Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
780 815
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D daclaw
+5 / 7

Nie rozumiesz. On jest z tradycji komunistycznej. Komuna ciągle ględziła o "wojnie o pokój". Tak mu zostało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar d4rek
+3 / 3

Ja myślałem, że mu się tak zwyczajnie jeb^^#o jak to staremu dziadowi. Ale on to powtórzył 2 razy (lub więcej, nie wiem bo przełączyłem)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2022 o 19:29

W Wluczyryjek
0 / 2

i tak to cala polska nienawidzi Kaczyńskiego i PISu.
Wszyscy bluzgają, nikt nie staje w obronie. A następnie przychodzą wybory i trochę sie zawsze jakims cudem tych głosów uzbiera...
Cud nad Wisla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
+1 / 1

@Wluczyryjek, kolego, wyjdź ze swojej bańki informacyjnej. Wczoraj w przychodni znów słyszałem, że trzeba dziękować, bo Tusk kradnie i nigdy nie było tak dobrze. Nie dało się przetłumaczyć, że to nie wrogowie a umiłowani są odpowiedzialni za stan kraju. Skąd pieniądze, jakby pani chciała dać dzieciom po 100 tys., już nie usłyszałem. Info o życiu na kredyt zostało pokonane przez mantrę, że dziękować, bo nigdy nie było tak dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@rex4 ty do mnie piszesz? bo nie widze zwiazku twojej wypowiedzi z moja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
0 / 0

@Wluczyryjek, wykorzystałem to „cała Polska nienawidzi pisu”. Jak bez związku to pewnie nie dojrzałem sarkazmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@rex4 chyba tak hehe, spoko, nie ma spiny
zwyczajnie chodzi mi o to, ze jak poczytasz, porozmawiasz, to nikt za pisem nie idzie, ale wybory jakos wygrywaja. Dlatego pisze , ze to cud nad Wisla :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
0 / 0

@Wluczyryjek CUD nad CUDAMI. Mieszam na Podkarpaciu tam dopiero jest magia! Wszyscy głosują na Tuska a Kaczyński ma 83% poparcia. Jedyną odskocznią był Ferenc - wszyscy na niego głosowali i .... faktycznie wygrywał. Mimo iż to był zły komuch, jako człowiek wyjątkowo ordynarny i nieprzyjemny i chamski to i tak ludzie (włącznie ze mną) na niego głosowali bo ROBIŁ SWOJE i to dodatkowo sprawnie i skutecznie . Swoje stanowisko piastował przez 19 lat co może być jedynie mokrym snem małego siewcy niezgody z Żoliborza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wengern
+1 / 3

Ależ dokładnie o to chodzi. Stary dziad do bicia w dwóch różnych butach jeździ po kraju i wystawia się na pośmiewisko. Wszyscy krytykują jak to się stary dziad ośmiesza, poprawiają jego błędy i ubolewają nad kondycją psychiczną. Śmiechom nie ma końca, a każdy ze śmieszków po swojemu diagnozuje niespełna rozumu dziadka. Potem, w Internecie, konkurują w coraz to bardziej błyskotliwych i ciętych żartach o tym jak to stetryczały dziad nie rozumie współczesnego świata.
A w tle prawdziwy szkodnik, ten, który wystawił nie tylko starego dziada w różnych butach, ale i całą armię innych, żeby robili zamęt i odciągali uwagę. Wszystkie ręce na pokład! Co chwilę głupia wypowiedź czy brak sznurowadła, to wystarczy żeby zapchać ludożerce usta. Wszyscy wychodzą przed szereg i robią z siebie idiotów, żeby odwrócić uwagę od Morawieckiego. A on sam, możliwie po cichu i niby cudzymi rękoma, niszczy i psuje ile tylko się da. Ludożerka tego nie widzi, zwija się w spazmach śmiechu, bo Kaczyński pomylił słowa, a w tle Morawiecki rozmontowuje kraj do ostatniej śrubki, jakby miało nie być jutra. I zdaje się, że prawie nikt tego nie widzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+1 / 1

@wengern dokładnie, Kaczynski to stary człowiek, który właśnie jeszcze tyle może. Jezdzic po Polsce, opowiadac anegdotki, czarować swoimi przemyśleniami koleczka wiejskich dewotek...
Do stolu zasiedli nowi gracze. To ich sie trzeba obawiac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 0

Nie lubię Kaczora, ale łacinę to on zna lepiej od ciebie. "Para bellum" dosłownie znaczy "przygotowuj wojnę". To, co napisałeś, to wolny przekład, ale podany przez JK jest jak najbardziej uprawniony.

I zapewne jemu też nie chodzi o to, żeby planować napaść na Rosję, tylko być gotowym do wojny obronnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
0 / 0

@Moher_przez_samo_h o co mu chodzi to tak naprawdę nie wiemy. I to jest najbardziej problematyczne. On naprawdę chce dobrze - problem tylko dla kogo i jakimi metodami.
Przypomina mi się zdjęcie jak mała dziewczynka spontanicznie "pozmywała" laptop mamy. Uczynek sam sobie super a efekt wypisz wymaluj jak działań Pisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@sandalarz tak naiwne, ze aż słodkie. On nie chce dobrze. On chce wladzy. Powiedzial nawet, ze jego wizja jest warta poswiecenia Polskiej gospodarki. To człowiek z przerosnietym ego. Powoli dopada go demencja i powoli zacztna go byc zal, ale kiedy byl w pełni wladz umyslowych, byl po prostu żądny władzy i sial nienawiść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem