Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
+4 / 4

Maszyny do szycia Singer są jak najbardziej użytkowe. Dostałem taką w "spadku", nadaje się znakomicie do zszywania grubszych tkanin, gdzie współczesne egzemplarze zwyczajnie wyciągają trybiki. Traktowanie jako eksponat muzealny? Hmm, to jakby ktoś kupił super-hiper noże kuchenne i trzymał je w gablotce. ;)
Kurtka lotnicza jest super ale waży chyba z tonę. Za "starych dobrych czasów" kumpel usnął w takiej na przystanku, kiedy wracał zmęczony w nocy z imprezy. Przeziębił pęcherz ale przeżył, bo temperatura była bardzo nie sprzyjająca. Gdyby był ubrany we współczesną kurtkę szanse miałby zdecydowanie mniejsze.
P.S. Wszystkie porządne skórzane ciuchy były potwornie ciężkie. Mam gdzieś na strychu kożuch po dziadku. Szkoda, że dawniej ludzie byli sporo mniejsi niż obecnie - sporo rzeczy musiałem sie pozbyć bo na nikogo nie pasowały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2022 o 7:09

Y yankers
+2 / 2

@irulax "Wszystkie porządne skórzane ciuchy były potwornie ciężkie" - Do dzisiaj są ciężkie. Skóra nie jest lekka, lekki to jest wyrób skóropodobny czyli eko-skóra i skaj :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
0 / 0

@yankers Są cienkie delikatnie wyprawione skórki. Ale tu chodzi o wyrób pancerny. :)
Jednak tak na dłuższą metę w tym chodzić to już by mi się nie chciało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem