Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
326 340
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
+6 / 10

pis ma 30 % poparcia a dla wielu przygłupów to PO jest problemem, IQ suwerena niskie jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 listopada 2022 o 21:08

avatar rafik54321
+4 / 6

A pisland chce by w Polsce rządziła komuna :/ . Nie jestem pewny, ale chyba jest paragraf na propagowanie ideologii komunistycznej w Polsce.
https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-13/63613,Publiczne-propagowanie-faszyzmu-nawolywanie-do-nienawisci-art-256.html

"§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. (utracił moc, w części obejmującej wyrazy "albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej)."
No to jest już za co posadzić cały pisland XD.
Nawoływanie do nienawiści wobec innej narodowości. Wprowadzanie rozwiązań komunistycznych i totalitarnych XD. To jak pany? Robimy pozew zbiorowy do prokuratury? XD No i rzecz jasna podpieramy to UE, bo inaczej to wiadomo że klepną to lewusem, a za dowody posłużą wiadomości z TVPis XD...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HUBERTX
+6 / 8

Do wyborców Kaczyńskiego to przemawia....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 4

Wyborcy kaczora mają IQ 200, ale wszyscy razem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+2 / 4

patrząc na nierządy pisu wolałbym aby rządzili niemcy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

PiS i Kaczor utrzymuje się u władzy nie dlatego, że ludzie na nich głosują (nie wystarczyłoby) ale dlatego, że drugie 30% (sami "inteligentni") w ogóle nie głosuje bo "co to zmieni" itd. Mimo całej ich inteligencji nie dociera do nich, że ci co nie głosują to de facto głosują na tych co wygrali. No i do tego dochodzi nieszczęsna ordynacja wyborcza...
Jedyna nadzieja w biologii.
Cieszmy się z tego co mamy. Co za szczęście, że Jarosław wytrwał w dziewictwie. Wyobraźcie sobie, że za plecami Jarosława czai się jego syn....Wtedy by było już naprawdę przesrane. A tak to jeszcze tylko max kilka lat i może będzie lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@jeszczeNieZajety Myślę że tu jest nieco inny problem.
Akurat fartownie Kaczafii miał brata bliźniaka, więc zestaw genów de facto ten sam. Jednakże Lechu miał żonę oraz dzieci. Na tle Kaczafiego, to Lechu był w pełni normalnym facetem XD.
Wniosek - Kaczafii nie poru****ł to mu odje*****o.

I z racji bycia starym prawiczkiem, nie przyjął do wiadomości że jest zwyczajnie tak durny że żadna mu dać nie chciała, tylko zaczął strugać "ostatniego dobrego", skierował się ku klerowi który też powinien "nie bzykać" (a przecież chłopca w jelito to nie seks XD) oraz psioczy na wszystkie kobiety bo żadna mu nie dała.
Więc być może, czysto teoretycznie, właśnie by było lepiej jakby miał syna XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@rafik54321 Lech może i rzeczywiście był lżejszym wydaniem Jarka. Po prostu :"wykonywał zadania" postawione przez prezesa. Co do tego, że żadna mu dać nie chciała.... Przypomniał mi się taki dowcip:
Rzecz dzieje się kinie. Słychć w ciemności szept męski;
- Czy mi się zdaje czy pani daje?
Szept żeński:
- Ja nie wierzę, że pan bierze.....
I jeszcze dowalę bajkę Ezopa o lisie i winogronach. Był upalny dzień, lis szedł wzdłuż wysokiego płotu, zza którego zwisały winogrona. Bardzo mu się zachciało winogron ale były wysoko. Podskoczył raz - nie doskoczył. Drugi raz - nic. trzeci, czwarty - nie doskoczył. Zziajał się, spocił - nie da rady. Popatrzył się w górę na winogrona i powiedział.
- Właściwie to ja nie lubię winogron. I poszedł dalej.
Są różne przyczyny wstrzemięźliwości.
Różnie bywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@jeszczeNieZajety wgl jakby popatrzeć to Kaczafii jest niczym ksiądz. Żony nie ma, dzieci nie ma, a do spraw rodzin się najbardziej wpiernicza XD.

Może serio warto zatrudnić jakąś (może nawet Sashę Grey, a co XD) zapłacić jej nawet te 50tys zł i niech w końcu Kaczafi zaru****a XD. Jakby po tym miał znormalnieć to te 50 koła dla "nierządu" to i tak pikuś względem tego co kosztuje nas głupota tego capa. Choć chyba w pakiecie by musiał podjechać wagon viagry XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 1

Przecież niedawno kaczor ujawnił, że ludzi inteligentniejszych od niego nie jest na świecie zbyt dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-1 / 1

Niestety jest w tym sporo prawdy, tylko PiS też pozwala rządzić w Polsce Niemcom.
Unią rządzą głównie Niemcy, natomiast my przekazujemy unii coraz więcej kompetencji i PiS na to pozwala, choć dużo krzyczy, że tego robić nie będzie.
Polska już nie jest suwerennym państwem, co widać dobrze przy kamieniach milowych, w których unia nam narzuca jak mamy ustawiać sobie zasady w kraju.

„Unia Europejska jest projektem Imperium Europejskiego. Imperium polega na tym, że rdzeń (który znajduje się w Brukseli, zagłębiu Ruhry pewnie), eksportuje rozwiązania polityczne, szlaki komunikacyjne i kapitał, inwestuje i przynosi stopy zwrotu, pozyskując strefę podporządkowania gospodarczego i z czasem politycznego.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem