Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
28 28
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K katem
+5 / 5

Swego czasu moją ulubioną stacją był RMF Classic, ale pożegnałam się z nimi, gdy sprzedali się rządowi i zaczęli puszczać reklamy zapłacone m.in. i moimi podatkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+2 / 2

słabo u ciebie z orientacją. Od lat państwowe firmy mają obowiązek reklamy w mediach państwowych po tym jak prywatni odeszli. Dodatkowo dochodzi durna propaganda różnych ministerstw dla ciemnego luda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
0 / 0

Pomijając propisowskie reklamy w środkach przekazu,choć to też ważny temat.Martwi mnie ostatnio np.Radio Zachód z Z.Góry.Tam to tryskają jadem na unię,opozycję.Już nawet k..wa o lgbt nie mówią,ale co niedziela z rana msza święta!Miasto spore,ludzie wykształceni.O co kaman?A ta audycja radiowa od pon.do pt.od 12 do 13 z możliwością dzwonienia do studia,to jakaś farsa.Mam wrażenie że dzwonią stale te same osoby i wychwalają w niebiosa j...ny pis.Niewiarygodne!Coraz rzadziej słucham tej rozgłośni(chyba że chcę sobie podnieść ciśnienie).Reklamy to uj,byleby przekaz wiadomości był obiektywny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+3 / 3

Mnie to już zastanawiało finansowanie bilbordów o sędziach, z fundacji, która miała za zadanie promować Polskę na świecie. Co to za promocja Polski, ze jakiś sędzia ukradł kiełbasę albo spodnie ? Teraz już nic mnie nie dziwi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem