Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
749 769
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+9 / 9

I znowu zrobi się gównoburza wokół słów starego dziadka, a realne problemy pójdą w odstawkę. Karuzela śmiechu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+4 / 4

@Ashardon Taki zapewne jest zamysł tego całego tournee po Polsce. Stary dziad jeździ i pieprzy głupoty odwracając uwagę od poważnych problemów. Każdy zdaje sobie sprawę, dlaczego dzietność w Polsce jest niska tylko politycy i "eksperci" nie potrafią dostrzec problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W worm
+2 / 4

te słowa, które kaczyński wypowiedział był skierowane do elektoratu, nie do ludzi normalnych. Elektorat to kupi i babcia uwierzy, czemu nie jest prababcią - bo wnuczka to alkoholiczka! (A jak ma wnuka to "przecież nie będzie się z alkoholiczką wiązał, no kto to widział!").

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koruptos
+7 / 7

Mam w poważaniu co na poważne tematy mówi taki czy inny celebryta, sportowiec, artysta itd. Zacznijmy słuchać fachowców, naukowców, to może zaczniemy wyciągać wnioski z dotychczasowych błędów i poprawiać sytuację. I to niezależnie od tego, czy chodzi o gospodarkę, politykę zagraniczną, medycynę, prawo czy jeszcze coś innego. Naprawdę, to, że ktoś jest atrakcyjny, dobrze kopie/rzuca piłkę czy ładnie śpiewa, nie czyni z niego autorytetu w sprawie np. inflacji czy szczepień. Nie mylmy tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+1 / 5

Pani Anna ma jedynie ułamek problemów o których wspomina. Jest znana bo ... jest żoną znanego kopacza. To ją upoważnia do krytyki Wodza? ON tak kocha Polaków, całym sercem oddał się Ojczyźnie, poświęcił swe geny dla Polski. Jedyne co po sobie zostawi to wspaniały rozkwitający kraj - Polskę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
+1 / 1

@gonzor73 dam plusa za sarkazm ....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nieodpowiedni
+2 / 2

szkoda, że ludzie tak nie reagują gdy politycy podnoszą podatki i inne daniny. Wygląda na to, że sprawy gospodarcze nikogo w tym kraju nie obchodzą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem