Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
77 86
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y yarro_B
+2 / 4

Wiadomo, że babcie sobie nie poradzą ale nieco bardziej ogarnięte ludki poprzestawiają kanały w tv...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+9 / 11

@BartS24 porównujesz lata 90- te do rządów pis-u ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2022 o 10:54

A adamIM
-1 / 1

@BartS24
nie bardzo się da zmienić. gdy masz np. kablówkę operator ustawia kolejność kanałów. do pewnego momentu można było sobie to zmienić i nadać własną kolejność. niestety od jakiegoś czasu ta opcja jest nie możliwa i musisz żyć z tym co serwuje ci twój operator. przynajmniej ja tak mam. ale i tak cała ta afera to bicie piany o nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+5 / 5

@BartS24 porównujesz skalę problemów ? gdzie ty żyjesz ? kolejny imigrant oderwany od polskiej rzeczywistości ? pis tworzy putinowska polskę, ty piszesz o skali problemów ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

@BartS24 W latach 90-tych był Kabaret Olgi Lipińskiej. Warto poszukać w necie, choć nie ma tego zbyt wiele i zwykle jest w formie zgrywanej pralką. Nie do uwierzenia, że w TVP1 leciała tak ostra szydera z władzy i Kościoła. Gdyby dzisiaj jakaś komercyjna stacja coś takiego puszczała, toby się prawactwo kolektywnie zesrało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartS24
-4 / 6

@nielubiepisu autor demota i cała dyskusja wskazuje na jeden jedyny problem w Polsce - zła kolejność programów w TV. Tego dotyczy demot i tego się czepiasz. Kiedyś 1 była na 1 nikt się nie czepiał teraz jest 1 na 1 i komuś to przeszkadza (imo że w 99% przypadków można to zmienić we własnym zakresie) .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@BartS24 nie ,problemem jest putinowska polska i twoje nierozumienie powagi sytuacji , nie Niemcy nam to czynią, tylko podobni tobie bezrozumni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+6 / 6

@adamIM tworzenie putinowskiego państwa, według ciebie to bicie piany ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
-1 / 3

@nielubiepisu
bo to jest zwykła wrzutka, temat zastępczy aby gawiedź się na niego rzuciła :)
jesteś ograniczony ruchowo?? masz problem aby na pilocie zmienić stację?? :( ja praktycznie nie odpalam programów TVP, TV odpala się na ostatniej oglądanej stacji i mało mnie obchodzi czy ona m numer 1 czy 154.
gdy zrobią taki manewr że wszystkie programy TVP będą miały przypisane pierwsze numery to nawet lepiej bo nie będą się one pętały pomiędzy innymi stacjami i nie będę musiał się na nie natykać przypadkiem :) :)
krzyk o to że chcą na siłę wprowadzić obowiązek przydzielenia pierwszych numerów kanałom TVP wygląda tak jakby ludzie byli totalnie odmóżdżeni i nie potrafili obsługiwać pilota do TV. aha, nie wyjeżdżaj tylko z tekstem że starsze osoby mogą sobie nie radzić bo to bull shit prawda. te starsze osoby równie dobrze obsługują pilota jak nastolatkowie. pilot to nie wynalazek ostatniego roku tylko ma dobrze ponad 30 lat (w Polsce) więc obecni 80cio latkowie od 30 lat mają z nimi kontakt i nie jest to dla nich czarna magia.
i jeszcze jedno. też nie przepadam za PiS i chciałbym ich wszystkich zobaczyć za kratkami :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@adamIM chodzę do mamy która ma 80 lat, dla niej istnieje tylko "info" i nie jest tak bystra by żonglować kanałami gdy z "info" płyną tylko same dobre wieści włącznie bilionami które już niebawem odzyskamy od " szwabów"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
0 / 0

@nielubiepisu
no i o czym to świadczy? ma dla niej znaczenie ten numerek kanału? NIE. ona włączy TVP niezależnie od tego czy ma on nr 1 czy nr 154
to jest więc twoja wina bo nie potrafiłeś czy nie potrafisz jej uświadomić :)
moja była w podobnym wieku, mój teść ma 80 i jakoś nie miała a on nie ma problemu ze zmiana kanałów w TV. żeby było śmieszniej to moja mama miała wcześniej TV z płaską matrycą niż ja :) TVP i pochodne mijała wielkim łukiem.
dla kogoś kto ogląda i wierzy w propagandę TVP nie ma znaczenia nr kanału na pilocie bo on zawsze znajdzie kanał TVP.
trzeba być kompletna amebą aby w dzisiejszych czasach nie ogarniać pilota z TV :(
powtórzę to po raz kolejny. to jest temat zastępczy i bezproduktywne bicie piany.

p.s.
obecnie moja kablówka ma ustawiony kanał TVP na nr 101 i jakoś mi to nie przeszkadza po prostu nie dotykam przycisków w konfiguracji 1-0-1 :) za to wkurza mnie gdy wędrując po kanałach, TVP inf. mam na 113, TVP sport na 201 etc. kanały TVP są porozrzucane bo całej liście i zawsze się na jakiś natknę przeszukując kanały. gdy będą ustawione np. od 101 do 115 to wiem aby swoje myszkowanie po kanałach zaczynać od 116 i nie narażę się na szok i palpitacje serca trafiając na kanał TVP :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asravaf
0 / 0

@yarro_B ale społeczeństwo się starzeje i te babcie mają wielkości głosów a jak myślisz na kogo zagłosują ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

Wiecie już dlaczego PIS chce polexitu? Bo UE ratuje nas przed całkowita dyktaturą. A po polexicie PIS złączy nas z Węgrami, Rosją, Białorusią, może nawet z Koreą Północną i tu już ich nikt przed niczym nie powstrzyma.

A jak władza wiecie w normalne ręce, to należy sprywatyzować TVP, zdelegalizować wszystkie PISowskie media i przywrócić niezależne media, które niemal nie są już legalne (chociażby prasa regionalna przejęta przez PISowski Orlen), wstrzymać likwidację TVN.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TomekOKM
+3 / 3

W państwie totalitarnym
Wolność
Nie będzie nam odebrana
Nagle
Z dnia na dzień
Z wtorku na środę
Będą nam jej skąpić powoli
Zabierać po kawałku
(Czasem nawet oddawać
Ale zawsze mniej, niż zabrano)
Codziennie po trochę
W ilościach niezauważalnych
Aż pewnego dnia
Po kilku lub kilkunastu latach
Zbudzimy się w niewoli

Ale nie będziemy o tym wiedzieli
Będziemy przekonani
Że tak być powinno
Bo tak było zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+5 / 5

Mi zmiana kolejności kanałów nie zrobiłaby większej różnicy, więc nie jestem pewien, czy tylko o to chodzi. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby ta zmiana spowodowała "tymczasowe problemy techniczne" i problemy z odbiorem niewygodnych stacji.


Oczywiście te problemy byłyby tymczasowe jak w ZSRR, gdzie tymczasowe trudności były permanentne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+1 / 1

@El_Polaco
i to jest większe zagrożenie niż ustawienie kanałów TVP w pierwszej kolejności na liście. zobaczcie co się stało w momencie przejścia na nowy system nadawania. TVP zostało zwolnione z obowiązku przejścia na nowy system. mają go wdrożyć później niż reszta nadawców. a dlaczego? ponieważ większość wyborców PiS posiada stare odbiorniki, które trzeba przystosować do nowego systemu i gdyby TVP zaczęła nadawać w nowym systemie zostaliby odcięci od propagandy. to że nie mogą odbierać Polsatu, TVN i innych podobnych to PiSowi jest na rękę. oni mają odbierać TVP i tak długo jak długo TVP nie zmieni systemu oni nie będą przystosowywać odbiorników do nowego sygnału a jak wiemy nie nastąpi to szybko. czysty zysk dla PiS :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@adamIM

Nie mieszkam w Polsce, więc nie mam polskiej telewizji i nie jestem pewien, jak to działa. Ale jeśli tak jak w innych przypadkach, to wystarczy wyrobić sobie nawyk omijania pierwszych kanałów i przeskakiwania od razu na te, które nas interesują.

Dlatego coś mi tu nie pasuje. Po prostu efekt jest zbyt mizerny na taką akcję.. Za dużo zachodu, a de facto i tak nie utrudnią chcącemu oglądania TVN-u czy innych "niewłaściwych" stacji. No więc po co to robić? Chyba że pod tym pretekstem sprawią, że nie da się ich ogladać. Wtedy to jak najbardziej ma sens, ale chciałbym się mylić. Nie tylko ze względu na wolność słowa. TVN to amerykańska stacja, a to byłoby poważne uderzenie w interesy amerykańskiej korporacji. Ok. Póki wojna na Ukrainie trwa i Polska jest jednym ze strategicznych sojuszników, to można uznać, że Amerykanie na coś takiego nie zareagują. Ale jak się skończy w taki czy inny sposób i Polska nie będzie już potrzebna, to będzie w d...e przez takie akcje. Skłóceni ze wszystkimi sąsiadami i z USA. To nie może się dobrze skończyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KamiAmi
+5 / 5

Może niech ten rząd nie wprowadza zmian małymi kroczkami a zrobi jeden a konkretny i wzorem epoki słusznie minionej niech w naszych telewizorach będą tylko i wyłącznie kanały TVP i ewentualnie stacje przychylne rządowi.
Pamiętajcie, takie małe, może nieistotne zmiany mają nas po woli przyzwyczajać do dyktatu jednej partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymins
+2 / 2

Ale to jest świetne rozwiązanie. Całe gówno skumulowane na początku. Będę mógł sobie spokojnie startować od takiej 12 w górę i nie zaskoczy mnie nieoczekiwanie jakaś tvp republika czy inne dziadostwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@Dymins

Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu. Nie sądzę, żeby chodziło tylko o kolejność kanałów. Za dużo zachodu, bo przecież kanały można bez problemu zmienić. Bardziej bym się spodziewał "tymczasowych" problemów technicznych z niepożądanymi kanałami.

Tak jak w starym dowcipie politycznym:

- Co jest permanentne w Związku Radzieckim?
- Tymczasowe trudności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+1 / 3

Niech spróbują z moim telewizorem szczęścia i ustawią mi to na początku kanałów :) brak anteny podpiętej pod tv, jedynie netflix i inne aplikacje plus konsole do gier. Stracił bym szacunek do siebie gdybym podpiął antenę i choć raz pozwolił telewizorowi wyświetlić to gó*no :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
0 / 0

W ogóle mnie to nie boli. Może dlatego że jakiś rok temu Multimedia zrobiła taki burdel z kanałami, że każdy układ będzie lepszy.

Ale dlaczego opozycja nie startuje z kontrą.

Podaję założenia projektu ustawy:
"Każdy operator sieci kablowych oraz satelitarnych ma obowiązek umożliwienia każdemu klientowi rezygnacji z kanałów telewizji publicznej"
Koniec założeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2022 o 13:18

X xyzt
0 / 0

przecież można sobie przerzucić kanaly

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mm_disabled
-1 / 1

Brakuje przycisku daj dotację na kościół :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tycjana12
0 / 0

Dlatego od około 15 lat nie mam tv,i tym bardziej nie będę miała w obecnych czasach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem