Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
264 282
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Assasinsninja
-3 / 27

Klamie jak zawsze, z rakieta dalej sie wypieraja... Zamiast przeprosic i sie przyznac to w to brna. Nie podoba mi sie takie podejscie z ich strony i to bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+3 / 21

@Assasinsninja . Skąd wiesz, że kłamie w sprawie rakiety? Może akurat on mówi prawdę ale Zachód uznał że wersja z ukraińską rakietą będzie taktycznie wygodniejsza i tylko nie zdążyli na czas poinformować Zełeńskiego jaka "prawda" obowiązuje na dziś.
Ja oczywiście też nie wiem jak było, ale jest takie powiedzenie że na wojnie prawda umiera pierwsza i to może być ten przypadek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klebern
+2 / 2

@Banasik

Tak, zwłaszcza, że nad Polską i Morzem Czarnym dzień i noc latają natowskie AVACSy i obserwują przestrzeń powietrzną na 300 km w głąb Ukrainy. Co, oni nie widzieli skąd ta rakieta leciała? A nagle twierdzą, że nie wiadomo, że trzeba śledztwo przeprowadzić i nagle wszyscy jak jeden mąż twierdzą to samo.

Zwalili na Ukrainę, oczywiście od razu wszyscy politycy dowolnego kraju NATO publicznie twierdzili, że to nie wina Ukrainy, tylko ona musi się bronić itp. Przyznanie oficjalnie, że to rosyjska rakieta, to poważny problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem