Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
371 383
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+12 / 12

Kurczę... ja powinienem mieć już dożywocie jak i moi rówieśnicy obojga płaci.... zresztą nie tylko rówieśnicy ale i trochę młodsi i starsi też... za malowanie trasy na "kolarzy" do gry w klasy, podchodów.. ."Coście sku...y uczynili z tą krainą?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

@lingerer Tam jest bodajże napisane "stop brutalności policji" wandalizm jak cholera, co tam obok to nie wiem.. jeśli Ty wiesz, to napisz proszę... ale co by tam nie było to karanie za napisy kredą.... to jest po prostu chore... chyba że nawołują napisami do nienawiści np "śmierć Kaczyńskiemu" lub odwołują się do totalitaryzmów jak nazim czy komunizm i rysują symbole prawnie zakazane w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 listopada 2022 o 10:07

avatar lingerer
-3 / 3

@Pasqdnik82 od początku:
Sytuacja miała miejsce 17 września. 17-letnia Bydgoszczanka napisała kredą pod kościołem napis: "Zostawcie osoby LGBTQ+", a pod nim dodała nazwiska księży oskarżonych o pedofilię (nazwiska OSKARŻONYCH nie skazanych)
jej opis: Jeden z policjantów wszedł do kościoła skonsultować się z księżmi — zrelacjonowała 17-latka we wpisie na Facebooku. ( bo ona wie że skonsultować)
a następnie: Ja, doświadczona w pozycjach wynoszenia, już siadam w najłatwiejszej do przeniesienia, tzw. krzesełku, odmawiając samodzielnego wejścia do radiowozu Co robi policja, zamiast mnie normalnie przenieść? Wyrywa mi ręce do tyłu, zakłada kajdanki i ciągnie do auta — dodała Bydgoszczanka.
Ostatecznie Malwina ma odpowiadać na podstawie artykułu 63. Kodeksu Wykroczeń
to tyle jeśli chodzi o przyczynę
natomiast protestujący przed komendą (jak na razie dwie osoby) również usłyszały ten sam zarzut.
Fakt trochę to naiwne ale od pisania się zaczyna a kończy na "babci kasi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@lingerer skoro była w pozycji najłatwiejszej do przeniesienia i się do niej przygotowała i była świadoma tego że ją zgarną..... to po co zrobili coś zupełnie innego, skoro jak najbardziej widzieli że nie bedzie stawiala oporu .... postanowili zrobić to co zrobili. Żeby nie było... ja tam wcale nie jestem za jakimś wandalizmem ale napisy kredą a skoro księża są oskrarżeni to soooooory ale to jak winni,,,, bo większość się uniewinniało mimo ich winy... a w tym PiSlandzie pewnie sięokaże że jednak niewinni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-1 / 1

@Pasqdnik82 jeszcze ją nosić mieli, jak niejakiego "grzyba" bo to ona ma dyktować warunki? a skoro się przygotowała to znaczy że była świadoma swojego losu i i roli męczennika tej jakże słusznej sprawy. i dobrze ż jak to piszesz w "PISlandzie" bo np. w takiej Francji biegła by pod pałami do radiowozu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Miyano
+5 / 5

Dobrze, że nie narysowali tęczy, bo by już siedzieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem