Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
226 234
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Szyderca87
+8 / 12

Wstaliśmy z kolan. Po czym upadliśmy na ryj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mleczak77
+1 / 7

Pandemia, koszty itp to wiadomo że dobiją wielu przedsiębiorców ale mr. Hamburger kończy bo jest kiepski. Wszystko u nich było niesmaczne. Mięso stare, bułki z przed tygodnia. Oni upadli przed pandemią ale teraz lepiej zwalać winę właśnie ma Covida.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+3 / 7

@mleczak77 Niesmaczne żarcie, stare mięso i bułki. I jakimś cudem działali 30 lat. Puknij się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
-1 / 3

@mleczak77 a kto by sie staral dostajac minimalna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
0 / 0

@mleczak77 A ja tam ich lubiałem o wiele bardziej niż wszelkie te olbrzymie siecowe żarcie jak u mc czy kfc. U mnie wszystko było świeże

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konotori
+1 / 5

parafrazując Kaczyńskiego pewnie nie nadawali się na prowadzenie firmy... Trzeba jeszcze bardziej docisnąć śrubkę przedsiębiorcom to będzie coraz więcej takich informacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2022 o 12:38

B budda2012
-1 / 9

Lol kolejny nieudolny biznesmen zwalający wszystko na minimalną krajową... Wszystko by nie przyznać się do nieudolności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+3 / 9

30 letnia sieć restauracji? Nigdy o niej nie słyszałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
-5 / 9

Nikt po nich płakać nie będzie.

może wreszcie zamiast sześciuset marnych spelun będziemy mieć 100 ale porządnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bushi123
+7 / 11

Hamburger na Śląsku... tu, gdzie mieszkam, małe biznesy znikają jeden po drugim. Widać to dramatycznie w małych miejscowościach. W ostatnich miesiącach: magiel, działający od 40 lat, kosmetyczka z 20-letnią historią, prywatna piekarnia robiąca cudowne bułki (żegnajcie), sklep i punkt naprawy rowerów, istniejący od dwóch pokoleń, dwa sklepiki osiedlowe, księgarnia, w która miała historię od przedwojny, sklepik agd, gdzie można było kupić wszystko do kuchni... i tak mógłbym wymieniać jeszcze długo. Wszystko się zmienia, i to jest oczywiste, tylko sposób i forma, w jaki to następuje, jest nieakceptowalny dla uczciwego człowieka - tragedie ludzkie, arogancja, niekompetencja i bezduszność. Śmialiśmy się ze średniowiecza że to okres upadku, tragedii, ignorancji i ciemnoty? - Prawdziwe średniowiecze, ciemnota i ignorancja jest tu i teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arry
+1 / 1

@Bushi123
I tak zaraz przyjdzie tutaj jakiś eu-Gieniusz i powie "dobrze im tak, nie byli konkurencyjni skoro upadli i niech nie narzekają na wysokie rachunki i podwyżkę minimalnej".
A co do Średniowiecza, to wbrew pozorom wcale nie było ono takie ciemne i upadłe. Przede wszystkim był to bardzo długi okres, bogaty w różnego rodzaju odkrycia i wynalazki. Z drugiej strony największym propagatorem wiedzy i nauki w tamtych czasach był o dziwo Kościół.
Niestety obecnie widać jak daleko odszedł od swoich korzeni.
To co obecnie mamy w Polsce to jakieś dziwne połączenie sowieckiego mokrego snu z wyznaniowym zamordyzmem widocznym w ekstremistycznych krajach muzułmańskich...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bushi123
0 / 0

@Arry - pewnie, że masz rację, jeśli chodzi o średniowiecze - pełen światłych postaci w kulturze, nauce i sztuce. Ale był to jednocześnie okres, kiedy zwykłym, prostym, biednym ludziom żyło się bardzo ciężko. Z tego punktu widzenia porównałem do dzisiejszych czasów. Pozdrawiam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem