Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
53 73
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M memolog
+4 / 4

@dolej9
Nie dolewaj już sobie, wystarczy ci. Myslisz, że konfident biega po mieście i krzyczy, że jest konfidentem?

PIS deklaratywnie antyrosyjscy, faktycznie robi to, co jest w interesie Rosji: buduje państwo na wzor rosji, skłóca z zachodem, buduje konkurencje dla unii po to tylko, by tę ziemię niczyją (jakies śmieszne sprzedane Węgry, Polskę, Trójmorze bez silnego zaplecza politycznego) Rosja w 20 lat sobie spokojnie zagarnęła. Ukraina pokrzyżowała plany, bo gdyby padła, to uwierz mi, Polska byłaby kolejna. Nie byloby wojny, po prostu zostalibyśmy na życzenie PISu uzależnieni gospodarczo i politycznie od Rosji. A potem byloby jak na Białorusi. Z dwojga zlego wole byc "uzależniony" od Unii Europejskiej.

Poczytaj Piątka. Wszystko jest w teczkach. Jak donosil po stanie eojennym, rozwalał solidarność od środka, jak dostawal grube pieniadze z ambasady rosyjskiej... Od 40 lat. Sprzedał się konus w wieku 30 lat i trwa to do dziś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+10 / 16

@dolej9 Złodziej najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+6 / 8

@dolej9 Nie było bardziej prorosyjskiego rządu po 89 niż jest pis. Wszystko co robili od 2010 było na rękę putina. Skłócanie Polaków, plucie na UE i straszenie (do spółki z rydzykiem) wszystkim co płynie z zachodu. Jak doszli do władzy to nagle eksport węgla z Rosji wzrósł, a wygaszanie polskich źródeł energii stało się faktem. Zmienili umowę na dostarczanie gazu z rosji - tą "złą tuskową" na niekorzystną dla Polski. Rozbroili polską armię, zniszczyli wywiad...itp Udział rosyjskich firm w polskim rynku też wzrósł. Czytałem Piątka i dotarł do zaplecza finansowego wielu pisowców, i okazało się, że za wieloma stoją jakieś firmy rosyjskie, fundacje, szemrani kolesie z kontaktami w FSB. Nie było jeszcze tak umoczonego rządu jak ten pisuarów. Tylko komuniści bardziej współpracowali z Rosją niż oni. Nawet SLD trzymał się bardziej z dala od ruskich.
A to, że prlowskie dziadki z pisu mają teczki z brudami, których się boją, to oczywista oczywistość. Dostęp do tych materiałów też ma pewnie FSB.
Macierewicza też skaptowali dawno temu.
A to i tak podejrzewam wierzchołek góry lodowej. Ciekawe co wyjdzie jak przestaną rządzić. Oj będzie cyrk.
Ps. wszystkie ustawy i zmiany podatkowe jakie wprowadził pis rujnują polską gospodarkę. Nie skończyli żadnej inwestycji, która miałaby sens. A większość tylko zaczęto na papierze, ale zarządzający projektem czeszą grubą kasę. Do tego skala nepotyzmu rozbija sufit.
Jest więcej limuzyn rządowych niż karetek. A forsa wydojona z Polaków rozchodzi im się na boki, a nie tam gdzie potrzeba. Można by długo wymieniać ich wały, bo co trochę mamy coś nowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 0:12

S slawekkier123
-4 / 8

Ja myślę że dobrze byłoby się dowiedzieć co było w teczkach zniszczonych przez Michnika Bolka i innych np Oskara ale w swoich pamiętnikach niejaki Ciosek pisał że ruscy maja zmikrofilmowane wszystkie materiały bezpieki KDL-ów .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
+1 / 1

@slawekkier123
Chętnie poznam.
Póki co mamy teczki Kaczyńskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekkier123
-1 / 1

@memolog Gdzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
0 / 0

@slawekkier123
w IPN.

Piątek pisze: "Ta teczka jest wiarygodna również dlatego, że w notatce kpt. Śpitalniaka pojawia się ten Kaczyński, którego znamy – ona jest też wiarygodna psychologicznie. Człowiek skłonny do wielkich słów, do przypisywania sobie roli bohaterskiej, ktoś, kto zaraz wyskoczy przez okno, żeby nie współpracować z SB.

A potem, po cichu, z pewnym sprytem daje do zrozumienia, i to bardzo wyraźnie, że może współpracować"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 3

Jak dla mnie kaczak to agent, ale nie ruski tylko z zupełnie innego kraju gdzie noszą pejsy. Działa na szkodę Polski i jednocześnie Unii Europejskiej. Nie ma go na liście IPN współpracowników sb z czasów prl bo tam byli współpracownicy podlegli ruskim a on był i jest agentem pejsów i dlatego nie figurował w żadnych prl-wskicch listach a na zupełnie innej liście płac nadal figuruje i robi krecią robotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
0 / 2

@antyfrajer Nie inaczej, tutaj jak widać powyżej panuje jakaś ślepota i masowa histeria, wszyscy widzą agentów albo niemieckich (Tusk), albo rosyjskich (Kaczyński), a gdzie najważniejsza agentura izraelska? O nich cicho, poza tym, czym różni się podejście Tuska i Kaczyńskiego do polityki zagranicznej? Tylko kosmetycznie, obydwaj na kolanach przez USA, czyli realnie Izraelem.
Gratuluję chłodnego umysłu i trafnej oceny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem