Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
60 70
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+3 / 3

Mam lepszy pomysł - po co wystawiać reprezentację która i tak dostanie tylko łomot? Nie róbmy siary i po prostu zwińmy interes. Będzie taniej, A zaoszczędzony hajs inwestować w bardziej udane dyscypliny, jak żużel, siatkówka, lekkoatletyka, piłka ręczna, sporty zimowe itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@rafik54321 trudno się nie zgodzić. Choć ze sportów zimowych to zostały nam tylko skoki. W niczym innym się praktycznie nie liczymy.
Lepiej by było, gdyby Włosi pojechali na mundial zamiast naszych "orłów". Są po prostu lepsi, bardziej zasługują, przyjemniej patrzy się na ich grę. Jeden mecz im się nie udał i odpadli. My mieliśmy szczęście, że Rosję wykluczyli, Szwedzi nie potrafią grać ma wyjazdach, a UEFA i FIFA nie brały pod uwagę protestów Szwedów (że nie powinniśmy awansować, powinniśmy normalnie grać, mecz należy przenieść do Szwecji lub gdziekolwiek, byle nie do Polski, bo u nas dla nich niebezpiecznie, no i że tak w ogóle to planowali się odwołać). Chociaż... Nawet Rosja lub Szwecja na ten mundial bardziej zasługiwały, pomijając kwestie polityczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
0 / 0

ale w czym te mistrzostwa? ktoś wie? nigdzie nie napisane......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
+1 / 1

To się nazywa " rodzina i znajomi Królika"...
Trzy mecze... i do domu, kończcie zanim zaczęliście , wstydu oszczędźcie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem