Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
708 712
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+33 / 35

@Tmaniek tu raczej właśnie szef będzie bardziej ogarnięty, skoro jest gotów bezdomnego zatrudnić i przy tym zakwaterować.
Robota może i gów****a ale przynajmniej szczera. Gdyby każdy przedsiębiorca tak uczciwie podchodził do opisywania oferty pracy to by było z połowę mniej problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+7 / 9

@Tmaniek wielu prywaciarzy wcale nie chce podpisywać umow. Ostatecznie śmieciowa i tak lepsza niż zatrudnianie na lewo.

W większości ogłoszeń nie ma nawet napisane co konkretnie będziesz robić. Raz sam poszedłem na rozmowę na stanowisko kierowcy a okazało się że chodzi o akwizycje haha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+11 / 11

@Tmaniek Z 90% naszych pracodawców tak właśnie myśli o swoich pracownikach. Oficjalnie cuda-na-kiju, owocowe czwartki.... a w rzeczywistości wielu z nas zapewne doświadczyło takiego traktowania. No, może ci którzy ukończyli już gimnazjum i choc trochę popracowali. :) *wno burza jest dopiero wtedy, gdy ktoś ośmieli się wypowiedzieć głośno swoje przemyślenia, przez co rujnuje niektórym idealny świat marzeń.
P.S. Przynajmniej w ofercie została zawarta: stawka, przedmiot pracy, miejsce pracy, warunki pracy, zakres obowiązków. (jeżeli to oczywiście nie jest fejk). Co obecnie jest wyjątkowe jak szambo w Wiśle. ;)
P.P.S. Wolę już coś takiego, niż rekrutację w "prestiżowej" firmie, gdzie na wejściu mam "ą" "ę" ,a w rzeczywistości mobbing i zamordyzm jak wuj, podłe zarobki i psycholi przełożonych.
P.P.P.S. Najlepiej rekrutować na stanowisko: konserwatora powierzchni płaskich, z wymaganiami: dwa języki obce w mowie i piśmie, wyższe wykształcenie i 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
-----------
Chcesz czy nie: ukrytych socjopatów trochę u nas jest. Tu przynajmniej nie ukrywa się w Audi Q7 albo za sojową latte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+15 / 15

@Tmaniek ja to interpretuje tak, że chce w aż tak bezpośredni sposób ukazać prostotę tej pracy i tyle.

Napisał "więc nawet tłum, leser" itd. a na początku "idealna praca dla emeryta, studenta, niepełnosprawnego" itd.
Po takim ogłoszeniu dokładnie wiesz w co się pchasz i to się chwali. W wielu ofertach pracy nawet stawki nie podają :/ .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-2 / 4

@rafik54321 Masz rację,ale mógł delikatniej się wyrazić np.praca nawet dla wybitnie nierozgarniętej osoby,czy coś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@Tmaniek mógł, ale osoby konkretne nie przebierają w słowach ;) . Prosto z mostu, krótko i wyraźnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamil1024
+2 / 4

@Tmaniek "Ale jak już przedsiębiorca tak uczciwie oznajmia mi że dostęp do kibla i prysznica za darmo!Wow!!" Pracowałem kiedyś przez chwilę na straganie z oscypkami w Zakopanem - za zawrotne 5.5 zł/h. Ale większym problemem było to, że właśnie nawet dostępu do kibla nie było. Żadnego. Dlatego pracowałem tam tylko przez chwilę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+1 / 1

@kamil1024 I bardzo dobrze że zrezygnowałeś z tej pracy.W końcu dostęp do kibla to podstawa zdrowej firmy,choć januszexy ograniczają czas potrzebny na wypróżnienie:).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamil1024
0 / 0

@Tmaniek Szczerze, to bezpośrednim powodem było to, że właścicielka po 3 dniach zadzwoniła, że 5.50 zł/h to dla niej za dużo, więc musi obniżyć do 5 zł/h i czy się zgadzam. Serio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+10 / 10

Faktycznie, może taki bezdomny miałby szansę na jakikolwiek start. Oczywiście jeśli na własne życzenie tego nie spartoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jojo87
+3 / 3

"Klient", nie "klijent"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+2 / 2

Biorąc pod uwagę, że ten pracodawca pozwala tam spać, to wcale nie jest zła oferta, a nawet można powiedzieć, że doskonała. To teraz popatrzmy na to z punktu widzenia osoby pracującej za najniższą krajową. Na rękę 2500 (stówa więcej niż w tym ogłoszeniu), do tego trzeba z 1000 złotych na rachunki i opłaty (mówię o małym miasteczku, gdzie takie są z grubsza koszty utrzymania własnego mieszkania). 1500 zostaje na "życie" (w sumie to na wegatację). Kto na tym lepiej wyjdzie? Bezdomny, czy "normalny" obywatel?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

Rodzinna atmosfera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem