Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
94 100
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+2 / 2

Czyli jest nadzieja. Smutne jest tylko to, że cywilizacja dociera dopiero na zachód. Inne regiony nadal mentalnie w 1939. Młodzi ludzie są nadzieją. Choć nie jest prawdą, że jak starzy ludzie wymrą to wymrze nienawiść do Niemiec. Idąc logiką, że żeby jakiegoś kraju nienawidzić, to musisz pamiętać wojnę z nim, to w moim regionie ludzie albo się reinkarnowali, albo żyli w czasach Potopu i tak naprawdę mają z 400 lat... Potrzebna jest edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja. Potem delegalizacja wszelkich stronnictw promujących nienawiść narodowościową. Wielu Polaków jest niewykształconymi ignorantami, przez co nie wie, że Niemcy to po prostu lepszy kraj, praktycznie pod każdym względem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+1 / 1

@Cammax Ale wiesz że pisząc to Polaczki(nie Polacy) cię znienawidzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Tmaniek wiadomo. Prawda ludzi zawsze boli. Dlatego wielu z nas z takim oburzeniem, gdy jakiś obcokrajowiec na skrytykuje. Fakt, czasem obcokrajowcy przesadzają, oceniają cały naród na podstawie rządu, ale czy sprawia to, że krytyka jest nieprawdziwa? Nie. Jedyne co się zmienia, to fakt, że w takim przypadku powinno się podkreślić, że dotyczy to rządu i jego zwolenników, a reszta ludzi jest normalna. Czyli mamy wtedy półprawdę mi bo dotycząca tylko części kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
-4 / 4

dziwne... tylko II WŚ ? cała historia sąsiedztwa to konflikty. I serio? Niczego się nie uczymy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@balard dobrze PISowcu. Czyli współczesnych Niemców nienawidzisz, bo czasy Piastów, krzyżaków, rozbiory, obie wojny. Bo tak powiedzieli w TVPIS. Ale Węgrów to już na pewno kochasz, bo tak też kazali w TVPIS. A wiesz po czyjej stronie były wasze ukochane Węgry podczas Potopu i II WŚ? Lub podczas wojen z krzyżakami? Nie wiesz, choć Szwedów oczywiście też nienawidzisz, bo cały XVII wiek i II WŚ, ewentualnie PRL, bo Polacy nie mieli tam wtedy wstępu i praktycznie było dla nas niemożliwe żeby dostać tam azyl. No i Wikingowie. Tak też kazali w TVPIS. Więc tym bardziej wypada wiedzieć że kogo Węgry poparły podczas Potopu.
Jako że nienawidzisz Niemców to chyba wypada wiedzieć, kto ich w czasie II WŚ popierał.
Teraz zresztą wasz ukochany sojusznik popiera Rosję. Więc za kilka lat będzie kolejne wydarzenie do dodania.

A Niemcy to wspaniali, otwarci na świat, wykształceni, tolerancyjni, inteligentni ludzie. Chyba że trafisz na wyborców AFD. To partia, która ma dosłownie taki program jak NSDAP, tylko może bez chęci zabijania. Też nienawidzą Polski i są przeciwko imigracji. Taki niemiecki odpowiednik PIS. To jedyny wyjątek. Tak jak u nas. Są Polacy, którzy są wspaniali, uczciwi, mądrzy, tolerancyjni, wykształceni i otwarci na świat. Ale są też wyborcy PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zeebee
+1 / 3

Moim nieliczącym się zdaniem cały świat powinien też pamiętać w jaki sposób powstały Stany Zjednoczone. Osadnicy (tak jak hitlerowcy) doprowadzili do śmierci milionów rdzennych mieszkańców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekkier123
+1 / 3

Wysoką technologię to widać jadąc autostradami wystarczy porównać jakość sygnału sieci kmórkowych. Polecam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
0 / 0

Powiem tak,wschodnie Niemcy to gałgany i despoci.Zachód Germanii to inna bajka.Może dla tego że ruskie k..wy nie pastwiły się nad nimi od 1945 ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem