Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
79 103
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+5 / 13

Czy zawsze musi być polaryzacja? Nie koniecznie jest tak, że przekaz jest albo proukraiński albo prorosyjski, czasami ludzie nie popadają w skrajność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 17

@kibishi Musiałbyś to jeszcze wytłumaczyć ludziom, którzy takie rzeczy piszą. Powiedziałbym jednak, że akurat z działalności pana Wilka powinni być pod tym względem zadowoleni. Wszak 9 minut wcześniej udało mu się napisać:

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2022 o 19:30

K KazanowskiMarcin
0 / 20

@kibishi
Chyba nie spodziewałeś się odpowiedzi, innej niż ucieczka od tematu, od autora demota?
On z tego słynie. Jak ktoś był przeciwny obowiązkowi szczepień, to wierzył w płaską ziemię.
Teraz. Jak ktoś nie zgadza się z kultem banderyzmu, to jest ruska onucą. Taka jego pokręcona logika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 16

@KazanowskiMarcin Trolliku z nowym kontem, ale ty rok temu nawet pewnie nie wiedziałeś kim jest bandera. Do tego dodajmy twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i mamy książkowego pożytecznego, którego można wykorzystywać do akcji w dowolnym kierunku.

Z drugiej też strony, od tego łykania ruskiej propagandy już nawet nie zauważasz jak strzelasz sobie w stopy, kolejny już raz. Czy każdy Ukrainiec zgadza się z kultem bandery? To jak to leciało z tym - "Jak ktoś był przeciwny obowiązkowi szczepień, to wierzył w płaską ziemię"? Czyli płaczesz o szufladkowanie ludzi i w tym samym komentarzu szufladkujesz innych. Zacny fikołek intelektualny.

A jeśli chodzi o ucieczkę od tematu, to ciebie nie pobiję:
https://m.demotywatory.pl/5167082
Doczekam się tych moich wpisów chwalących Chiny za całe podejście do covida lub wychwalanie pisu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 19

@LowcaKomedii
Taki opasły komentarz i nic na temat... hmmm.. daje do myślenia...
Podobnie zresztą, jak w zlinkowanym poniżej temacie.
Wirtuozie ucieczki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 16

@KazanowskiMarcin Ale to ty zmieniasz temat, tak samo zresztą jak w drugim democie, w którym od rana "nie możesz" znaleźć tych moich wpisów, o które cię proszę. Chociaż jeden, mały wpisik?

W democie mamy osoby, które jadą po politykach konfy za to, że za mało jadą po Ukraińcach. Wchodzisz ty i płaczesz o braku zgody na kult bandery, że wyzywają was onucami itp. Najzabawniejsze jest to, że w tym samym czasie nazywasz wszystkich Ukraińców banderowcami. Nie dostrzegasz w tym małego zgrzytu?

Czyli przyszedłeś tu, zmieniłeś temat, którego dotyczy demot, zaszufladkowałeś Ukraińców i spłakałeś się o szufladkowanie polskich "patryjotuf" i nazywanie ich onucami. W międzyczasie pozarzucałeś mi zmianę tematu, gdy ty to zrobiłeś od samego początku. Niezły agento z ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
heh.... a ten znowu twierdzi, że białe jest czarne :)
kibishi pisze, ze nie każdy "antyukrainiec", "antybanderowiec" musi być prorosyjski, o czym zrszztą jest ten demot, jak i mój komentarz odpowiadający kibishiemu.
Ty zmieniasz temat, a żeby było śmieszniej piszesz, że to ja zrobiłem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 13

@KazanowskiMarcin "o czym zrszztą jest ten demot" - wooo panie, wstrzymaj konie, kowboju. A spójrz jeszcze raz na ten demot i przescrolluj kto jest jego autorem...
Czy ty mi mówisz o czym jest MÓJ WŁASNY DEMOT? Serio? Czy ciebie do reszty odkleiło?

Zarówno ty, jak i kibishi, zmieniacie temat. Demot jest o tym, że zwolennicy konfederacji jadą po politykach tej partii za to, że są za mało antyukraińscy, więc nie bredź mi teraz o czym naprawdę zrobiłem demota. Zgadzam się jednak z faktem, że rzeczywiście ktoś tutaj znowu twierdzi, że białe jest czarne, tylko na twoje nieszczęście okazało się, że o tobie mowa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 15

@LowcaKomedii
heh... dobre. niby autor demota, a nie wie jak go podisał :)
Sugerujesz wprost, że "antyukraińcy" i "antybanderowcy" (zacytuję, jakbyś chciał edytować i to zmienić) "są głodni prorosyjskiego przekazu".
Choć nikt z komentujących (patrz wklejka) nie wspomina słowa o ruskich, dopiero ty to robisz...
Zatem komentarz kibishiego, jak i mój jest ciagle aktualny, ty tylko udajesz, ze nie wiesz o co chodzi.
nie odpowiedziałeś na pytanie kibishiego, jak i na mój komentarz, bo wiesz, ze uprawiasz propisowska propagandę. Nie każdy Polak - antybanderowiec jest prorosyjski!!! Z twojej wkleiki wynika, że żaden nie jest prorosyjski!!! Bo to wprost wynika z ich komentarzy, które sam wkleiłeś... ani słowa o ruskich
I już wiesz, że przegrałeś, stąd twoja ucieczka od tematu i pisanie głupot w celu rozmycia sedna i zakamuflowania swojej nieudolnej, jak zwykle manipulacji:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+4 / 14

@KazanowskiMarcin "Sugerujesz wprost, że "antyukraińcy" i "antybanderowcy" (zacytuję, jakbyś chciał edytować i to zmienić) "są głodni prorosyjskiego przekazu"." - a gdzie tam w opisie demota widzisz antyukraińców/antybanderowców? Masz coś z oczami? Tam jest napisane "Elektorat".

"Choć nikt z komentujących (patrz wklejka) nie wspomina słowa o ruskich, dopiero ty to robisz..." - oczywiście, bo tutaj wyborcy domagają się mocniejszego ciśnięcia po Ukrainie. Mentzen jest wyzywany za to, że powiedział, że putin to zbrodniarz, nie dostrzega ukrainizacji Polski i stwierdził, że Ukrainie powinniśmy pomagać. Bosak z kolei wyzywany jest za to, że mówił, że pomaganie Ukrainie leży w naszym interesie. Wymagania tych ludzi są jasne i bardzo im po drodze rosyjskiemu reżimowi, stąd moje nawiązanie do rosji. Logiczne.

„nie odpowiedziałeś na pytanie kibishiego” – nie odpowiedziałem, bo odpowiedź jest raczej oczywista i w moim democie przedstawiłem właśnie tych skrajnych wyborców.

„bo wiesz, ze uprawiasz propisowska propagandę” – i w dalszym ciągu nie mogę się doczekać chociażby jednego przykładu. Od rana robisz fikołki, by mi takiego nie przedstawić

„Nie każdy Polak - antybanderowiec jest prorosyjski!!!” – ale za to o każdym Ukraińcu można powiedzieć, że jest banderowcem, prawda? Znowu giniesz od własnej broni. Skoro ty dokonujesz takiego szufladkowania, ja również to robię. Było stosować się do własnych rad, to miałbyś jakąś podstawę, żeby mi coś zarzucać, a tak wygląda to dość komicznie :)
W dodatku ciągle odsyłam do tego, byś wygooglował znaczenie słowa „pożyteczny idiota”, bo tak się przypadkiem składa, że wielu „antybanderowców” właśnie za nich nieświadomie robi.

„I już wiesz, że przegrałeś” – nie wiem czy zauważyłeś, ale to ty przegrałeś od kiedy tylko się odezwałeś i zacząłeś pisać o co mi chodzi w moim własnym democie. Ty go od początku nie zrozumiałeś, co nawiasem mówiąc wcale mnie nie dziwi, bo mieliśmy już okazję wcześniej pisać i wiem czego się mniej więcej można po tobie spodziewać.

A mój demot, to trochę taki palec w oko konfederacji i pokazanie jak bardzo odklejeni mogą być ich wyborcy i jakie są skutki karmienia ich rosyjskim przekazem. W konsekwencji ich politycy potrafią być nawet wyzywani za to, że śmieli nazwać putina zbrodniarzem lub że powiedzieli, iż pomaganie Ukrainie leży również w naszym interesie. Twoje totalne niezrozumienie demota sprawie, że w zasadzie wszystkie komentarze pod nim są z czapy, bo od początku nie ogarnąłeś co autor miał na myśli. Napociłeś się, naskrobałeś tych komentarzy i po co? W tej chwili wyglądasz jak taki mały chłopiec z czapką ze śmigiełkiem, który stoi obok Mickiewicza i tłumaczy mu o co mu chodziło w Panu Tadeuszu. I jeszcze mu mówi, że zmienia temat i przegrał dyskusję. To ty :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 15

@LowcaKomedii
haha... a pytanie kibishiego ciągle bez odpwiedzi :)
Prawdziwy wirtuoz propagandy i ucieczki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 15

@KazanowskiMarcin To jest wg ciebie ucieczka: "nie odpowiedziałem, bo odpowiedź jest raczej oczywista i w moim democie przedstawiłem właśnie tych skrajnych wyborców."? Mocny z ciebie zawodnik.

Ucieczką jest to, co teraz wyprawiasz, gdy jasno się okazało, że nie zrozumiałeś demota, pod którym się udzielałeś pół dnia.
Ucieczką jest ten ciągły brak odpowiedzi, gdy piszę, abyś pokazał chociaż 1 mój komentarz wychwalający Chiny lub pis :)

A najzabawniejsze jest to, że już porzuciłeś bronienie swoich głupich komentarzy i komentarzem kibishiego przejmujesz się bardziej niż sam kibishi. Już nawet o swoich całkowicie przestałeś pisać. Paradne :)

Krótka lekcja czym jest ucieczka, a czym nie.
Ja nie odpowiadam na pytanie kibisiego, bo jest zbyt oczywiste, no i oczywiście nie pingnął mnie przy tym. To pytanie w stylu - czy bicie innych jest złe. Przy tak postawionym pytaniu również nie udzieliłbym odpowiedzi, bo ta jest zbyt oczywista. Można nawet powiedzieć, że to pytanie retoryczne.

W twoim przypadku jednak jesteś pingowany po kilka razy i proszony o to, byś przedstawił dowody tego, co mi zarzucasz. Po dziś dzień takowych nie otrzymałem, a ty w ogóle nie poruszasz tego tematu. To jest ucieczka.

Demoty bawią i uczą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
Haha... ciągle ucieczka i ucieczka.
Foliarzyku, ty możesz i 30 komentarzy napisać, ale nie zmienisz tego, że twoja nieudolna propaganda została obnażona już w pierwszym komentarzu.
Zatem nie dziwi ta ucieczka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 14

@KazanowskiMarcin Mam wrażenie, że ty za bardzo nie rozumiesz co się do ciebie pisze.

Swoją drogą przypominasz mi pewnego zbanowanego osobnika. On również bardzo lubił nie rozumieć co się do niego pisze i cały czas powtarzał, że wygrał. Konto też masz stosunkowo świeże, więc kto wie. Piszecie w bardzo podobny sposób.

A kto ucieka od odpowiedzi, to dobrze wiesz :)
Patrz: doczekam się tych linków do wpisów, gdzie chwalę Chiny lub pis?
Wróżbita Maciej przepowiada, że się nie doczekam i że zaczniesz zmieniać temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
Ale w tym democie nie chodzi o Chiny, staż konta itd...
Ach zapomniałem, ty tylko uciekasz do tematu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 14

@KazanowskiMarcin Stawiam stówę, że LewSapieha aka WincentyWoyna aka ZagonLisowski aka TomaszDabrowa1605
:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
Same koszmary ci się przypominają. nikt tak dosadnie cie nie obnażał ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 14

@KazanowskiMarcin Musisz naprawdę mieć coś nie tak z banią, że tworzysz tyle kont. Jesteś jak taki karaluch, który się nie chce wreszcie wynieść

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
hehe... boli? Ma boleć :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 12

@KazanowskiMarcin Ciebie będzie bolało jak kolejny raz bana dostaniesz :)

Ja tu siedzę sobie już tyle lat, a ty jak szczur co chwilę musisz nowe konta zakładać. Kogo ma coś boleć, jak nie ciebie? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@LowcaKomedii
I co ci z twojego stażu, skoro łapiesz takie bęcki od nowicjusza?
Szczury zakładają co chwilę nowe konta?!? co ty bredzisz?
Zaraz, zaraz, jaki był temat?
HAAA.... tradycyjnie poszedł w niepamięć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 12

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
+3 / 21

Widzę, że autor demotka śpiewa w jednym chórze z pisem. Brak zgody, aby naród ukraiński (który jest aktualnie sponsorowany przez polskiego podatnika) budował swoją tożsamość narodową na banderyźmie i kulcie UPA (historyczni mordercy Polaków) to od razu musi być prorosyjskie?
To już nie istnieje polska racja stanu, tylko ukraińska albo rosyjska?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+2 / 20

@KazanowskiMarcin Pieprzysz bzdury. Nie sponsorujemy Ukraińców w żaden sposób. Z UE dostaliśmy już ponad 600 mln € a docelowo mamy dostać 3 mld €.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 17

@KazanowskiMarcin Widocznie musisz jeszcze przeczytać w internecie definicję "pożytecznego idioty". Następnie zastanów się nad swoim postępowaniem i rzeczami, które wypisujesz. Jak już połączysz kropki czy tam pokolorujesz obrazki, wróć i opowiedz do jakich wniosków udało ci się dojść.

Swoją drogą, gdyby tak cię rok temu zapytać kim był Bandera lub gdzie leży Wołyń, to pewnie byś nie wiedział. Ale spokojnie, rosyjskie źródełka, które cię pewnie wcześniej o covidzie informowały, już ci wszystko wytłumaczyły.

Ale skoro o polskiej racji stanu mowa, to spójrzmy jak ona wygląda po konfederacku:
- UE zła, więc może powinniśmy z niej wyjść?
https://twitter.com/JacekWilkPL/status/1564130293275033606
- NATO złe, więc może też powinniśmy wyjść?
https://twitter.com/JacekWilkPL/status/1546170714583171077
https://mobile.twitter.com/JacekWilkPL/status/1542220011644887040
- pomoc Ukrainie oczywiście zła

Teraz „włączamy myślenie”. Czy wyjście z NATO, UE jest w polskim interesie? Nie. Czy pozwolenie by rosja szybko podbiła Ukrainę leży w Polskim interesie? Nie. Kto cieszyłby się, gdyby te 3 punkty się spełniły? Putin. Także z polską racją stanu nie miałoby to zbyt wiele wspólnego, ale z rosyjską jak najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
0 / 6

@TomorrowNeverKnows Jeżeli weźmiesz pod uwagę ile ludzi do nas przyszło to nie są to jakieś duże pieniądze, patrząc na statystyki ponad 8mln przyjechało, z czego 6mln wyjechało czyli zostały 2mln i nawet jeżeli byłaby to średnia ilość ludzi przebywających jednocześnie w naszym kraju, a raczej średnio będzie więcej, to masz 1,5 tysiąca euro na osobę, ile czasu jesteś w stanie utrzymać się za taką kwotę? Wojna trwa już 9 miesięcy. Pamiętaj że pracę znalazło jedynie kilkanaście procent, o ile nie mniej bo ostatnio to raczej są zwolnienia niż przyjęcia do pracy. Do tego jeszcze mamy ciągle gdzieś zbiórki dla ludzi z Ukrainy, zarówno tych przyjezdnych jak i tych będących u nich, oraz koszty ich rozlokowania, pilnowania, urzędnicze itd. Ogólnie koszty podejrzewam, że są 4-5 krotnie większe niż to co dostajemy z UE. Tak więc to Ty "pieprzysz bzdury", sponsorujemy Ukraińców.
Źródło statystyk: "https://300gospodarka.pl/news/uchodzcy-z-ukrainy-w-polsce-liczba"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+1 / 5

@KazanowskiMarcin Polską racją stanu -TAKA TOTALNIE EGZYSTENCJONALNA - jest aby Rosja totalnie przegrała militarnie i gospodarczo . Mocno ,denifitywnie ,nie miała potencjału militarnego przez najbliższą dekadę. Brak zgody -czyjej zgody. Twojej? Mam to w d.... Konfederussii , 5% elektoratu . Ledwo co przekroczyli próg wyborczy . Niech się bujają . I tak najczęściej albo antyszepionkowe szury ,albo tępe kibole nie przynoszącego żadnego konkretnego pożytku naszemu krajowi. .Niech Ukraińcy pokonają ruskich . I nalezy ich w tym spierać , kosztuje -trudno ,wolność kosztuje .Wolę to niż kacapską armie w Polsce bombardujące polskie miasta lub kradnącą zegarki i pralki. Bo o to toczy się gra , a kto tego nie rozumie,albo mysli sobie że ułoży sobie stosunki z Ruskimi na równych zasadach,to jest nieznającym historii idiotą . A kwestie historyczne to MY POLACY sobie uregulujemy z Ukrainą tak jak potrafiliśmy to zrobić z Niemcami. Nie potrzebujemy do tego ruskiej agentury . A gada o kwitnącym banderyzmie i faszystach to prosto z ruskiej telewizji. Oni tam takie pierdoły gadaja . Stara metoda aby poróżnić Polaków i Ukraińców to wyciągną i grać na historycznych resentymentach.
A historyczni mordercy Polaków to wiesz na Kremlu najczęściej zasiadają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2022 o 22:13

avatar TomorrowNeverKnows
+2 / 8

@KazanowskiMarcin Jak do tej pory Unia spełniała wszystkie swoje zobowiązania wobec Polski matołku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@sancz79
to nie jest temat o ruskich.... tylko o nieudolnej manipulacji komedianta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 14

@TomorrowNeverKnows
Jak spełni i te, to można kontynuować i dalej liczyć koszty.
Bardzo mnie cieszy, że ciagle milczysz w pozostałych kwestiach, jakbyś czuł, że na starcie jesteś w czarnej du... ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+2 / 4

@KazanowskiMarcin Jakiej manipulacji ,przecież konfederrussa jest na wskroś prorosyjska. ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem