Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
574 576
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+5 / 5

Od czasu do czasu cieszymy się takimi wyjątkowymi sukcesami, a na co dzień czekamy po kilka-kilkanaście miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grifith500
+2 / 4

Brawo! Szkoda że nie ma takich wiadomości częściej. Mam nadzieję że chłopiec szybko wyzdrowieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+1 / 1

@grifith500 Niemal pewne jest, że już wyzdrowiał. To dość specjalna operacja, żadnego otwierania czaszki, a w dodatku guz jest w pełni niszczony, a przynajmniej tak rozumiem. Natomiast jeśli mówisz o powracaniu do pełnego zdrowia, które było pogarszane przez guz, to niestety nie jest takie proste. Zdrowieć zdrowieje, ale możliwe jest, że i tak musi brać jakiś lek codziennie albo co jakiś czas przez bardzo długi czas.

Ja miałem guza przysadki mózgowej(dokładniej to mam, ale wyciętego w części i potraktowanego laserem celem zatrzymania wzrostu części guza), ale nie wiem jak szybko bym wrócił do domu gdyby nie radioterapia(laser), może po 2 miesiącach, cholera wie, ale generalnie to wróciłem dopiero po ponad pół roku. Moją sytuację pogorszył fakt, że rodzice to byli w sumie patologia no i olano mnie gdy potrzebowałem pomocy, bo mówiłem o bólach głowy kilka razy, ale reakcją były tylko gniew, wrzaski i zwalanie winy na ekran komputerowy. No i przestałem mówić, bo tylko wściekali się i już bez tego było mi żle z bólem głowy. Dlatego minęło kilka lat zanim to nie odkryto przez przypadek w przypadkowym badaniu głowy, a operacja była dość pilna i jak najszybciej trzeba było wykonać. Niby miałem szczęście, to po operacji utraciłem część wzroku(częściowa ślepota) i cały węch, a mogłem nawet zginąć w trakcie operacji lub zostać ślepym. Generalnie to biorę parę tabletek codziennie i tak przez wiele lat.

Także, jak wróciłem do domu to tak jakby byłem w całości zdrowy, ale jednak okaleczony i z poważnymi chorobami wielohormonalnymi i nie tylko, na których muszę brać codziennie parę tabletek. Może tak być z nim, ale wyłącznie jakaś choroba wywołana przez guz, więc być może i też bierze na to leki, ale oprócz tego na pewno u niego wszystko jest w porządku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2022 o 23:24

G grifith500
-1 / 1

@jakisgoscanonim Ciężko w takim temacie coś napisać mądrego jak się jest zdrowy i ma się zdrową rodzinę.
Życzę zdrowia,braku nawrotów choroby. Trzymaj się mocno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JaneBlond008
0 / 0

Zdrowka, trzymaj sie maly wojowniku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem