Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
186 190
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polkong
+1 / 11

Te ruskie głąby nadal nie rozumieją jednej rzeczy: że nikt już na Zachodzie nie wierzy w ani jedno ich słowo. To przestało działać, jest ewentualnie śmieszne że oni w kółko próbują powtarzać sztuczkę która nie działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-4 / 6

@polkong , było by piknie, gdyby to była prawda. Niestety, czym dalej od ruskiej granicy, tym więcej durni, którzy wierzą ruskim. Oczywiście nadal stanowią promil społeczeństwa, ale są i mącą.
Mam takiego znajomego, zktorym już od kilku miesięcy ni podejmuję tematu wojny. Ma totalnie zryty ruską propagandą beret. Na 100% jestem pewien, że jakbym powiedział mu o tym z jaką radością mieszkańcy Chersonia witali wyzwolicieli, to usłyszałem bym : A skąd masz pewność, że to wszystko nie było wyreżyserowane?
A najbardziej szokuje to, że gość jest bardzo oczytany historycznie. Jednak woli ruską wersję historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+7 / 7

@adamis62 Kolega jest głupi, bo bierze od ruskich wszystko na wiarę, ale i większość z nas nie jest mądrzejsza od niego, bo z kolei bierze na serio wszystko od Ukraińców.
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
-2 / 8

@polkong ruskie uprawiają propagandę nie dla Zachodu, ale dla domowej publiki i ewentualnie dla zaprzyjaźnionych krajów, typu Iran czy Korea.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem