Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
124 145
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-1 / 5

Zdaje się, że Einstein powiedział że czwarta wojna światowa będzie na kije i kamienie, a może się okazać, że nawet wojny nie będzie trzeba i kiedyś się obudzimy w sytuacji, że nie pojedziemy ani autem ani nawet furmanką ewentualnie może rykszą xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+12 / 18

No tak i teraz Krakòw będzie czystszy, chyba że ktoś uważa, że powietrze stoi w miejscu. Aby coś zmienić musiałby brać w tym udział cały świat, wszystkie kraje. Krakòw zmniejszy zanieczyszczenie kosztem ludzi, a w tym czasie Chiny czy Indie zwiększą produkcje. Ciekawi mnie dlaczego aktywiści nie protestują w krajach o największym zanieczyszczeniu, oraz dlaczego korzystają z rzeczy, ktòrych efektem produkcji, bądż używania jest zanieczyszczenie powietrza. Jeśli się o coś walczy, należałoby samemu się do tego stosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+2 / 2

@onlywoman
Ale to chyba właśnie mała ruchliwość powietrza w Krakowie jest głównym problemem, bo nie sądzę żeby Kraków jakoś się wyróżniał w ilości produkowanych zanieczyszczeń powietrza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+8 / 8

@onlywoman bo aktywiści to ludzie, którzy z aktywizmu tworzą swój sposób na życie.
Aktywiści nie protestują w krajach o największym zanieczyszczeniu, bo wiedzą że albo długo by nie poprotestowali, albo większość ludzi wokół pukała by się tylko w czoło z politowaniem.
Podobnie jest z aktywizmem na temat praw kobiet, w liberalnych krajach gdzie kobiety mają równe prawa co mężczyźni. Czy ktoś widział takie protesty aktywistów np. w Arabii Saudyjskiej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2022 o 11:21

avatar greony12
0 / 0

@onlywoman niemcy to juz tym bardziej, jak oni otwierają elektrownie węglowe to nikt tam kompletnie nie przykleja się ani nie oblewa obrazów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
-1 / 3

@greony12 Dokładnie, tam nie ma problemu. Tylko szkoda, że oczyszczanie klimatu zaczynają od zwykłych ludzi# a nie od największych trucicueli. Mòjwią o samchodach elektrycznych, a ich produkcja jest tak samo nie ekologiczna. Mòwią o wiatrakach, łopaty wiatrakòw rozkładają się 400 lat, gdzie tu ekologia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
-1 / 3

@Bimbol Obojętnie jaką ruchliwość będziesz mieć, wcześniej czy pòźniej smog z innego miasta, kraju przybędzie. Napewno samochody nie zanieczyściły tak Krakowa, bo w Warszawie czy Łodzi masz ich więcej.Więc wydaje mi się, że Krakòw powinien poszukać innego truciciela, jeśli tak bardzo się wyròznia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@onlywoman
Wręcz przeciwnie, ruch powietrza to podstawa. Smogu nie przywieje go z innego miasta bo po drodze się rozproszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kurnutus
0 / 6

Więcej wyjątków niż reguł i wszystko maksymalnie odwleczone w czasie, no naprawdę, brawo Kraków!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar odie
+4 / 4

Nie w tej części Europy tylko na całym Świecie nie ma takiego rozwiązania. Ja już w Krakowie byłem, więcej jechać tam nie muszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZlosliwiecSieciownik
+2 / 4

www.krakow.pl/aktualnosci/262180,1926,komunikat,co_przyczynia_sie_do_wystepowania_smogu_w_krakowie_.html - i to tyle, jeśli chodzi o poprawę powietrza w Krakowie poprzez ograniczenie ruchu starych pojazdów (diesli).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+6 / 8

Znaczy generalnie fajnie będzie patrzeć jak Kraków staje się skansenem, gdzie nikt nie będzie chciał na dłuższą metę pracować, czy nawet mieszkać. Bo zanieczyszczenia to nie zmniejszy (a przynajmniej dopóty, dopóki okoliczne wioski będą paliły w piecach), a w praktyce na pewno nie zachęci ludzi do porzucenia ich aut w imię zmuszania do korzystania z transportu publicznego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar greony12
-1 / 1

czyli jak ja wjadę do miasta Renault 5 turbo (42), mercedes w124 (38), plymouth Barracuda (58) czy tez jakimś innym kolekcjonerskim aute, nawet zadbanym, nie perzący tyle co parowiec to mnie sklepią mandatem? potem co będzie? tylko nówki z salonu będą mogły jechać? tiry tez to dotyczy?
zajęliście, ograniczenie swobody tak bardzo, logika tak bardzo nie ale pieniążki tak bardzo tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem