Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
587 604
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F Fahrmass
+9 / 15

Wow, niesamowite! Jakieś dziecko rozmawia z jakimś facetem. Jeśli zaczynasz roztrząsać ich wiek, kolor skóry, przekonania polityczne itp - to sorry, ale nie świat jest okropny i rasistowski, ale właśnie Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bumblebee
+5 / 5

@Fahrmass O to to to!

Morgan Freeman odpowiedział kiedyś na pytanie jakiegoś Żyda "How you gonna get rid of racism?"
"Stop talking about it."
Był to jak dobrze pamiętam fragment wywiadu (?) kiedy wyraził swoją opinię na temat Black History Month (powiedział "Ridiculous!").

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 1

@Fahrmass całkowicie inaczej odebrałem tekst. To jest wskazanie różnic nas dzielących. Jednak te różnice nie mają znaczenia. Empatia i poszanowanie różnić, to jest ważne w życiu. Nie warze jaką wiarę wyznajesz, czy jesteś ateistą. Ważne jakim człowiekiem jesteś. Żyj i pozwól żyć innym. Często ludzie zapominają o tym. Bywa ci co walczą o swoje prawa, chcą odebrać je innym. Miałem podobne spotkanie, dziewczynka mulatka. Rozmawiałem przez telefon, zapytała się w jakim języku jestem, skąd jestem. Była bardzo ciekawska. Rodzice przeprosili mnie, że mi przeszkadza. Powiedziałem, że nie i w miarę znajomości języka angielskiego chętnie jej odpowiem. Sam z natury jestem ciekawy innych ludzi, ich pochodzenia czy kultury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 1

@Fahrmass Dokładnie. 90% takich wstawek jest jak jakieś czarne dziecko coś komuś dało, albo na coś zbiera harytatywnie, albo jakiś inny czarny chłopek pomaga jakiemuś białemu gostkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+2 / 2

Gosc musi byc ulubionym dziadkiem swoich wnukow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trutututumajtkizdrutu
+1 / 1

Powiem tak, chociaz majac dzieci nie umiem z dziecmi... czuje sie przy dzieciach niekomfortowo, zreszta nie tylko przy dzieciach, przy doroslych tez. Nie lubie prowadzic rozmow o niczym, nie umiem zabawiac dzieci, tak wiem swietna ze mnie matka :) Kocham swoje dzieciaki i wole aktywnie spedzac z nimi czas wiec powiem szacun dla tego goscia co zabawial malego dzieciaka przez 45 minut! ja po 10 minutach bylabym wyczerpana do granic mozliwosci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misju81
+1 / 1

Szkoda że tylko raz można minusa dać!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
0 / 2

zacznijmy od tego, że ma zdecydowanie za mało imion!
zlitujcie się i dajcie dziecku więcej imion!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem