Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~Pasqualeale
+
103 125
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+1 / 3

Super. Wskaż alternatywę. Wskaż słuszną drogę. Bo napisałeś to co każdy wie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+7 / 7

Bo głosować trzeba na wujka Staszka z niepełnym podstawowym, który na weselu kolegi objaśnił wszystkie zawiłości współczesnego świata oraz wskazał proste i oczywiste rozwiązania wszystkich problemów.
No i najważniejsze: nikt mu nie wypomni przodków bo znaleziono go w oknie życia i nikt nie zna jego ojca ani matki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+5 / 7

Właściwie chciałem napisać to samo, co inni - żebyś może w takim razie zaproponował jakieś KONKRETY… Ale po co: ktoś, kto krytykując PiS jednocześnie wierzy w tępą PiSowską propagandę o "proniemieckiej PO" etc. raczej nie będzie w stanie zaproponować nic do rzeczy…

Nie wiem, czy jesteś trollem, czy rzeczywiście człowiekiem bezmyślnym - ale też w zasadzie co za różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 4

@13Puchatek
Dokladnie! Wszyscy tutaj krytykujá a nikt nie zaproponowal nic konstruktywnego :/
Od jakiegos czasu pytam tych domoroslych krytyków: "Którá partié bys w takim razie zaproponowal? Powiedz! Ja chétnie zaglosuje na twoich wybranców ..." i nic! Nikt nie wytypowal zadnej opcji na CokolwiekPoPis :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ata11
+5 / 5

Jak słyszę o "dziadku z Wermachtu" to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Może tak wpisać w google "dziadek Tuska" i cokolwiek poczytać?
A nie bezmyślnie wierzyć w pisowską propagandę Kurskiego?

Dla leniwych - https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Tusk

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pocoTUTAJlogin
+3 / 3

Loł kłaliti bajt panie Kurski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 2

Wy PISowcy serio macie jakąś paranoję. Wszędzie ci "źli Niemcy". Niemcy to wspaniali, uczciwi i tolerancyjni ludzie (oprócz tych z AFD, bo to to samo co PIS, tyle że w wersji niemieckiej i to samo co NSDAP). Niemcom to wy powinniście dziekować za wprowadzenie nas do Europy.
A jak myślisz, jakich przodków miał Schreiber, Mueller (i jeszcze jakiś trzeci o niemieckim nazwisku tam jest, ale nie pamiętam nazwiska)? A kim byli przodkowie Radziwiłła, bo to idealne nazwisko do partii chcącej odwetu za Potop (aż szkoda, że nie przyjmą tam nikogo o typowo północnym nazwisku, bo jeszcze bardziej byłoby się do czego przyczepić)? Przodek Dudy (ten z UPA)? Poza tym wszyscy PISowcy oosobiście lub przez przodków mieli powiązania z PZPR i ZSRR. Tam nikt nie był w opozycji za czasów komunizmu. Więcej powiązań z krajami z którymi mieliśmy zaszłości i znienawidzonymi przez PIS nie chce mi się szukać mi bo oczywiste przykłady już padły. A i jak się komuś chce, to wykopałby ktoś jakichś posłów PIS o żydowskich nazwiskach? Bo to jawnie antysemicka partia, więc też się będzie można pośmiać, jak z Muellera i Schreibera.

No i na kogo niby chcesz zagłosować? Tylko PO może pokonać PIS, zakonczyć dyktaturę, ponownie wprowadzić demokrację i przywrocić nas do Europy. I każdy kto uważa inaczej to ukryta opcja PISowska/troll/idiota. Lub wszystko na raz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2022 o 22:42

E Ella111111
0 / 4

@Cammax
kazdy oprócz PISuarów bedzie dobry...
Wiadomo ze kazda partia kradnie, ale tyle co PIS nikt jeszcze nie nakradl. Nie znam tez partii która tak bardzo ograniczyla by nasze prawa obywatelskie i zachwalala ciemnote okraszoná darmozjadami. Nawet PZPR bardziej sie miarkowal bo wiedzial ze z krótkiego lancucha pies sie szybciej urwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 2

@Ella111111 nic dodać, nic ująć. Pełna zgoda. Smutne to, ale prawdziwe. Zresztą nawet PZPR nie wprowadziła kultu zacofanej, bezrobotnej, niewykształconej ciemnoty żyjącej tylko z zasiłku.
No i nikt nas tak bardzo nie sklocił z całym światem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+1 / 3

@Cammax
Moze to zbyt prywatne ale napisze dla przykladu ;)
Za czasów zgnilej komuny moja rodzina nalezala do zasobniejszych i kiedys moja kolezanka mi wypomniala ze lubie tamte czasy bo nam sie dobrze powodzilo, a jej rodzina klepala biede.
Hmmm... to prawda, bylo nam niezle bo moj ojciec (wziéty malarz pokojowy) pracowal w zakladach chemicznych a po pracy chodzil prywatnie malowac (tzw fuchy) i mial z tego wiecej kasy niz z etatu, a jej rodziciel przechlywal kazdá wyplate. Ot i cala prawda o zgnilym socjalizmie. Kto chcial pracowac - ten mial.

Polityka tamtych czasów? Wszyscy razem patrzylismy rzádowi na réce i jednym murem sprzeciwialismy sie wladzy. Teraz - podzieleni przez rzád i kosciól zamiast ich rozliczac skaczemy sobie nawzajem do gardel.
O tym jak nas widzi zagranica... nawet nie chce pisac, bo zaraz mi sie ze zlosci "pióra podniosá" :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Ella111111 ktoś, kto chce pracowac zawsze będzie coś miał. Problem pojawia się, gdy nie wszystkim się chce pracować. To samo w sobie jeszcze nie jest niebezpieczne, ich życie, ich wybór. Nie każdy musi mieć pieniądze na coś innego niż podstawowe potrzeby. Problem zaczyna się, gdy politycy zauważą, że takich ludzi jest wielu, a kupienie ich głosów jest opłacalne z punktu widzenia wyników. No i co gorsze- spróbuj przejąć władzę i zabrać im pieniądze. Wywiozą na taczkach. A jak zapowiesz likwidację programów już w kampanii, to nawet progu wyborczego nie przekroczysz.

Teraz dla wielu ważniejsze, że dają i nienawidzą Niemiec. Każdy, kto gadał z tzw. betonem PISu wie, że cokolwiek powiesz, to usłyszysz: "ale dajo, tamci nie dawali", "Niemcy...", "PO proniemiecka". Dlatego lepiej walczyć o głosy niezdecydowanych.
Ja też. Kiedyś fajnie mi się czytało, co myslą o nas obcokrajowcy. Bo pojawiały się i pozytywne opinie. Teraz to nawet wolę nie czytać, co o nas myślą, bo nie są to już pozytywne opinie. No chyba, że ktoś nie ma pojęcia o polityce w Polsce, to może napisze coś pozytywnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem