Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Irańskie kobiety odmawiają już noszenia hidżabu

1:17

www.demotywatory.pl
+
702 707
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar GramDaniel
+7 / 7

Jeszcze tam ich nie spacyfikowali? No nieźle może faktycznie będzie jakaś rewolucja i zmiana albo mogą kalkulować czy im się opłaca armię na ulicę wyciągać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+7 / 7

@GramDaniel

Cóż. Tam obowiązuje służba zasadnicza. Nie wiem, jaka część wojska to żołnierze zawodowi, a tym bardziej członkowie jakichś jednostek fanatyków, którzy chętnie się podejmą pacyfikacji. Ale jeśli spora część została wcielona z poboru, to wysyłanie ich do pacyfikacji protestujących byłoby bardzo głupim pomysłem. Wręcz samobójczym dla władzy. Mogłoby być jak w Rumunii, gdzie wszyscy poza służbą bezpieczeństwa odwrócili się od Ceaușescu.

Jeśli ci na górze nie są kompletnymi idiotami, to biorą to pod uwagę, tak samo jak liczbę protestujących w stosunku do liczby funkcjonariuszy, których mogliby wysłać do tłumienia protestów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+21 / 27

My też powinniśmy zrzucić hidżab - ten umysłowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@auto1 Wszelkie -actwo jest o kant dupy. Prawak nie jest w niczym lepszy od lewaka i odwrotnie. Są wręcz lustrzanymi odbiciami siebie nawzajem. Dla prawaka kto nie podziela DOKŁADNIE jego poglądów to lewak. Dla lewaka ten kto nie podziela DOKŁADNIE jego poglądów to prawak.
W Polsce - nie jestem pewien kto z nich jest większym zagrożeniem. Raz by się w końcu jak elektron z pozytonem zanihilowali i wszytkim (im też) by było lepiej.
@polkong Czyli jak rozumiemn, zewsząd narzucane prawctwo jest OK?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-2 / 2

@jeszczeNieZajety ofc. Zgadzam się. Aczkolwiek zdecydowanie większym zagrożeniem jest lewactwo bo jest ruchem międzynarodowym i antyludzkim. Dąży do atomizacji społeczeństwa w imię zasady divide et impera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
+9 / 13

patrzcie, feministki, tak to się robi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dziuchna
+9 / 9

Mam w pracy koleżankę z Iranu. Niestety nie wygląda to tak kolorowo jak na tym filmiku. Planuje się karę śmierci dla tysięcy ludzi, którzy brali udział w protestach, brakuje podstawowych leków, ludzie nie mają za co kupić żywności, bo inflacja jest ogromna, brak lub przerwy w dostępie do internetu. Poza tym, wiele krajów blokuje wydawanie wiz turystycznych dla obywateli tego kraju. Przykro, że obywatele niektórycg krajów ogarniętych wojną dostają ogromne wsparcie a inni są zostawieni na pastę losu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+1 / 7

@dziuchna Tym bardziej przykre, że Iran w czasie II wojny światowej wspierał Polskę bardzo aktywnie (w przeciwieństwie do naszych sąsiadów, którzy woleli nas w tym czasie mordować), a teraz wolimy pomagać komu innemu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 1

@dziuchna
Ktoś tu wrzucił już, że uchwała o wyroku śmierci na kilkunastu tysiącach uczestników zamieszek została przegłosowana. Nie wiem tylko jak oni chcą ją wprowadzić w życie, nie wyobrażam sobie egzekucji kilkunastu tysięcy ludzi jednocześnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-3 / 9

Odrzuciły hidżab, ale jedna nosi nadal kaganiec na twarzy. Zasłanianie twarzy jest dużo bardziej niebezpieczne od zasłaniania włosów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+2 / 8

Cóż, Iran nigdy nie był państwem fanatycznie islamskim. To, że jego mieszkańcom narzucono pewne rzeczy musiało się tak skończyć. Szykuje się rewolucja, szkoda tylko, że ci ludzie zostaną z nią zupełnie sami, bo cały świat zwraca oczy w stronę wchodu Europy. Przykre, że zapominamy o tych, którzy jeszcze nie tak dawno ratowali naszych obywateli, jednocześnie wspierając tych, którzy ich w tym czasie mordowali...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
-1 / 5

Ale maski noszą nadal - dobrowolnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+2 / 2

BRAWO! Tak trzymać. Gońcie tych religijnych psycholi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P posejdonxyz
0 / 0

Jasne. Już na pewno w iranie ten filmik zrobiono. Obecnie trwają pogrzeby ofiar. Na pogrzebach wszystkie kobiety zakefione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem