Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gekon86
+2 / 10

Idealny czas. Mgły, chłodno, deszczowo, szybko ciemno, liście opadają, tęsknota za słońce i ciepłem. Doskonała pora aby ryc głowy i akurat teraz wspominać zmarłych. Wiadomo, że podczas urlopów letnich nie mamy dla nich czasu. Jakaś masakra. O moich najbliższych zmarłych pamiętam cały rok i nie muszę specjalnie jakoś w to "swieto" udawać mojej pamięci. Na marginesie to dzieciakom daje cukierki za przebrania jak chodzą po domach i straszą psikusami:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysiekzet
+1 / 5

@Gekon86 Przecież podczas urlopów letnich odwiedzamy groby. I te w naszej miejscowości i poza nią. Skąd to "Wiadomo" - nie wiadomo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GLight
-3 / 5

Kolejny dał się nabrać... Dia de los muerto przed filmem Coco nie był tak chucznie obchodzony, pokusiłbym się o stwierdzenie że nawet wcale... ludzie po prostu zobaczyli potencjał turystyczny i wtedy zaczeli to "obchodzić"... ciekawe ile jeszcze farmazonów jest w tym memie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+1 / 1

Święto zmarłych - w jakiej by nie było formie, to jedyne prawdziwe święto religijne. Śmierć czeka każdego, niezależnie jaką religię wyznaje, czy nie wyznaje żadnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+1 / 1

Słowiańska wersja, Dziady, była w nocy z poniedziałku na wtorek. Jeśli w waszej okolicy są grupy rekonstrukcyjne i robią pokaz takich obchodów, to warto się wybrać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem