Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
189 197
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+2 / 2

Najtrwalszym sposobem wydaje się wobec tego przywiązanie do kaloryfera xD

Qrwa cyrk gość ma zakaz zbliżania do laski, a druga nakłania go do jego łamania w ogóle ignorując za co mógł on zostać wydany. Jak to nie fejk to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2022 o 13:39

P Pasqdnik82
+2 / 2

@Tibr wiesz.... może ona niezbyt bystra i nie zrozumiała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

"Trzymam cię za obrączki"

młodszy aspirant Tomasz Pieski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 0

odrobine przemocy i wandalizmu wiadomo cementuje związki. Teraz jest lipa kamery co poł metra i mężczyźni nie z ciągnęli by drzwi z zawiasów bo nie wiedzą co to zawias i jak działa a ponadto zniszczyli by sobie wypielęgnowane dłonie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 2

@Nidwer A co złego w wypielęgnowanych dłoniach u faceta? To facet to zawsze ma mieć styrane robotą fizyczną ręce? A jako np nie wiem... informatyk, to ma po pracy iść i przekopywać 10m2 jakiegoś pola by dłonie jego z czasem nabrały wyglądu "dłoni człowieka pracującego fizycznie"? To że ktoś ma wypielęgnowane dłonie nie znaczy że nie potrafi czegoś fizycznie zrobić i uwierz, ze nie boi się pobrudzić, zaciąć przy jakiejś robocie i że do wymiany uszczelki wzywa hydraulika czy do malowania kolejnego fachowca, do położenia płytek, paneli jeszcze kolejnego fachowca, do wymiany koła pomocy drogowej by zapas założyć... To że ktoś kto nie pracował zawodowo fizycznie nie znaczy że nie potrafi nic zrobić takiego... no chyba że bierzmy pod uwagę Prezesa... który nawet butów do pary nie potrafi dobrać... no i on rzeczywiście nic by nie potrafił sam zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Pasqdnik82 kiedyś spotkałem się z opinią, że prawdziwy facet nie może mieć ładnych zębów (opinia kobiety - uprzedzając nie należała do kręgu moich znajomych), ludzie naprawdę mają różne fetysze, a poznając je stwierdziłem już dawno, że ignorancja bywa czasem błogosławieństwem i wolałbym o pewnych rzeczach nie wiedzieć xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 0

@Pasqdnik82 nic nie ma złego w wypielęgnowanych zadbanych dłoniach - jest natomiast sporo w OBAWIE żeby czasami ich nie pobrudzić nie pozdzierać skórki i nie daj boże zrobić odciska bądź ranę. Prościej? przesadna dbałość o wygląd i poświęcanie sporo uwagi czasu i myśli tej kwestii - nigdy nie będzie męskie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@Tibr w sensie że ma mieć krzywe, dziurawe i kilku w ogóle nie mieć z powodu np bójek... albo zaniedbań i nadały się tylko do wyrwania? No cóż, jeśli takiej kobiecie takie się podobają to w sumie ma do tego pełne prawo :D A tak szczerze to ja nigdy z taką opinią się nie spotkałem o jakiej napisałeś... no ale wiadomo, gusta, guściki, guściątka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem