Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
354 363
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jacek83218
+5 / 5

Cóż FIFA nie ma podpisanej umowy sponsoringu z azjatyckimi "agencjami pracy" które tych ludzi na budowy werbowały a z Budweiserem ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KoVol
+1 / 3

Ludzie przyjeżdżają do innego kraju, w którym obowiązują inne przepisy i nagle zdziwienie że czegoś nie wolno. Jeżeli przyjdzie ktoś do mnie do domu i zacznie palić papierosy to go wyrzucę za drzwi niech pali na zewnątrz, to że u siebie w domu pali papierosy i mu śmierdzi w całym domu, to nie znaczy że u mnie ma robić to samo. Skoro w Arabii Saudyjskiej za samo posiadanie alkoholu grożą konsekwencje prawne a za posiadanie narkotyków lub ich sprzedaż przewidziana jest kara śmierci, to goście z za granicy nie będą pod tym względem w jakiś ulgowy sposób traktowani, tylko zgodnie z przepisami obowiązującymi w tym kraju. Jeżeli komuś się nie podobają ich przepisy prawne to niech tam nie przyjeżdża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@KoVol ,,Ludzie przyjeżdżają do innego kraju, w którym obowiązują inne przepisy i nagle zdziwienie że czegoś nie wolno" tylko co jak nie wolno być homoseksualną osobą?
Nie da się nagle nią przestać być, nikt nie decyduje o orientacji seksualnej, więc cierpią niewinne osoby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToTutaj
+2 / 2

No tak. Jakby katole robili tą całą zadymę ze śmiercią pracowników, łamaniem praw LGBT i zakazem sprzedaży piwa, to ludzie spaliliby ich na stosie. Ale że to araby/muzułmanie, to niiie. To ich religia i kultura, oni mogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
+1 / 1

liczba zgonów rośnie z minuty na minutę chociaż stadionów już nie budują...

Już pomijam, że oficjalne/potwierdzone statystyki mówią o 50 zgonach, a 6000 to "szacunki" agencji prasowej (nie, nie jakichś organizacji pozarządowych, nie zagranicznych inspekcji, tylko dziennikarzy...).

Jasne, oficjalne statystyki na pewno są zaniżone, ale 10 razy to jedno a 150 razy to całkiem inna sprawa. Szczególnie przy takim nadzorze zagranicznym jaki był w trakcie tych przygotowań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krystian_14016
-1 / 1

akurat LGBT mi nie szkoda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 1

@krystian_14016 czyli nie szkoda Ci mniejszości, która jest niewinna i za to cierpi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FanFiction
-4 / 4

Przebijam do 8000!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2022 o 9:39