Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
160 175
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
-1 / 11

Moim zdaniem: ten demot to prawdziwe pomieszanie z poplątaniem.
1. Tak, trafiają się ludzie p*ci wśród katolików. Poczytajcie sobie jakie bestialskie rzeczy potrafili Niemcy w obozach koncentracyjnych, ruscy NKWdziści... Nie bronie tego gnoja, ale jak masz coś pisać to pisz prawdę.

2. A jak mają głosować osadzeni, skoro ponoć z 95% społeczeństwa to katolicy? Może dla nich dodatkowa msza święta to również rodzaj atrakcji w pierd_lu. O Bogu ludzie sobie przypominają najczęściej, kiedy już pali się pod upskiem.
3." ....zbyt chrześcijańskie środowisko() w postaci zwyrodniałych skłonności" Ty tak serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
+3 / 5

@irulax
Działania NKWD i nazistów wynikały wprost z tych ideologii. Jedni uważali się za naród nadludzi, więc "podludzi" można, a nawet należy eksterminować. Jak z ich zabijania można wyciągnąć korzyści, to tak warto czynić.
Drudzy uważali naród/partię za ważniejszy od jednostek - jednostki należy unieszkodliwić lub zmusić do pracy na rzecz ogółu.
Nazizm i komunizm zostały zakazane. Kiedy zakaz chrześcijaństwa? No, chyba że jednak nie zrównujesz chrześcijaństwa do nazizmu i komunizmu - ale w takim przypadku, po co takie porównania?
Wiem, Rydzykant, nie masz nicku Wandejczyk tylko dlatego, że jest zajęty. Nie będę się po raz kolejny trudził, by tlumaczyć ci czemu jesteś głupi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
-2 / 2

@Laufer Ja też nie będę: najważniejsze, że sprawa pasuje do ideologii. Dla mnie fanatayk katolicki czy lewacki to jeden pies.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem