Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Świat potrzebuje więcej takich ludzi

0:59

www.demotywatory.pl
+
1137 1150
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar d4rek
-1 / 1

@Gundula ile razy miałeś/aś szczeniaki w domu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2022 o 12:28

avatar Agataonweb
+1 / 3

jaka ona ufna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
0 / 4

@Agataonweb Bo to jej właściciel przyszedł z kamerką i nagrywa ckliwy filmik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 9

W Polsce trzeba regulacji prawnych. Cały czas zbiórki na biedne psy. Zacznijmy od tego, nie każdy powinien mieć psa i nie każdego stać na niego. Dla czego w większości schronisk są psy nierasowe. Psów rasowych jak na lekarstwo, chyba że gdzieś się jakiś zabłąka. To są sporadyczne przypadki. Dla czego właściciele psów rasowych pilnują je. Właściciele kundli, ile to sobie od tak chodzi.
W Polsce powinno wprowadzić obowiązek chipowania każdego psa i kota. Psy nierasowe powinny być obowiązkowe wykastrowane. Jeżeli właściciel tego nie dopilnuje, powinna być wysoka kara finansowa. To po kilku latach spowoduje zmniejszoną ilość psów w schroniskach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klebern
+5 / 5

@seybr
To wszystko zależy od samorządu. U mnie w powiecie, jest darmowa sterylizacja i kastracja psów i kotów. Idziesz do prywatnego gabinetu weterynaryjnego i zabieg jest robiony praktycznie od ręki. Za wszystko płaci powiat. Dodatkowo oprócz zabiegu zwierzak jest czipowany i rejestrowany. Mało tego, zwierzak dostaje komplet szczepień. W ciągu zaledwie kilku lat zniknął problem z bezpańskimi psami i kotami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Czarny_motyl
+4 / 4

@RudaSasiadka Tylko, że homo sapiens sapiens to też zwierzę. Konkretnie to gatunek małpy wąskonosej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
+1 / 1

@RudaSasiadka Ich Twój też nie obchodzi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+2 / 2

@RudaSasiadka Nie od dziś wiadomo, że rude to wredne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JaneBlond008
-3 / 9

Prosze was, nie dodawajcie takich filmikow, nie klikajcie w nie, nie karmcie tych wszystkich, ktorzy podrzucaja zwierzeta gdziekolwiek, smaruja smarem, glodza prawie na smierc, przywiazuja do torow kolejowych, itd., itd., zeby potem nagrac jak je pieknie ratuja. To sa fejki, a oni zweszyli interes i zarabiaja na tym kase. Swiat nie potrzebuje takich ludzi!
P.S. Zobaczcie sobie film Wardęgi na ten temat na youtube.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
0 / 2

@JaneBlond008

Wardęga jest pierwszym, w którego filmy bym nie klikał…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adi011290
0 / 0

@JaneBlond008 Jak zawsze muszą być ludzie, którzy widzą świat zero jednynkowo. Nie wszyscy, którzy nagrywają takie filmiki nagrywają je dla fejmu. Zresztą klikając w taki link na demotach, nikomu gabzy nie nabijam, chyba, że jest jakiś system wynagrodzeń i można wymienić "mocne" na niezbyt mocne złotówki xD Owszem zgadzam się i mam świadomość, że część tych filmów rzeczywiście może być na pokaz. Jednak chyba wolę wierzyć w to, że ludzie są naprawdę dobrzy, niż zastanawiać się jakie jeszcze sukrw*** nie zostało zrobione... ot zwyczajnie lepiej mi wewnętrznie, gdy spotykam nową osobę i patrzę na nią jak na kogoś dobrego, a nie jak na zwyrola i psychopatę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+3 / 3

Nie potrzebuje, bo już ma.
Tacy ludzie są wszędzie, tylko nie chwalą się w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
+7 / 9

Jakich ludzi? Takich którzy podrzucają sukę z młodymi pod schody, żeby później nagrać filmik jak przypadkiem ją znajdują i ratują? Ktoś się nabiera na tak perfidne oszustwo? Myślicie, że suka tak bez problemu pozwoliłaby obcej osobie zabrać jej potomstwo? Momentalnie skoczyłaby w obronie.

Kiedyś na youtube trafiłem na filmik takiej hinduskiej fundacji "ratującej" zwierzęta, był filmik na którym "przypadkiem" znaleźli wygłodzonego psa z rozciętym brzuchem, zgarnęli go, wyleczyli, pies zamieszkał u jednego z nich, niby szczęśliwa historia, tylko że zaraz po tym filmiku w polecanych był drugi ich film, dodany kilka miesięcy później z tym samym psem, też przypadkowo znalezionym, tym razem z ze złamaną łapą, ta sama historia, przygarnęli, wyleczyli i zamieszkał u jednego z autorów filmiku.

Promując takie filmiki sami przyczyniacie się do cierpienia zwierząt, bo tacy ludzie krzywdzą te zwierzęta dla kasy, aby nagrać taki filmik i przy nim zrobić zbiórkę na pomoc uratowanym zwierzętom, które tak na prawdę trafią do klatki, aby za jakiś czas znowu stać się gwiazdą filmiku o ratowaniu psa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
-1 / 1

@voot1 Już raportowałam takie filmiki administracji i każde zgłoszenie ignorowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trooyan
+1 / 1

Świat potrzebuje ludzi którzy robią takie rzeczy poza światłem fleszy i obiektywami kamer... Nie dla likeów czy zaspokojenia własnych potrzeb. Zwykłych ludzi którzy robią takie rzeczy bo najzwyczajniej w świecie wiedzą że tak trzeba... Pogarda dla ludzi którzy nagrywają swoją wspaniałomyślność i trzepią na tym kasę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
0 / 0

@warszawiaczanka - piszesz takie bzdury, że aż boli! Kompletnie nie znasz "mowy" psów! Suczka była przerażona, kuliła się, nerwowo oblizywała i starała się być "niewidoczna". Żaden pies się tak nie zachowuje na widok właściciela!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
0 / 0

@bilutek I tak spokojnie oddaje szczeniaki obcemu oraz spuszcza go z oczu. No rzeczywiście bardzo oblatany w mowie ciała psów jesteś. Nie wiesz dlaczego pies jest nerwowy. Równie dobrze mógł być wcześniej pobity i przegnany do tej "nory". Nie wie czego się spodziewać. A stan tej suczki pokazuje, że nie jest bezdomnym psem. Poskładaj puzzle...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem