Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
272 279
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Mumin4557
-4 / 4

Putler putlee, wstajesz rano putler, szczelaj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+5 / 5

i jest to broń wyprodukowana w Ukrainie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RazzleMan88
+7 / 7

Jednego Ruska (debila) mniej - mam nadzieję ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+1 / 5

@RazzleMan88 raczej kilku bo to broń przeciwpancerna. Zasięg to ok 7 km ale skuteczny tylko 2km. Więc być może coś trafili ale mniej skutecznie. Wersja z tłumikiem jest dłuższa niż 2 metry, co zresztą widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

Ludzie zabijają się nawzajem. Mnie to dołuje. To nie jest coś czym należy się chwalić. Nad tym trzeba płakać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 1

@profix3 , pewnie, ale poza pobożnymi życzeniami jest brutalna rzeczywistość. Takie właśnie ckliwy i naiwny był dotąd zachód. Niestety, na świecie wciąż są władcy i narody uważające, że mają prawo do wywyższania się nad innych i decydowania o losie innych narodów. Dlatego trzeba być gotowym na wojnę, czy to nam się podoba, czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

@adamis62 To też mnie dołuje. Ja wiem, że to utopia, ale fajnie by było jakby ludzkość przestała się zabijać. Z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego, w pale mi się nie mieści jak można w ogóle pomyśleć o tym, żeby kogoś zabić. Ale wiem, ten świat jest pełen psycholi. Mam nadzieje, że medycyna znajdzie na to kiedyś jakieś lekarstwo. Najlepiej podawane od urodzenia wszystkim. Jak u Lema. Walić ewentualne skutki uboczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 2

@profix3
Tez bym tak chciala... ale jestem sceptycznie nastawiona.
Wzajemne zabijanie sie i wojny to nie jest psychoza. Nikt (nawet zolnierz) nie zabija dla przyjemnosci tylko na rozkaz. A rozkazy plyná z góry - od tych którzy chcá przejác jeszcze wiecej wladzy i pieniedzy. Kto nie poslucha rozkazu sam moze stanác przed sádem albo plutonem egzekucyjnym.
Wniosek - to nie lekarze powinni szukac leków - dopóki istnieje PIENIÁDZ i WLADZA - bédá wojny / przemoc / morderstwa i zamordyzm wobec maluczkich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem