Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Prawdziwy cud

0:18

Motocyklista daje dzieciakowi nowiutką, zdrową rękę

www.demotywatory.pl
+
371 376
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+2 / 8

Ludzie nauczyli murzynk*w, że wszystko trzeba im DAĆ. Nie chce się pracować, mają po 15 dzieci, żyją w domkach sklejonych z krowiego łajna, jeśli kobieta to zrobi, bo facetowi tam przecież nie przystoi pracować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+2 / 4

@elefun ale to nie w Afryce i nie musisz robić * tylko pełne słowo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 11:43

avatar samodzielny68
-2 / 8

@elefun Całe szczęście, że Polacy są wolni od takich problemów i miły pan który pod sklepem prosi Cię o złotówkę na chleb, chleb z pewnością kupi. NB fajnie, że rasistą też trzeba umieć być i rozpoznawanie ras działa u Was średnio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 11:46

avatar SteveFoKS
-1 / 1

@samodzielny68 Nie wiem dlaczego kiedy przedstawia się w prost taką specyficzną egzotykę, przyrównuje się do lokalnych sytuacji, które na szczęście są niszowe. Teraz popatrz na tego chłopka i powiedź ile ma jeszcze przed sobą w porównaniu do takiego menela jakiego masz w pamięci, z tego co się orientuje to alkoholizm jako choroba powoduje neurodegeneracyjne , osłabienie organów wewnętrznych jak serce czy wątrobą, a do tego układ mięśniowy. W naszym regionie przez lata wykorzystywano psychiatrię do represjonowania i stygmatyzowania nie wygodnych osób. Skutkiem tego, nie podejmowanie przez społeczeństwo leczenia psychicznego a dodatkowo promowano alkohol jako ,,leczenie smutków" ( masz tu przykład jak w wiejskich środowiskach ludzie maja stosunek do alkoholu do dziś https://www.youtube.com/watch?v=ZPojzyMNjXc) O monopolu i nadzorze nad produkcją alkoholu pewnie wiesz. To teraz porównaj sobie skalę alkoholizmu u młodych ludzi lub tendencji do spożycia alkoholu w społeczeństwie i zestaw ją z żebractwem w Indiach lub ich przestępczością a przestępczością w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lector
+1 / 1

Dzieciak spalił motyw. Łokieć wypychał bluzkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
-1 / 1

U nas są pięćsetplusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem