogów jakość nie napawa mnie zaufaniem:)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

@acotam43 "To bardzo zakompleksionych człowiek, który brak przyjaciół nadrabia arogancja w stosunku do kobiet a jednocześnie ma ogromne problemy w kontaktach międzyludzkich w realnym życiu-" - no i cyk kolejna obraza mojej osoby...

Dlaczego tak samo nie miałbym podsumować ciebie?

Bynajmniej. Ile razy ci tu wyliczyłem że to TY jako pierwsza krytykujesz i obrażasz ludzi? Pomijasz swój wpis o treści "rodzice zdjęli blokadę rodzicielską? A wiedzą co tu za bzdurki wypisujesz?".

Pamiętaj że twoje zachowanie jest SPRZECZNE z regulaminem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 0

@rafik54321
Obraza majestatu , jedynie tak to można nazwać. Poczytaj dokładnie ten regulamin bo jest ram podany nawet przyklad czym jest obrażanie, które jest z nim niezgodne. Obraza twojego ego do tego nie należy.
Masz wyraźny problem ze zrozumieniem tekstu więc po raz kolejny powtórzę- nigdy nie obrażam nikogo PIERWSZA, dalsza kontynuacja jest jedynie odpowiedzią na miernotę, którą ktoś mnie uraczył a potem nie jest w stanie udźwignąć reszty.
A skoro już ustaliliśmy fakty to życzę wam szczęścia z kolegą, będziecie piękną para bo nie sądzę aby u któregoś z was w życiu pojawiła się jakaś kobieta.
Znam regulamin i kilku już tu usadzilam za wulgaryzmy. Dalsza dziecinada "a bo ty też" już mnie nie interesuje, temat uważam za zakończony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@acotam43 obrażasz tylko nie chcesz tego przyznać. Zresztą - sądząc po ocenach twoich komentarzy, społeczność się z tobą nie zgadza. Więc może jest dokładnie odwrotnie? Przeleciało ci to przez myśl?

"będziecie piękną para bo nie sądzę aby u któregoś z was w życiu pojawiła się jakaś kobieta." - no i znów kulą w płot :P . Bo jestem zaręczony :) .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
0 / 0

@acotam43

Za to powinnaś dostać mokrą szmatą po pysku, Wiesz co jest najśmieszniejsze?, że kiedy znajdujesz strony że śmiesznymi obrazkami natykasz się na mema o kobiecie która nie potrafi rozmawiać, odpowiadać argumentami, tylko próbuje niszczyć męskość mężczyzny, na początku uważasz to za żałosne
za tysięcznym razem się pod nosem uśmiechasz, a potem rozwiązujesz tajemnice wszechświata że jest to prawda, I że nie jesteś jedynym przypadkiem, są dziesiątki przypadków w telewizji Internecie, np.; wywiadach programach, cały czas próbujecie podkopać męskość tymi samiczymi taktykami. To jest ta wasza empatia i pokazuje że twoje wyobrażenie o patriarchacie jest gówno warte i mam nadzieje że coraz więcej mężczyzn zostanie przebudzonych np: mgtow , redpill, mam wywalone na to czy mają racje ale uważam ze facet ma prawo powiedzieć dość bo k%%%%%%a biały mężczyzna zaczyna być coraz bardziej dyskryminowany na świecie niż czarnoskórzy czy kobiety. Więc zapamiętaj obrażasz cały czas i ty się nie bronisz, więc nie rób siebie męczennika jesteś tylko kobietą pod ścianą jeśli wiesz co to znaczy. Na chamstwo trzeba odpowiadać chamstwem a nie udawać że pada deszcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2022 o 7:11

A acotam43
0 / 0

@kamilxx2
Ta szmata wyladuje kiedyś na twoim :)))
Moj drogi "bialy mezczyzno" nie rozumiesz czym jest patriarchat, szowinizm, mizoginizm ani rasizm, ktory wlasnie wyrzygales.
Żeby zniszczyć męskość mężczyzny to trzeba najpierw nim być, jak na razie jedyne co cierpi to twoje aroganckie ego, i dobrze. Dziejowy patriarchat powinien być wyrzygany, w bólach.
Kobiety są ofiarami uważasz? Nie nie mój drogi, kobiety na wasze argumenty siłowe znalazły rozwiązanie i przez lata wykształciły w sobie mechanizm obronny, nauczyły sie wami manipulować a ze nasza psychika jest silniejsza niz wasza to tak wlasnie odczuwacie tego skutki :)))
Rozumiem, że kobiety, murzyni, LGBT i inne miejszosci, które domagają się równych praw według ciebie domagają się przywilejów no bo przecież jesteś białym mężczyzną i to co my uważamy za rowne prawa ty uważasz za przywileje - czyli jednak jako biali mężczyźni jesteście uprzywilejowani dziejowo i nawet sam do tego doszedłeś! No popatrz, człowiek uczy się całe życie:)))
Taki z ciebie kowboj w internecie? Jestem "tylko" kobietą? Nie nie mój drogi, jestem aż kobietą i to cię boli najbardziej, że zabiera wam się oręż w postaci przywilejów i okazało się, że wracacie do argumentów siły, jak neandertalczyk, który jedyne zo potrafi to hura bura i szmata w pysk :)))
Sebix pozostanie sebixem a jeżeli wyjeżdżasz do kogoś w chamowaty, obrzydliwy sposób to oczekuj tego samego w rewanżu. A żale idź wylewać gdzie indziej, rafik zrozumie twoje boleści o dyskryminacji, dobrze wam tu razem widzę :))) Temat uważam za wyczerpany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+5 / 5

Ale z drugiej strony: Zarobki. Kobiety zarabiają kilkakrotnie więcej (chyba że się jest wielką gwiazdą, tak jak ten pan na obrazku, wtedy nie ma aż takiej różnicy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+2 / 4

To biologia, pozostałość z czasów zanim żeśmy z drzew zeszli.

Facet może w teorii zapłodnić setki kobiet rocznie a kobieta być zapłodniona ze dwa razy (poza medycznymi ciekawostkami)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+3 / 5

Mówię że najlepszy klucz to taki co wszystkie zamki otworzy a najgorszy zamek to ten otwierany przez każdy klucz. Temat został wyczerpany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

Bynajmniej. Dla mnie to ten sam typ skrzywionego człowieka. Ona "prostytutka", on "męska prostytutka".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R repetytor
+1 / 1

Dla mnie w tym przypadku wszystko jasne i klarowne.Oboje wiedzą za co po co i dlaczego to robią.Problem zaczyna się wtedy kiedy chcą to potem zataić,dorobić lub wpoić swój światopogląd na tą sprawę.Pamiętaj tylko o konsekwencjach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem