Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
59 70
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D didja
+6 / 8

Wśród osób LGBT są też osoby interseksualne (dawniej nazywane obojnaczymi), z wadami różnicowania rozwoju płciowego. Wyobrażacie sobie finansowanie działań przeciwko osobom z wadami wrodzonymi układu krążenia? Albo z wadami układu pokarmowego? Słyszeliście o uchwałach gmin "Gmina wolna od ideologii SIBO"? Albo "precz z VSD-ową zarazą!"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 listopada 2022 o 19:45

D didja
+2 / 4

Nie wiem, dlaczego ucina mi przy publikacji kawałek komentarza, więc dokończę go tutaj:
Czy o marszach narodowców skandujących "je..ać diabetyków"? A osoby z wadami układu płciowego są nie dość, że nękane, to jeszcze pisowski rząd daje pieniądze na ich nękanie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
-2 / 2

Admin, co jest? Najpierw mi wycinało połowę komentarza, kiedy pisałam, że rząd nie tylko pozwala na szczucie, ale jeszcze z naszych podatków finansuje szczucie osób, które urodziły się z pewnymi wadami układu płciowego (choć nie do pomyślenia byłyby takie hasła dotyczące np. diabetyków) - a jak dopisałam tę uciętą część w odpowiedzi, to zniknęła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 6

A co wy tacy zdziwieni? Wszystkie Pisowskie konkursy, agencje i instytuty służą tylko do wyprowadzania pieniędzy z budżetu. Np. do takiego Polskiego Instytutu Rodziny i Demografii dostają się Pisowscy komunisci którzy są za nisko w mafijnej hierarchii aby dostać się do spółek skarbu państwa, ale na tyle wysoko by dostać ochłap z podatkowego tortu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HUBERTX
+1 / 3

Pablo Escobar mógłby od Kaczyńskiego i jego mafii uczyć się prać pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
0 / 0

dlatego im mniej rząd ma naszych pieniędzy tym lepiej. No, ale ludzie wciąż wolą głosować na socjalistów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem