Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
38 60
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R Rydzykant
0 / 2

To przykre, że nie potrafisz odróżnić konkretnych osób o określonych preferencjach seksualnych od chociażby od polityki twórczej Netflixa oraz działań pewnych grup lobbystów.

Zauważ, bardzo trudno jednocześnie być Lesbijką, Gejem, Biseksualistą oraz Transwestytą (nie wspominając o już o wszystkich opisanych plusem na końcu akronimu LGBT+), zazwyczaj reprezentuje się tylko jedną z tych orientacji płciowych. Ludzi takich należy zostawić w spokoju. Niech sobie w sypialniach robią co chcą. Jeśli mają ochotę na związki partnerskie, można je zalegalizować. Mają prawo do życia i spokoju. Natomiast osobna sprawą jest narosła wokół tego polityka. Tu faktycznie mamy już do czynienia z ideologią.

Teraz narażę się na oskarżenie o anty***ityzm, ale trudno.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzecza hitlerowskim zbrodniom dokonanym na Żydach. Holokaust jest faktem, liczba ofiar przerażą. Jednak wokół tego bestialskiego ludobójstwa stworzone zostało całe "Przedsiębiorstwo Holokaust". Nie będę komentował opinii Finkelsteina na temat roli jaką Holokaust odegrał w historii. Natomiast faktem jest, że pewne osoby oraz organizacje cały czas czerpią korzyści tego tematu - zarówno polityczne, jak i finansowe.

Tak - faktem jest zarówno zbrodnia Holokaustu jak i "przedsiębiorstwo Holocaust".
Na podobnej zasadzie - są zarówno osoby o określonych preferencjach seksualnych (zwane w uproszczeniu "osobami LGBT") jak również istnieje presja polityczna i ideologia LGBT korzystająca na popularności tematu.

Powiedz mi czy "LGBT Youth Scotland" jest osobą, czy raczej zorganizowana grupą politycznych lobbystów? Zapewne znasz historię ich dyrektora generalnego oraz jego kolegów.

Co nie zmienia faktu, że aktualny prezydent Polski systematycznie mówi bzdury. Nie on pierwszy z resztą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem