Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
423 433
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Ella111111
+2 / 8

Czy to lamanie praw czlowieka w Katarze...
Czy lamanie sankcji nalozonych na Rosje...
Czy bagatelizowanie zagrozen globalnego ocieplenia...

... psy szczekajá a karawana idzie dalej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arek942
-2 / 6

@Ella111111 szczekać każdy potrafi ale mało kto chce się poświęcić. Ilu narzekało na mundial a mimo to go ogląda czy wrzuca memy o nim ? Ot taka hipokryzja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar melblue
+2 / 2

Jak ona Ci się zmieściła?... Wyjmuj szybko, chłopie. To nie jest zdrowe..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+2 / 2

to tylko piłka nożna :) gorsze było łamanie embarga na sprzedaż broni Rosji przez kraje Europy zachodniej, między innymi Niemcy czy Francję w latach 2015-2019. Pieniążek rządzi światem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wengern
+1 / 3

@inco87 Jeśli ktoś opiera swoją wartość na tym czy ogląda piłkę czy też nie, to rzeczywiście najprawdopodobniej ma mocno pomieszane priorytety i wartości. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli wziąć pod uwagę całą tę korupcję, ustawianie meczów, łamanie praw człowieka, mieszanie się w politykę, ale też agresję fanów tego sportu, ich kondycję intelektualną i psychiczną, bezrozumny fanatyzm i zaślepienie, to nie dziwię się tym, którzy twierdzą, że to sport dla debili. Sam nie oglądam, nie z powodu zadęcia ani w wyrazie sprzeciwu - po prostu nie przepadam - ale muszę przyznać, że gdyby mi zależało - chyba wolałbym nie być brany za fana futbolu w dzisiejszych czasach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
-1 / 1

Ja nie oglądam bo po co patrzyć na te pokraki mowa tu o naszej reprezentacji, tyle kasy zmarnowane na tych słabeuszy, innymi słowy szkoda mi na nich czasu i w szczególności nerwów. Jak ktoś chce ich oglądać to proszę bardzo, każdy ma do tego prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+1 / 1

Łamanie praw człowieka jest tylko wtedy jak komuś to pasuje.
Jak dzieci były wykorzystywane do pracy za miskę ryżu w Azji to nie było łamanie praw człowieka tylko dawanie im szansy.
Jak teraz dzieci pracują w kopalniach i wydobywają kobalt to taż jakoś mało kto się tym przejmuje.
Co do tematu praw człowieka w AS czy w Katarze to temat wróci na poważnie jak te państwa zaczną sprzedawać duże ilości ropy w innej walucie niż USD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem