Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
121 146
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jasin44
+2 / 16

Chłop może do biznesu głowę ma, ale do polityki już nie. Putin rozgrywa go jak przedszkolaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+18 / 24

Wspiera propagandę, czy po prostu tłumaczy ruski sposób myślenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saerion85
+4 / 4

@daclaw mowienie oczywistych faktow jest surowo karane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 2

@daclaw Jaki ruski sposób myślenia? Jakie niby podstawy do posiadania Krymu ma Ukraina?

Równie dobrze my moglibyśmy się domagać zwrotu Rumunii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Colemann
+12 / 20

Doszliśmy już do takiego poziomu absurdu gdzie opinie, że dla Rosji Krym jest bardzo ważny i są gotowi w jego obronie pójść na całość uznawane jest za szerzenie rosyjskiej propagandy. W polskiej scenie politycznej oczywiście to samo. Nie wolno mówić racjonalnie, musisz krytykować Rosja i obwiniać ich za zeszłoroczną zimę, inaczej jesteś ruska onuca. Kraj idiotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akam91
+8 / 8

@Colemann dokładnie. Szukałam i szukałam ale w jego wypowiedzi nie znalazłam poparcia dla rosji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+1 / 9

Jest pożytecznym debilem, tyle w temacie. I nie dlatego, że Ukraina będzie odbijać Krym (bo nie sądzę). Ale Krym jest dobrym tematem w ujęciu celów ataków Ukrainy. Rosja powinna tam rozmieścić jak najwięcej ze swoich wojsk.
Krym jest nic nie warty... Najwięcej są warte tereny, o które obecnie walczy Ukraina i gdzie Rosja stawia największy opór. Bo znajdują się tam dość znaczne złoża np. węgla. Wystarczy popatrzeć na PKB... Wie o tym Ukraina, wie o tym tez Rosja. Poza tym, odcięcie południa od lądowego połączenia z Rosją, spowoduje, że nikt powyżej 50IQ nie będzie chciał bronić Zaporoskiego i Chersońskiego.

Głupie wydają się nadzieje Rosji, że w zimie konflikt ucichnie i wywalanie całego arsenału gdzie popadnie. Bo konflikt nie ucichnie. Ukraina jest zbyt blisko celu, by się zatrzymać. I przebycie tych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2022 o 14:39

A abaddon81
+2 / 4

@pawel1481 Krym ma wartość w swoim położeniu(morskim).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar izka8520
+8 / 10

Przecież prawdę napisał, Rosja POSTRZEGA Krym jak swój, a nie, że Krym powinien według Muska trafić do Rosji i aneksja była słuszna. Gdy tylko Rosja użyje bomb to będzie 3 wojna światowa, a nie, że Musk pochwala taką decyzję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
-3 / 11

Skoro Musk twierdzi, że Ukraina powinna oddać Krym w imię "pokoju", to czy USA też powinny oddać Alaskę Rosji ??!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 4

Uwielbiam czytać demoty na ten temat, zrobione przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o co tu chodzi. Jeszcze zabawniejsze są komentarze ludzi podobnie "dobrze poinformowanych" :). A wystarczy zajrzeć do amerykańskiej prasy aby się dowiedzieć co tu jest grane. A grane jest to, że Elon Musk wystąpił do Kongresu USA o objęcie państwowym finansowaniem jego działań wspierających Ukrainę. Udostępnienie Ukrainie systemu Starlink kosztuje miliony dolarów dziennie, Musk finansuje to z własnej kieszeni. Kiedy Kongres uchwalił przyznanie kolejnych miliardów dolarów na pomoc Ukrainie, facet doszedł do wniosku, że w sumie to dlaczego ma pomagać Ukrainie za własne pieniądze, skoro wszyscy inni pomagają na koszt amerykańskiego podatnika. Problem w tym, że Kongres olał jego wniosek i w kilku kolejnych uchwałach przyznających kolejne miliardy, konsekwentnie pomijano finansowanie udostępnienia Ukrainie systemu Starlink. Musk zatem wymyślił strategię polegającą na tym, że będzie w mediach lansował rosyjski punkt widzenia, a to będzie wyglądało tak źle, że w końcu Kongres się złamie i jednak sypnie monetą. Co ciekawe, to może się udać, bo w USA pojawia się coraz więcej głosów krytykujących strukturę finansowania pomocy dla Ukrainy. A struktura jest taka, że rząd USA kupuje dla Ukrainy broń od amerykańskich koncernów zbrojeniowych, czym pompują ich kieszenie. Co nieco dostały też niektóre organizacje humanitarne. Ale Musk jest konsekwentnie olewany w imię zasady "miliarder, to go stać". Takie postępowanie wkurza wielu Amerykanów, w tym również wielu polityków, więc Muskowi może się udać. Gwarantuję Wam, że jeżeli Kongres w końcu uchwali zwrot kosztów udostępnienia Ukrainie Starlinka, to Musk natychmiast zmieni ton swoich wypowiedzi. To jest jego rozgrywka o pieniądze na amerykańskim podwórku. Rosja nie ma z tym w ogóle nic wspólnego. Swoją drogą jest szczytem naiwności sądzić, że Putin mógł czymś kupić Muska. Niby czym? Zaoferował mu swoje walonki i czapkę uszatkę? Rosja nie ma niczego, na czym Muskowi mogłoby zależeć. Ma co prawda pieniądze, ale akurat tego Musk od Rosji przyjąć nie może, bo by wylądował w pudle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
-2 / 2

A polnocna baza morska ruskich to byl Kralovec
Ale na szczescie przejmuja to Czesi a poludniowa baza wraca do Ukrainy
I j*8qc putina!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-5 / 5

a ja uwazam ze musk powinien sie ze mna podzielic swoim majatkiem
mam do niego takie samo prawo jak rosja do krymu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem