Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
73 80
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gicio
+5 / 5

Takie prawo i sprawiedliwość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+2 / 2

Nie. to jest polityka, a politycy robią to, na co im pozwalamy. Od lat za dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+1 / 1

Nie chcielibyście żeby wasze zwieracze przeszły tyle co jego. W Pisowskiej komunie to normalna ścieżka kariery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 października 2022 o 19:10

E edls
+2 / 2

Gościu od 18 roku życia zaangażowany w politykę. W 2019 roku został marszałkiem. Jak widać ludzie całe życie ciężko pracują, nawet mieszkania nie mają. A taki ma wszystko i skąd, bo nie z pracy rąk. To jest kpina i plucie ludziom w twarz, ciężko pracującym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
0 / 0

Na stanowiska na pewno nie zasługuje, ale jak to nie pracował? Tylko fizyczna praca jest godna tej nazwy? I jak ma być w tym kraju dobrze??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edls
+1 / 1

@agronomista chłop nie zna życia, nie shanbił się robotą. Całe życie od młodych lat w polityce PiS.
Ludzie pracują tyle co on ma lat, nawet mieszkania swojego nie mają. Nie stać ludzi na przeżycie. Taki jak on powinien służyć narodowi i nie za grube pieniądze. Chyba że faktycznie byłoby widać postępy to co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+1 / 1

@edls Ja wiem, że PiS zatrudnia tylko biernych miernych ale wiernych i tworzyć chce nowe "elity" zawdzięczające mu karierę, za poczucie służbę nikt zdolny do polityki nie pójdzie, i będzie jeszzce gorzej niż jest teraz. Ludzie na wysokich stanowiskach muszą dużo zarabiać. Ludowi się to nie podoba, ale tak być musi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edls
0 / 0

@agronomista bez przesady tak nie musi być. Ludzie w firmach nie mają takiego dorobku finansowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoseroberto2
0 / 0

Bo pasożytem się trzeba urodzić nic tylko w mordę napluć .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
-1 / 1

Nie szafuj liczbami, bo nie stan posiadania jest ważny. I to stwierdzenie "Zarabia 193 tys.". Nie wiadomo, rocznie? Wiek też nie ma znaczenia. I choroba Twojej mamy również - w kwestii stanu posiadania - nie ma znaczenia. Zaradność ma znaczenie. Trzeba mieć pomysł na swoje życie i można zarabiać bardzo dużo nie pracując. W wypadku tego pana wątpliwe jest to, czym sobie zasłużył na posiadane pieniądze. Mówisz, że pracował dla pana Dworczyka. Właśnie to jest w jego przypadku decydujące. On nie miał pomysłu na siebie, tylko w zasadzie dostał wszystko. W wieku 30 lat - ale to nie jest kwestia wieku - nie ma znaczenia osobowościowego. On nie jest zaradny, tylko wszystko dostał. Na szczęście wielokrotnie się okazało, że wystarczy niewielka rzecz, a nikt o nim nie będzie pamiętał. Pewnie liczysz na sprawiedliwość. Wystarczy coś drobnego i on wypadnie z polityki. Nikt go później nie zatrudni i będzie klepał biedę. Polityka to szambo i raz jesteś na wozie, raz pod wozem. Niestety uczciwych ludzi tam nie ma i ten pan nie należy do uczciwych. Złodzieje i krętacze idą do polityki, bo nic innego nie potrafią. W kwestii Twojej mamy, przestań stawiać sprawę emocjonalnie. Niezależnie czy choroba to prawda czy nie, czy walczysz o lajki nieistniejącą chorobą czy nie, to nie jest ważne jak ciężko pracujesz, ale to czy ta praca ma sens. Wiele osób nie pracuje dla pieniędzy, a dlatego że lubią tą pracę, którą wykonują. Nie chcą jej zmieniać, mimo że zarabiają mało i pracują jeszcze dodatkowo. Niektórzy nawet choroby potrafią przekuć w sukces. Jest taki koleś, który nie ma rąk. Wydawać by się mogło, że tragedia - prawda? Prowadzi dla TVN Turbo program motoryzacyjny. Kieruje stopą. Testuje najlepsze samochody. Sukcesem nie jest posiadanie 2 rąk i ciężka praca. Pierwszy sukces jest wtedy, kiedy myślisz. Jeśli Twoja mama - bez obrazy - zaczęłaby myśleć w 1989 roku (zakładam, że wtedy wchodziła w pełną dorosłość) to w latach 90 robiłaby pierwsze interesy, w latach 2000 inwestowała w Twoją edukację np. pod kątem programowania, a dzisiaj pomagałbyś chorej mamie z wysokiej pensji programisty. Grunt to mieć pomysł na swoje życie, tylko tyle wystarczy,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem