Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
253 294
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+10 / 38

Wszedłem na tt z podanego przez Ciebie źródła i nic takiego nie widzę.
Sam też wielokrotnie pisałeś o wszechobecnych trolach, a teraz takie wpisy uważasz za prawdziwe.
Większego manipulanta niż ty, to chyba tutaj nie ma...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+2 / 14

@LowcaKomedii, popatrz, przejrzałam ze 4 razy twitty i nie znalazłam. Nie ma takiego z odpowiedzią do MarcinMasny, nazwisko Śliwiński się pojawiło, ale nie był to Gregor. Była mowa o protokole 1%, ale wpis wyglądał inaczej itd. No i dlaczego data to Oct 17, a nie 17 paź? I dlaczego replaying, a nie w odpowiedzi?
Pod linką, którą podałeś nie znalazłam ANI JEDNEGO wpisu podanego w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
0 / 12

@kondon, też przejrzałam, dla pewności 4 razy i też nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+3 / 21

@LowcaKomedii Dużo odpowiedzi jest pozytywnych.
Ty sobie wybrałeś jakieś skrajne i budujesz narrację, że takie jest zdanie zwolenników Konfederacji.
Jak to inaczej nazwać, jak nie manipulacja?
Do tego wielokrotnie pisałeś o trolach na tt, a teraz jakoś ten temat pominąłeś i dla ciebie wszyscy tam, to prawdziwi wyborcy Konfederacji.
W ogóle pod tym twittem jest straszny syf i pełno najróżniejszych ludzi.

Zadziwiające, że nie lubisz tej partii, a tak ją śledzisz. Płaci ci ktoś za to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 26

@Laviol
Przekierowuje cię do tweeta zamiast do Quote Tweets. Pewnie wchodzisz w link jako niezalogowany użytkownik
Wklejam jeszcze raz: https://twitter.com/Partia_KORWiN/status/1581953223350693889/retweets/with_comments

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2022 o 22:08

avatar LowcaKomedii
-3 / 25

@Laviol A tu masz ten protokół 1%. Nie uwierzysz - wygląda jak na democie...
https://twitter.com/MarcelGrauc/status/1582115698809008129

Jak ty te 4 razy przeglądałaś, to ja nie wiem. Jeszcze któryś ci wrzucić?

"No i dlaczego data to Oct 17, a nie 17 paź?" - dlatego, że display language mam ustawione na english i nie mam z tym problemu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 13:40

avatar LowcaKomedii
-4 / 26

@kondon Jest i bardzo dużo negatywnych. Masz jeszcze inne tutaj:
https://twitter.com/Antyfoliarz666/status/1582080943422320641

"Do tego wielokrotnie pisałeś o trolach na tt, a teraz jakoś ten temat pominąłeś i dla ciebie wszyscy tam, to prawdziwi wyborcy Konfederacji." - tak, wszyscy to same trolle... Korwin - oburza się, że ktoś z partii nazywa Putina zbrodniarzem wojennym.
https://www.rp.pl/polityka/art36122881-rzecznik-konfederacji-wykluczony-z-partii-korwin-za-nazwanie-putina-zbrodniarzem
Braun organizuje w całej Polsce śmieszne akcje pt. stopukrainizacjipolski, powołują jakąś śmieszną komisję, która nie może być nazywana komisją sejmową, a ty starasz się tłumaczyć, że elektorat konfy nie może mieć takiego samego zdania, co główni politycy tej partii? Naprawdę, potężne fikołki intelektualne wykonujesz, by wyborców tej partii wybielić, ale ci troszeczkę nie wychodzi.
To chyba logiczne, że skoro jest to partia głosząca NAJWIĘCEJ prorosyjskich treści ze wszystkich innych, to i jej elektorat może podzielać takie zdanie. I proszę, nie rób k z logiki i nie pisz, że to muszą być trolle.

"Płaci ci ktoś za to?" - emm, że co proszę? Nie dość, że w tym democie stawiam Mentzena w dobrym świetle, to jeszcze uważasz, że ktoś mi płaci za obserwowanie partii, która ledwo łapie się do Sejmu, a w niektórych sondażach jest obecnie pod progiem wyborczym? Poważnie? Dla kogo niby Konfederacja mogłaby być zagrożeniem?
Normalnie jakbyś stwierdził, że ktoś komuś zapłacił za obserwowanie dziecka twojego sąsiada, który jest totalnym randomem robiącym za najniższą krajową. Sensu w tym nie widzę.
A obserwuję Konfederację w celach rozrywkowych. W żadnej innej partii nie uświadczę tyle totalnie nienaukowych tez. W komentarzach pod ich twittami podobnie. Z tego też względu wyobraź sobie, że obserwuję Justynę Sochę, Grzegorza Płaczka, Ordo Medicus, Witczaka itp. No i oczywiście polityków Konfy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-2 / 14

@LowcaKomedii Nigdzie nie pisałem, że wszyscy to trole, tylko zwróciłem ci uwagę, że piszesz o nich tylko wtedy, kiedy ci wygodnie.

Z Grabarczykiem to były zdaje się jakieś partyjne przepychanki, nie śledzę na tyle, żeby być w temacie.

Sam pisałeś, że na demonstracje Brauna nikt nie przychodzi. To w końcu wyborcy popierają takie akcje, czy nie?
"elektorat konfy nie może mieć takiego samego zdania"
Nie napisałem tak, manipulancie.

Taaaa, w dobrym świetle. Jesteś bezczelnym manipulantem.
Cały wydźwięk demota jest negatywny.

Kręcisz jak zwykle, te same teksty, te same zagrywki.
Nic nowego i ciekawego, szkoda na ciebie czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-3 / 17

@kondon Daj sobie spokój, ten człowiek jest obłąkany, schizofrenia to mało powiedziane. Wszędzie widzi foliarzy, płaskoziemców, szurów a od jakiegoś czasu poznał nowe słowo "onuca". Ludzie tutaj się już przyzwyczaili do ignorowania gościa, ale jak widzisz, co rusz musi wstawić jakiś durny demot o, a jakże by inaczej, Konfederacji ( chyba ma na tym punkcie jakiś fetysz ), żeby inni, ekhm rozsądni i racjonalni mu przyklasnęli. Najlepsze jest to, że sam się dokładnie zachowuje tak jak ten, których wyśmiewa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 25

@kondon Ale to ty jesteś manipulantem i starasz się przepchnąć tezę, że w zasadzie mało kto popiera wizję głównych polityków tej partii.

Chcesz wmówić, że elektorat partii, która słucha od Korwina, że
- Putin nie jest zbrodniarzem wojennym
- to Ukraińców a nie Rosji powinniśmy się bać
- to Ukraińcy dokonali zbrodni w Buczy, powtarzane po 100 razy

od Brauna, że:
- Ukraińcy mordują Polaków, np. zabójstwo w Nowym Świecie
- mamy do czynienia z ukrainizacją Polski i Polska stanie się Ukropolinem
- Ukraińcy będą zastępować naszych nauczycieli akademickich. Wystarczy, że powiedzą, iż im dyplom spłonął
- i wiele, wiele innych.

Bosak zresztą też obwiniał Ukraińców za zabójstwo w Nowym Świecie i gdy okazało się, że stoją za nim Polacy, to powiedział, że nie zamierza przepraszać, ale na przyszłość wstrzyma się z podobnymi wpisami.

Bombardują takimi wpisami po setki razy... a później wchodzisz ty, cały na biało i stwierdzasz, że wyborcy Konfederacji wcale tacy prorosyjscy nie są i na pewno by się nie oburzyli, gdyby polityk z tej partii nazwał Putina zbrodniarzem i stwierdził, że Ukrainie powinniśmy pomagać oraz, że Rosja może kiedyś uderzyć na nas i że graniczenie z nią nie jest dobrym pomysłem.
Już ci pisałem - nie rób k z logiki i nie pisz, że wyborcy najbardziej prorosyjskiej partii w zdecydowanej większości nie podzielają prorosyjskich poglądów jej polityków.

"Sam pisałeś, że na demonstracje Brauna nikt nie przychodzi. To w końcu wyborcy popierają takie akcje, czy nie?" - Przecież zawsze możesz sobie wejść na profil Brauna i sprawdzić ile pozytywnych reakcji pojawia się pod antyukraińskimi postami. Co w tym trudnego? I nie, wyobraź sobie, że to nie są same boty. Nie staraj się w durny sposób usprawiedliwiać kucy.
Sprawa jest bardzo prosta – w elektoracie żadnej innej partii nie spotkasz tak dużego procenta ruskich onuc, nastawionych zdecydowanie przeciwnie do Ukrainy, jak właśnie w elektoracie Konfederacji. Nie próbuj zakrzykiwać rzeczywistości.

O, a na dole widzę swojego fana, który aż musiał stworzyć konto na moje podobieństwo. Milutko. Ale skoro kogoś aż tak zapiekł poślad przez to, co piszę, to znak, że robię dobrą robotę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 10

@LowcaKomedii Można słuchać Korwina, a nie zgadzać się z jego podejściem w jakiejś sprawie. Do tego Korwin i Braun to nie cała Konfederacja, o czym jak zwykle nie wspominasz...

Dalej mi szkoda czasu, do ciebie i tak nic nie dotrze, sam wiesz wszystko najlepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 23

@kondon "Można słuchać Korwina, a nie zgadzać się z jego podejściem w jakiejś sprawie" - można też słuchać Korwina i zgadzać się z jego podejściem.

"Do tego Korwin i Braun to nie cała Konfederacja" - ale to główni politycy, których większość wpisów na tt przez ostatnie ponad pół roku dotyczyło wojny, o czym jak zwykle nie wspominasz...

To ty wiesz wszystko najlepiej - przecież te wszystkie konta to na pewno boty, nie normalni ludzie. Normalni ludzie głosujący na najbardziej prorosyjską partię na pewno nie podzielają prorosyjskich poglądów :)
I to pewnie zwykły zbieg okoliczności, że gdy wchodzi się na profile rozsiewające fake newsy o "banderowcach", "ukrach" itp., to na 90% znajdziesz tam również masę postów Konfederacji. Powtórzę, po prostu zakrzykujesz rzeczywistość, że wyborcy partii, która wydala z siebie najwięcej prorosyjskiego przekazu, wcale się z nią pod tym względem nie zgadzają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 25

Tak, wyjdźmy z NATO, wyjdźmy z UE i czekajmy aż nasi przyjaciele Rosjanie do nas wpadną na herbatkę lub wyskoczą z propozycją zmiany naszego rządu na taki, który im bardziej pasuje.
Polska jest tak silna militarnie, że na pewno dalibyśmy sobie z nimi radę, prawda?
Rzeczywiście, to jest dbanie o interes Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+4 / 26

@KateWlodarska

Moim zdaniem to jest przemyślana taktyka. Ponieważ KonfedeRussia już zauważyła, że antyukraińska szopka raczej im poparcia nie zwiększy (w ostatnich sondażach są już pod progiem wyborczym), to przyjęli taktykę "dla każdego coś miłego". Mentzen powie, że nie ma "ukrainizacji", a za chwilę Braun zrobi kolejny happening w jakimś mieście. Mentzen powie, że Putin to zbrodniarz - a za chwil znowu JKM palnie coś o wielkim mężu stanu. I tak się cyrk kręci, każdy wyborca tego zlepka ultraliberałów i nacjonalistów znajdzie coś dla siebie i (taką maja nadzieję) poparcie wzrośnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 32

@KateWlodarska Moim zdaniem zaczęli obserwować poparcie i zmieniają strategię. Akcja stop ukrainizacji Polski stała się wręcz memem, nikt na to nie chodzi, ludzi to nie interesuje. Konfederacja jest wyzywana od onuc itp., więc prawdopodobnie Sławek zaczyna jechać pod publiczkę. Nawet Korwin od jakiegoś czasu dziwnie zaprzestał wrzucania swoich "przemyśleń" na temat wojny. Od kilku dni nic bezpośrednio o Ukrainie, aż dziwne. Zaczął za to trochę ekspercić i przewidywać co zrobią Chiny. Zapewne będzie miało to tyle wspólnego z rzeczywistością, co to jego stwierdzenie, że Rosja na pewno nie zaatakuje Ukrainy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+3 / 7

@KateWlodarska

Czy cokolwiek, co jakikolwiek polityk powie odzwierciedla co naprawdę myśli?

Nie, dlatego cały ten proces demokratyczny jest do niczego. Zawsze się zastanawiam po co ludzie głosują, skoro elekyorat wie, że głosuje jedyne na słupki, a nie na to, co politycy faktycznie myślą i zrobią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 21

@kondon O, to z pewnością bardzo krytykuje swoich kolegów z Konfederacji za te wszystkie prorosyjskie wpisy i wypowiedzi. Jeszcze teraz, gdy został prezesem partii KORWiN. Mam rację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 6

@KateWlodarska - Sykulski to etatowy agent FSB. Kiedyś w jednym ze swoich podcastów nieco się zapędził i przyznał się, że wiedzę o rosyjskich doktrynach czerpie z sympozjum, na które został zaproszony do Moskwy przez tamtejszą generalicję. Tak się składa, że na takich sympozjach omawia się kwestie strategiczne, które w znacznej mierze są tajne, dlatego nie wpuszcza się tam nawet rosyjskich naukowców i dziennikarzy. Pytanie: jakim cudem wpuszczono tam publicystę z Polski? Polak, który może sobie gawędzić o geopolityce z rosyjskimi generałami? Istnieje tylko jedna odpowiedź: to jest ich człowiek. Natomiast w warstwie merytorycznej, wywody Sykulskiego to powielanie rosyjskiej propagandy. Powtarza dokładnie te same brednie, które serwuje Kreml. Dawno już powinien się tym osobnikiem zainteresować polski kontrwywiad, tym bardziej, że jego kolega Leonid Swiridow został już wydalony z Polski za szpiegostwo (to ten sam, który przyjaźni się również z Braunem). Cała ta zasrana Konfederacja to partia ruskich służb w Polsce. A Menzen jest po prostu cwany i dlatego obecnie mówi to, co mówi, bo to się opłaca przed przyszłorocznymi wyborami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2022 o 16:51

C Czubbajka
+6 / 28

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić, jak można mieć poważanie dla kogoś takiego jak Fiutin? Co ma w głowie zwolennik Fiutina? A może zafundujemy korwinistom przejażdżkę kibitką, żeby na własne oczy zobaczyli, jak się żyje w kraju ich idola?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+4 / 12

Czy ta partia jak jeszcze kilka w Europie zachodnie nie jest założona za sowieckie pieniądze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+6 / 22

Przeraża mnie poziom wyborców Konfederacji. Jak jeszcze byłem w stanie zrozumieć ich niechęć do zamykania gospodarki czy ludzi w domach, a nawet przyjęcia opracowanej w sumie w krótkim czasie szczepionki (ale bez szurstwa w stylu chipy, grafen, depopulacja...). To w sytuacji gdzie absolutny zbrodniarz najeżdża na sąsiedni kraj bo marzy mu się powrót ZSRR, oni mają jakieś wątpliwości. Ja wiem że rezygnacja z rosyjskich surowców jest bolesna i rosnące rachunki irytują każdego, ale opowiadanie o "ukrainizacji". Gdzie jest ta "ukrainizacja".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+3 / 9

Ja już widziałem przemianę bankstera na twardego komunistę więc mnie w polskiej polityce nic nie zdziwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2022 o 19:51

P profix3
+3 / 15

Dajcie mu trochę jeszcze da radę. Ostatnio słyszałem z jego ust, że to nie ruscy wysadzili gazociąg, bo to nie leży w ich interesie, jakby rozwalenie gospodarki UE nie było w ich interesie. I że wejście Ukrainy do UE jest złe, bo Polacy będą zmuszeni iść walczyć z ruskimi na Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
+1 / 9

Nareszcie! Chociaż jedna osoba z Konfy powiedziała prawdę ws. tego konfliktu. Lepiej późno niż wcale. I ja proszę, niech to facet stanowczo powtórzy w jakiejś znanej stacji TV.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 4

Przecież większość tych wpisów to farmy rosyjskich trolli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 19

@Ashardon Pewnie tak, ale w przypadku konfy procent ruskich onuc i pożyteczniaków raczej jest największy niż w jakiejkolwiek innej partii. Politycy konfy powiedzieli/napisali najwięcej bzdur, które Władzio mógłby skwitować gromkimi brawami i im za to uścisnąć ręce. Żadna inna partia w tej kwestii nie pobije konfy lub chociażby się do niej nie zbliży, toteż śmiem uważać, że właśnie dlatego procent onuc jest w jej elektoracie największy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+1 / 5

Tak to jest, jak elektorat usłyszy to czego nie chce usłyszeć. Niestety tak jest z wieloma ludźmi, że wolą słodkie kłamstwo, niż gorzką prawdę. Jak dla mnie to są zwykli zwolennicy teorii spiskowych niczym nie różniący się od płaskoziemców. Po wypowiedziach widać, że na to co nie odpowiada ich narracji odpowiadają atakiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+4 / 10

No i gra. Jeszcze niech z Konfederacji polecą wszystkie onuce i niech poprą kompromis aborcyjny i mają mój głos. Nie we wszystkim się z nimi zgadzam, ale mają sporo dobrych pomysłów. Zwłaszcza w gospodarce. Ale po prostu nie możemy głosować na kogoś, kto chce zbliżenia z Rosją w obecnej sytuacji. A żeby było ciekawiej, to Unia i zachód to dla nich brak wolności, ale zamordysta Putin, który otwarcie kontroluje media i prześladuje tych, którzy go krytykują, to dla nich wolność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pieti79
+2 / 4

To dobrze, Mentzen zamiast Korwina to dobry kierunek. Liczę teraz na więcej meteorytyki i mniej piedrolenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
-2 / 2

Elektorat zawsze ma pis, który chętnie wykona polecenia kremla. Także mogą spać spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
-3 / 5

Konfederacja to banda debili, na ich tle Braun to wybitny intelektualista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem