Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
194 229
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M magrabo
+3 / 5

Nie ma sprawy tylko wtedy będę kłusownikiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 2

@magrabo wiesz myślistwo w Polsce jest pełne sprzeczności np. "dokarmiasz w zimie biedne sarenki, żeby przeżyły zimę, na wiosnę rośnie populacja, którą trzeba zredukować bo jest ich za dużo" ;)

@next_1 wsadzę kij w mrowisko. Biegać można też boso, tylko po co? xD W samym piłowaniu i odstrzale nie ma nic złego, problemem jest to co napisałem wyżej. Po prostu można by to nazwać wprost po imieniu "hodowlą dziczyzny", a nie owijać w piękne hasła o ratowaniu gatunków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sobotadyzio
+3 / 5

Ok pod warunkiem ze Ty co to piszesz wlasnorecznie zabijesz krowe swinie kaczke czy kure ktora sam potem jesz. Aaa nie, sory zapomnialem ze tacy jak Ty mysla ze miesko rosnie samo w sklepie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 5

Jak jesteś taki mądry to spróbuj sam wyhodować tucznika bez zakupu paszy, dokonaj rozbioru tuszy narzędziem z obsydianu i upiecz kawałek nad ogniskiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
-4 / 4

@koszmarek66 - nie siej tutaj defetyzmu. Ja tylko zwróciłem uwagę na popularnośc wśród "myśliwych" sprzętów zabronionych typu lunety na podczerwień przy których zwierzyna jest bez szans. Nie czepiam się, że używają broni palnej - tylko o to że oszukują i do tego jeszcze często po pijaku. Uwarzają się przy tym za bezkarnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@next_1 Wśród myśliwych nie brakuje ludzi głupich i skrzywionych sadyzmem ale jest tam też sporo ludzi którzy strzelają tylko wtedy kiedy trzeba oraz czują się opiekunami lasów i wszystkiego co biega wewnątrz... i czasem na zewnątrz lasu bo wtedy biorą na siebie koszty strat rolniczych.
Nowoczesny sprzęt termowizyjny i lunety umożliwiają celniejszy strzał (zwierze nie cierpi) oraz zabezpieczają przed postrzeleniem nie tego obiektu, który miał być do odstrzału.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
+2 / 2

Powiedz mi to w twarz, zamiast się ukrywać za kompem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem