Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
174 191
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Ogi1988
-3 / 5

Lepiej żeby nie grali "świetnie" bo będą pogromy po 5-0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 5

@Ogi1988 tak na serio, to najlepiej by było jakby polska reprezentacja tam wcale nie poleciała. Zrobiła "protest" przeciw mistrzostwom które łamały prawa człowieka bla bla bla...

Wtedy raz że by nie było wstydu za grę do odwłoka, dwa, zyskujemy wizerunkowo, bo sprzeciwiamy się takiej chorej polityce. Trzy oszczędzamy na wypłacie dla kadry XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ogi1988
-2 / 2

@rafik54321
Zgadzam się, niestety już za późno. Z europejskiego słabiaka zeszliśmy na poziom światowego pośmiewiska ze średnią dwóch celnych strzałów na mecz i napastnikiem, który nie potrafi strzelać karnych.
I bez tekstów proszę, że Lewandowski nie ma z kim grać bo Enner Valencia strzelił 3 gole w 3 meczach, a Ekwador na papierze jest dużo słabszy od Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 6

@Ogi1988 oczywiście. Lewusiowi zwyczajnie nie chce się grać dla Polski. Szczęsny pokazał że potrafi i tylko dzięki jego umiejętnościom nie dostaliśmy kompletnych batów. Fakt że wyszliśmy z grupy to totalny fart. Głównie przez zamieszanie z Arabią Saudyjską która wzięła Argentynę z zaskoczenia oraz fakt że Meksykowi się trochę powinęła noga.

Lewuś to jedynie snajper. Jedyne co ma to celna noga. Cała drużyna musi grać typowo pod niego. Wszystko zrobić za niego, a potem aby lewuś sobie tylko celnie kopnął, co i tak nie zawsze mu wychodzi. Więc w zasadzie, grając w 11, nasza reprezentacja gra w praktyce w 10ciu, bo lewuś nic nie robi :/ . Nawet się nie stara. Sądzę że jakby go wpie****ć, to serio reprezentacja mogłaby grać lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+4 / 8

Polska drużyna zagrała bardzo dobry football z Francją a straciliśmy 3 bramki bo Francuzi byli po prostu lepsi. Tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
0 / 0

@diverus To za trudne dla @Javelin7. Mógłbyś napisać to prostszymi słowami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+3 / 5

Jest w tym paradoks i nie ma w tym paradoksu.

Zagraliśmy w piłkę z Francją. Pokazaliśmy grę ofensywną.

Argentyna mogła z nami wygrać i 5-0. Po prostu, byli nieskuteczni, względnie - nie chcieli Meksyku w 1/8. (teoria mocno naciągana)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+4 / 4

Bo to nie jest takie proste jak się wydaje ;)

W meczu z Argentyną stracili tylko dwie bramki, w sumie głównie dzięki Szczęsnemu, gdyby nie on to tam byłoby spokojnie z 5 po stronie Argentyny, a ich bramkarz to w sumie mógł iść do domu i by może wtedy z jednego gola stracili ;)

W meczu z Francją mimo wszystko widać było jakąkolwiek wolę walki, pressing w ataku, przynajmniej w pierwszej połowie. Ot taka różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D domek76
+3 / 3

A co w tym dziwnego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariasz1962
0 / 0

I czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem