Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
83 91
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
-3 / 5

Było nie pruć ile fabryka dała!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+3 / 5

Mądrzej byłoby przekazywać pieniądze, na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+4 / 6

Jakie mandaty? Wkrótce konfiskata samochodów na tapecie (lub równowartość jeżeli nie jest twój) strata prawka na trzy lata, odsiadka....
A może by tak wszystko uprościć? Np. za wykroczenie drogowe strzał w potylicę i zakopanie denata w rowie + jego majątek do przejęcia. Same zalety: szybciej, taniej, bez upierdliwej papierologii, bez odwołań do sądu, darcia papy w mediach, *wno burzy w internetach, ekologicznie...
Na szczęście ludzie porządni nie mają się czego obawiać - szeryf Zero już o to zadba. Kwa, robi się nie do śmiechu w naszym Wielkim Małym Imperium Lechickim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2022 o 17:23

P pejter
-5 / 7

@irulax ale wiesz, że konfiskata będzie, kiedy wydmuchasz promile? A może powinna być nagroda, że człowiek ledwo stoi na nogach, a mimo to bohaterko rusza w trasę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 5

@pejter Ja i tak nie piję alko, więc powinienem popierać takie "metody wychowawcze"? W końcu mnie osobiście nie dotyczy. :) Zauważ, że kary cały czas w górę. Podobnie jak uprawnienia niektórych służb - niektóre skrajnie niekorzystne dla obywatela.
Jesteś taki pewien, że życie w zamordystycznym kraju będzie takie fajne? W końcu wiele rzeczy można wytłumaczyć jakimś "dobrem wyższym". Na przykład w pewnym kraju @rabskim przywrócono karę obcinania łapy za kradzież. Teoretycznie powinno ostatecznie rozwiązać sprawę kradzieży... A jak np. Twojemu dzieciakowi op* łapę po łokieć za kradzież kanapki, to też dobrze. Smark się naumie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
0 / 0

Nie niszczone, bo nie wolno niszczyć pieniędzy (wg. prawa) tylko przeznaczane na drogi i ofiary wypadków w teorii. Zawsze mandaty i celowe podatki szły do jednego koryta, a jak jeszcze kiedyś istniał osobny podatek drogowy (teraz jest doliczany do ceny paliwa), też tak nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 listopada 2022 o 14:29