Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Tak kłamie Pinokio Morawiecki

2:10

Notoryczny łgarz, który pełni aktualnie funkcję premiera rządu PIS, znów manipuluje o problemach z węglem. To inni namawiali do embarga na węgiel i zamykali kopalnie, a on uratował nas dopłacając do węgla z naszych własnych pieniędzy. Neonówka go podsumuje...

www.demotywatory.pl
+
584 595
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+14 / 16

Fenomen medyczny - człowiek bez kręgosłupa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 2

@perskieoko czy można z tym człowiekiem, który żyje za nasze podatki pogadać, zadać pytanie i otrzymać publicznie odpowiedź? Pokazać mu np to video i zapytać się o co mu chodzi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+16 / 18

Łże dalej idąc w zaparte, pobierając przy tym niemałe pieniądze. Jemu już wszystko jedno, żona wyprzedała nieruchomości w Polsce, ustawił się finansowo do końca życia. Podejrzewam że już dawno są spakowani i gotowi by szybko w razie potrzeby opuścić ten kraj :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neomagnet
+14 / 14

Matołusz Moradziecki to jeden z najgorszych premierów. 1 miejsce od lat okupuje jego szef.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+12 / 12

Oni tak bardzo kreują nową rzeczywistość, że już sami chyba nie wiedzą gdzie jest prawda a gdzie fałsz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+17 / 19

@acotam43 To nie ma znaczenia bo ich wyznawcy łykają te głupoty lepiej niż Sasha Grey.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+3 / 5

pójdzie siedzieć niedługo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 6

A ciemnota i tak na nich zagłosuje, bo nienawidzą Niemców/rozdają patologii pieniądze lub powie, że PO to to samo co PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
+1 / 1

@Cammax
Pozostała ciemnota zagłosuje na tych drugich i tak to się w tym naszym grajdołku kręci od kilkudziesięciu już lat. Niestety w obecnym systemie nie ma absolutnie szans by do władzy lud dopuścił naprawdę odpowiednich ludzi. Ba tych ludzi nawet nie ma, on i nie startują (może jacyś pojedynczy ideowcy, ale bez szans na cokolwiek) bo doskonale wiedzą, że nikt na nich nie zagłosuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2022 o 22:41

avatar Cammax
0 / 0

@AdiJuve ewentualnie zaglosują metodą chybił-trafił, bez patrzenia na kogo właśnie zagłosowali.
U nas jest taki problem, że jak chcesz wygrać, to musisz głosić popularne poglądy, z którymi większość się na ten moment zgodzi. PIS np. doskonale umie wyczuć kiedy udawać proeuropejskich, a.kiedy walczyć z UE za wszelką cenę, która płacimy my. Nie można też powiedzieć czegoś, co się ludziom nie spodoba. Przykładowo ktoś, kto pójdzie do wyborów z obietnicą likwidacji zasiłków, to zdobędzie z 2%.

U nas ludzie głosują też emocjami. Większość wcale nie popiera PO. Głosuje na nich, bo wie, że tylko oni mają jakąś szansę na pokonanie PISu. Większość PISowcow głosuje na PIS "bo przynajmni dajo, może kradno, ale się dzielo", 'bo Tusk...", No i z nienawiści do Niemiec. A zapytaj takiego o poglądy PISu na cokolwiek innego. Raczej nie będzie znał odpowiedzi.

No i w sumie nie ma u nas serio dobrej partii, która faktycznie ludzie chcieliby na lata. Mamy PIS, od którego trudno być gorszym. Mamy PO, która idealna nie jest, ale jako jedyna ma jakieś szanse. Mamy oderwana od rzeczywistości lewicę prezentująca skrajne poglądy. Mamy Konfederację, która idzie w drugą skrajność, a szkoda bo akurat na gospodarkę mają sensowne poglądy. Kukiz, wielki antysystemowiec, PSL mafia, ale to nie przeszkoda do koalicji, PIS-PO to samo, ale dla własnej korzyści można iść w koalicję z PISem. Mamy też PSL. Jest w ogóle jakaś partia, z którą oni nie byli jeszcze w koalicji? Chyba tylko PIS, ale nic straconego, PIS raczej będzie rozpaczliwie szukać koalicjantów, bo sama skrajną cześć Konfederacji może nie wystarczyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
0 / 0

@Cammax ty sam emocjami glosujesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Gracek1135 widzę co się u nas dzieje, przeraża mnie to i wstyd mi za to. Wiem, strach i wstyd to też emocje. Ale kieruje się rozsądkiem. Wiem, że nie ma nic gorszego niż PIS. Zobacz jak oni nas zniszczyli w te 7 lat. Zobacz gdzie była Polska przed 2015 a gdzie jest dziś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+6 / 6

To nie jest jego pierwsze, ani ostatnie kłamstwo. Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+5 / 5

Nie do wiary... Aż spojrzałem jeszcze raz, bo myślałem, że to fake i fotomontaż, ale ... niestety nie.
Obawiam się, że gdyby wiedział o rakiecie, która ma spaść na W-wę, to też nic by nie powiedział ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2022 o 17:38

M marek300001
+2 / 2

nie pójdzie ,kur kur , łba nie urwie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

Ile kopalni zamknął pis. Nikt ich do tego nie zmuszał.
"Polska musi "poważnie przemyśleć" harmonogram wygaszania kopalń węgla kamiennego w Polsce, które zgodnie z porozumieniem społecznym powinno zakończyć się w 2049 r., zapowiedział wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin"

Zamknięte
1. KWK „Brzeszcze Wschód” (31.12.2019)
2. KWK „Mysłowice” (31.12.2019)
3. KWK „Wieczorek I” (31.12.2019)
4. KWK „Boże Dary (31.12.2020)
5. KWK „Wieczorek II” (31.12.2020)
6. KWK „Mysłowice – Wesoła I” (31.12.2021)
7. KWK „Centrum” (31.12.2021)
8. KWK „Rydułtowy I” (31.12.2021)
9. KWK „Śląsk” (31.12.2021)
10. KWK „Krupiński” (31.12.2021),

Do zamknięcia

11. KWK „Piekary I” (31.12.2022)
12. KWK „Pokój I” (31.12.2022)
13. KWK „Makoszowy” (31.12.2022),
14. KWK „Jas Mos” (31.12.2023),

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2022 o 19:14

G gemini1234
+1 / 1

Powinien napisać biografię "Jak z człowieka stać się Kur*ą. Poradnik praktyczny".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
-3 / 5

O embargo najgłośniej darło PO to po pierwsze. Tak czy siak warto pocierpieć i od kacapów nie brać. Inna sprawa, że pozamykano kopalnie, koksownie, zbiorniki gazowe, gazownie - najwięcej w latach 90 - rząd Mazowieckiego, Pawlaka, Bieleckiego, Suchockiej - UD, KLD, czyli rodziny politycznej Tuska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

@fishe27 no ale jakoś udział kierunku wschodniego (Rosji) w imporcie ropy, gazu czy węgla za poprzedniego rządu był sukcesywnie zmniejszany, natomiast po przejęciu władzy przez PiS ta tendencja została całkowicie odwrócona i to nasz aktualny rząd wyraźnie zmierzał w kierunku uzależnienia nas od ropy i gazu, a w szczególności węgla z Rosji. To po pierwsze.
Po drugie nikt nie zaprzecza, że embargo na surowce z Rosji było i jest jak najbardziej słuszne, ale zamiast wychodzić przed szereg (to eurodeputowani PiS najgłośniej krzyczeli w parlamencie UE i "wzywali" do sankcji wobec Rosji) i już w kwietniu nakładać to embargo należało najpierw zabezpieczyć własne potrzeby - czyli oszacować jaki zapas surowców musimy zgromadzić, żeby w miarę bezboleśnie przetrwać zimę, znaleźć alternatywne źródła importu oraz ogarnąć wewnętrzny rynek i wydobycie. No ale nasz obecny rząd jest tak posrany, że ich pro-putinowskie działania staną się wyraźnie widoczne, że musieli być "pierwszymi, którzy nałożyli sankcje" bez względu na koszty. Oczywiście dla rozumnych ludzi nie jest niczym nowym fakt, że działania naszego rządu już od lat są pośrednio lub bezpośrednio korzystne dla Putina. Czy jest to działanie celowe czy przypadkowe to już nie takie oczywiste i zdania są podzielone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
0 / 0

mam brygadziste w "robocie" co tak samo gada do kazdego cos innego i wina jest po kazdej stronie tylko nie jego, juz wiem skad bral przyklad. Swoja droga jak ten czlowiek jeszcze moze normalnie po polsce chodzic to nie mam pojecia, jak to jest mafia w najlepszym wydaniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem